PDA

View Full Version : Оставям ги след месец . . .



bebkata
10-29-2009, 11:07
Не мога да съм с момче повече от месец .. Да не говорим , че за да съм с някой трябва да е супер недостъпния .. Не са ми интересни ного романтичните или пък тези които само с поглед ги разбираш , че са готови на всичко .. В началото на "връзката" всичко е ок да кажем първите две седмици и после само се чудя как да го разкарам .. :? :? :booooomb:

Hilary_
10-29-2009, 11:09
Като не ти харесват романтичните си хвани женкар .. тогава той ще те отреже на 2та седмица и ще видиш какво им е на момчетата, които си късала до сега .. :-o

Kukumqvka
10-29-2009, 11:09
Сигурно не си готова за сериозна връзка.

bebkata
10-29-2009, 11:13
Като не ти харесват романтичните си хвани женкар .. тогава той ще те отреже на 2та седмица и ще видиш какво им е на момчетата, които си късала до сега .. :-o

Знам какво им е после ме гризе съвестта , но незнам какво да направя освен да се обеся :-x

FromAutumToAshes
10-29-2009, 11:16
Точно така ! Обеси се тъпа кучко ! На клада всичките като тебе ! :-x

bebkata
10-29-2009, 11:17
Точно така ! Обеси се тъпа кучко ! На клада всичките като тебе ! :-x

ехаа .. доста мило :shock: :razz:

FromAutumToAshes
10-29-2009, 11:21
По описанието ти.. ти си точно това. Съжелявам ако се обиждаш. Но просто ей заради такива дето им писват след 1 месец момчетата, повечето ви (сори за грубия език) Е Б Ъ Т и бягат. Щото просто на човек му писва да го нараняват ;)

Hilary_
10-29-2009, 11:24
Като не ти харесват романтичните си хвани женкар .. тогава той ще те отреже на 2та седмица и ще видиш какво им е на момчетата, които си късала до сега .. :-o

Знам какво им е после ме гризе съвестта , но незнам какво да направя освен да се обеся :-x

Не се обесвай а потърси причината в себе си .. защо ти омръзват толкова бързо? :-o

bebkata
10-29-2009, 11:25
По описанието ти.. ти си точно това. Съжелявам ако се обиждаш. Но просто ей заради такива дето им писват след 1 месец момчетата, повечето ви (сори за грубия език) Е Б Ъ Т и бягат. Щото просто на човек му писва да го нараняват ;)

Ама чакай сега ако ще говорим кой е бил наранен и т.н ОКЕЙ .. ама не става дума за т'ва и мен са ме наранявали още дишам ... А и при момчетата не е ли същото ако не им пуснеш ??? Много малко са тези , които биха изкарали по - дълго време с едно момиче без секс .. Застъпват се 2 отделни въпроса не мислиш ли ?! :-o

FromAutumToAshes
10-29-2009, 11:32
По описанието ти.. ти си точно това. Съжелявам ако се обиждаш. Но просто ей заради такива дето им писват след 1 месец момчетата, повечето ви (сори за грубия език) Е Б Ъ Т и бягат. Щото просто на човек му писва да го нараняват ;)

Ама чакай сега ако ще говорим кой е бил наранен и т.н ОКЕЙ .. ама не става дума за т'ва и мен са ме наранявали още дишам ... А и при момчетата не е ли същото ако не им пуснеш ??? Много малко са тези , които биха изкарали по - дълго време с едно момиче без секс .. Застъпват се 2 отделни въпроса не мислиш ли ?! :-o


Така е права си. Момчетата сме прасета, момичетата кучки :D Аз не искам да защитавам никого. Просто е супер гадно някой да иска да ти се отдаде а ти да му разбиеш сърцето. Не мислиш ли ? Курви колкото искаш както мъжки така и женски... И мисля, че както момичетата така и момчетата трябва да се замислят над това.

