PDA

View Full Version : ефект..



darinf666
10-29-2009, 11:08
преди почти месец пих ескапел и ми доиде 7 дена след това но беше тварде рано от датата на която трябва да ми доиде а тя трябваше да е тези дни и днес ме наболява корема и имам нещо като течение бяло което доседа нямах и както стоях днес започна да ми бие много силно сарцето и ми причерня едно такова..дали може да е защото ми се обарка организма от хапчето :(

puhinka93
10-29-2009, 11:09
Според мен е напълно възможно, защото това хапче има много странични ефекти..

InloveAgain
10-29-2009, 11:13
да възможно е да е заради това,че си си нарушила системата.

Sassygirl
10-29-2009, 11:31
от хапчето е има прекалено много странични ефекти ще се оправиш :)

Monina
10-29-2009, 12:47
Ескапел е ужасно нещо, и вероятостта да задържи плода е много голям. И да, това най-вероятно са странични ефекти. Колкото повече пъти се пие, толкова по-неприятни са страничните ефекти. :booooomb: :)

darinf666
10-29-2009, 12:54
Ескапел е ужасно нещо, и вероятостта да задържи плода е много голям. И да, това най-вероятно са странични ефекти. Колкото повече пъти се пие, толкова по-неприятни са страничните ефекти. :booooomb: :) досега само веднъж съм пила и немисля да го повтарям повече :(

Monina
10-29-2009, 12:56
Ескапел е ужасно нещо, и вероятостта да задържи плода е много голям. И да, това най-вероятно са странични ефекти. Колкото повече пъти се пие, толкова по-неприятни са страничните ефекти. :booooomb: :) досега само веднъж съм пила и немисля да го повтарям повече :(

Искам да кажа, че трябва да се пие наистина инцдентно, просто не бива да се приема като средство за контрацепция... :) Как си вече?

Vain
10-29-2009, 19:41
Най-вероятно е от хапчето.

darinf666
10-29-2009, 19:59
Ескапел е ужасно нещо, и вероятостта да задържи плода е много голям. И да, това най-вероятно са странични ефекти. Колкото повече пъти се пие, толкова по-неприятни са страничните ефекти. :booooomb: :) досега само веднъж съм пила и немисля да го повтарям повече :(

Искам да кажа, че трябва да се пие наистина инцдентно, просто не бива да се приема като средство за контрацепция... :) Как си вече? ами сега такмо пак ме заболя нещо сърцето и от това се притеснявам и мисля ако продължи още няколко дена да отида на лекар :( :(