TheOnee
10-29-2009, 11:33
Точно така ! Обеси се тъпа кучко ! На клада всичките като тебе ! :-x :-x :-x :-x :-x

bebkata
10-29-2009, 11:35
По описанието ти.. ти си точно това. Съжелявам ако се обиждаш. Но просто ей заради такива дето им писват след 1 месец момчетата, повечето ви (сори за грубия език) Е Б Ъ Т и бягат. Щото просто на човек му писва да го нараняват ;)

Ама чакай сега ако ще говорим кой е бил наранен и т.н ОКЕЙ .. ама не става дума за т'ва и мен са ме наранявали още дишам ... А и при момчетата не е ли същото ако не им пуснеш ??? Много малко са тези , които биха изкарали по - дълго време с едно момиче без секс .. Застъпват се 2 отделни въпроса не мислиш ли ?! :-o


Така е права си. Момчетата сме прасета, момичетата кучки :D Аз не искам да защитавам никого. Просто е супер гадно някой да иска да ти се отдаде а ти да му разбиеш сърцето. Не мислиш ли ? к**ви колкото искаш както мъжки така и женски... И мисля, че както момичетата така и момчетата трябва да се замислят над това.

Последния на който исках да се отдам ми каза "не ме обичай" после тръгна да ми обяснява как като дойде краят на месеца сме щели да се разделим .. В началото си мислех "той луд ли е" постепенно истинах .. и вчера имаше грандиозен скандал , пти което той ми каза "ама аз искам да съм с теб" .. аз отвърнах "да беше помислил по - рано" и на всичко отгоре накрая пак аз виновна :shock:

cataclysm
10-29-2009, 11:39
Ти ква си, е?

FromAutumToAshes
10-29-2009, 11:40
За това човек първо трябва да разбере какво иска, и тогава да го търси ;) Че иначе стават грозни картинки...

Abigoria
10-29-2009, 11:47
Точно така ! Обеси се тъпа кучко ! На клада всичките като тебе ! :-x :-x :-x :-x :-x :)

yahhooo
10-29-2009, 11:49
това значи ли, че си к?рва

bebkata
10-29-2009, 11:54
това значи ли, че си к?рва

Ми ти девствена курва виждал ли си :)

golqmumnik
10-29-2009, 11:57
това значи ли, че си к?рва

Ми ти девствена к***а виждал ли си :)
Аз съм виждал - шибат я в анала,докато свири на кавала 8)

bebkata
10-29-2009, 12:00
това значи ли, че си к?рва

Ми ти девствена к***а виждал ли си :)
Аз съм виждал - шибат я в анала,докато свири на кавала 8)

Ами съжелявам , че ще те разочаровам тогава : ))

smiirnoff
10-29-2009, 12:05
ии к'во действие трябва да се предприеме от наша страна о.О
пфу пфу

TheOnee
10-29-2009, 12:47
ии к'во действие трябва да се предприеме от наша страна о.О
пфу пфу патка нали? :(

SinTeTichnaTaaa
10-29-2009, 12:48
това значи ли, че си к?рва

Ми ти девствена к***а виждал ли си :)

Виждала съм.. От такива надалеч!!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

RedLabel
10-29-2009, 12:51
Точно така ! Обеси се тъпа кучко ! На клада всичките като тебе ! :-x :-x :-x :-x :-x :)
8-)

bebkata
10-29-2009, 12:52
това значи ли, че си к?рва

Ми ти девствена к***а виждал ли си :)

Виждала съм.. От такива надалеч!!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Aбе , миличка , я ми дефинирай думата , че ме съмнява дали знаеш какво означава ;)

Eleutheria
10-29-2009, 13:01
Не те знам на колко си години,но явно все още не си пораснала достатъчно за сериозна връзка...или не си срещнала момчето,което да ти задържи интереса :)

smiirnoff
10-29-2009, 13:03
ии к'во действие трябва да се предприеме от наша страна о.О
пфу пфу патка нали? :(

:lol:

sasha_90
10-29-2009, 17:20
Извинявам се за отговора.
Когато пораснеш и ти дойде акълът,ще имаш и по-дълги връзки.

NamelessRomantic
10-29-2009, 18:03
Честито.
Ти си курва.
Ама от гадния тип.
Направи услуга на човечеството - умри :)

bebkata
10-29-2009, 18:22
Честито.
Ти си к***а.
Ама от гадния тип.
Направи услуга на човечеството - умри :)

Aйде и ти направи услуга и ми изясни понятието моля те !!! А каквото ми пожелаваш нека те сполети преди мен ;] Ще се видим в ада ;)

bloodyF
10-29-2009, 18:23
Точно така ! Обеси се тъпа кучко ! На клада всичките като тебе ! :-x



;-)

bebkata
10-29-2009, 18:27
Абе я да си гледате работата :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Rhype
10-29-2009, 18:37
това значи ли, че си к?рва

Ми ти девствена к***а виждал ли си :)


Toчно девствените курви са най-забавни :D
Правят се на голяма работа ,пускат езичета и като стане въпрос за сериозна връзка ..........
PS Не ме мразете и заради този пост : )

sulley
10-29-2009, 18:41
Добре си си научила урока,че егоистите се справят най-добре в живота и се издигат най-високо..обаче са сами.
Колкото и да се обичаш,обожаваш и благотвориш,научи се ,че когато решаваш да се обвържеш с някой,трябва да забравиш егоизма си,поне за малко.
Ако не можеш да го направиш,значи не можеш да превъзмогнеш себе си,а ние тука нямаме власт. 8)

bebkata
10-29-2009, 18:44
това значи ли, че си к?рва

Ми ти девствена к***а виждал ли си :)


Toчно девствените к**ви са най-забавни :D
Правят се на голяма работа ,пускат езичета и като стане въпрос за сериозна връзка ..........
PS Не ме мразете и заради този пост : )

Абе чакайте бе хора .. Кой е казал , че не искам сериозна връзка .. Естествено , че искам и мога да имам сериозна връзка .. Просто всички са мухльовци! Айде със здраве ! И престанете да употребявате думата "курва" като топъл хляб , защото никой от вас си няма понятие ! :razz:

KiNgGRaND
10-29-2009, 18:53
виждам че ти се живее , давай живей прецаквай сички нали на теб трябва да ти е добре , но запомни че сичко на този свят се връща

bebkata
10-29-2009, 19:12
виждам че ти се живее , давай живей прецаквай сички нали на теб трябва да ти е добре , но запомни че сичко на този свят се връща

Знам не бой се :)

Eleutheria
10-29-2009, 19:15
Абе,хора,вие въобще знаете ли значението на думата "курва",това,че бързо прекратява някоя връзка не значи,че е курва!
И това,че е непостоянна и лесно и омръзват момчетта също не я прави лош човек...
По едно време като прочетох няколко коментара,каот горния се запитах да не би да сте ходили с нея и да ви е зарязала,че така я порицавата и заклевате да и се случи същотот..
успокойте се бее :-x

bebkata
10-29-2009, 19:21
Абе,хора,вие въобще знаете ли значението на думата "к***а",това,че бързо прекратява някоя връзка не значи,че е к***а!
И това,че е непостоянна и лесно и омръзват момчетта също не я прави лош човек...
По едно време като прочетох няколко коментара,каот горния се запитах да не би да сте ходили с нея и да ви е зарязала,че така я порицавата и заклевате да и се случи същотот..
успокойте се бее :-x

Благодаря!

mmKamm
10-29-2009, 19:32
Бях в същото положение. Но нали знаеш, че всеки рано или късно си намира майстора. Намерих, някой, който да ме кара да страдам и по този начин да ме задържи за повече от месец. Вече съм с него почти 4 месеца.

FromAutumToAshes
10-29-2009, 19:36
Абе я да си гледате работата :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Чак ми е жал за теб

bebkata
10-29-2009, 19:40
Абе я да си гледате работата :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Чак ми е жал за теб

И аз се самосъжелявам .. :-# :-# :-# :-# :-# :cry:

KiNgGRaND
10-29-2009, 19:48
e добре щом критикуваш сички мнения закво искаш сувет ?

ef4etyYy
10-29-2009, 19:50
все някога ще намериш момче, което няма да можеш да скъсаш.. най-малкото няма да искаш!

bebkata
10-29-2009, 19:51
e добре щом критикуваш сички мнения закво искаш сувет ?

Защото всяко едно мнение не се различава особено много от "гръмни се , обеси се , ти си курва " :razz: :razz: Ето за това ! Други въпроси ?!

FromAutumToAshes
10-29-2009, 19:57
Така е, истината боли ...

KiNgGRaND
10-29-2009, 19:59
Еми кво да ти кажа тука секи исразява собствоното си мнение както и аз . Това е въпрос на който ти трябва да си намериш отговора ... защо ти омръзват толкос бързо ?

NamelessRomantic
10-29-2009, 20:01
Точно така,авторченце...те са мухльовци,не ти курва...Те те зарязват, не ти тях...
Схващаш че съм саркастичен,нали?
Искрено се надявам че освен курва не си и тъпа :).
И да,няма да се видим в ада.Няма ад,няма и рай.Има една дълбока,хладна дупка 1 на 2 на 2 метра и това е.