PDA

View Full Version : Vit. C



nofi
10-29-2009, 12:19
Искам да попитам колко витамин Ц трябва да се изпие, за да намалее или спре кръвотечението по време на цикъл? Една опаковка достатъчна ли е? След колко време настъпва желаният ефект? Благодаря предварително! :-)

lovercho93
10-29-2009, 12:26
Знам, че ако като пиеш вит.Ц после ти закаснява..но не знам дали ще има някакъв ефект в твоя случай.. :/

sunshine92
10-29-2009, 12:30
Момиче... внимавай. Как ще пиеш една опаковка витамин C. Изпий по 4 максимум на ден. От толкова би трябвало да намалее доста, дори да спре. Недей да прекаляваш !!!

nofi
10-29-2009, 13:21
Момиче... внимавай. Как ще пиеш една опаковка витамин C. Изпий по 4 максимум на ден. От толкова би трябвало да намалее доста, дори да спре. Недей да прекаляваш !!!
По принцип като съм болна докторката ми предписва да пия на витамин С по 3 пъти на ден по 3 хапченца, така че от някакви си четири нито ще ми намелее, нито ще ми спре! Някои по-компетентен намира ли се?

Nikneg
10-29-2009, 13:26
По принцип на-много може да се взима по 3 пъти по 5-6 хапчета на ден :)
г/д 20 на ден най-много

sunshine92
10-29-2009, 14:26
Момиче... внимавай. Как ще пиеш една опаковка витамин C. Изпий по 4 максимум на ден. От толкова би трябвало да намалее доста, дори да спре. Недей да прекаляваш !!!
По принцип като съм болна докторката ми предписва да пия на витамин С по 3 пъти на ден по 3 хапченца, така че от някакви си четири нито ще ми намелее, нито ще ми спре! Някои по-компетентен намира ли се?

Аз споделям от собствен опит. Няма как да съм компетентна за твоя цикъл. Хем се опитваш да помогнеш и пак недоволни. :?

RadoslaWZ
10-29-2009, 14:36
Ауе вие тъпи ли сте 1 път на ден е пре достатъчно ако искате майна си го натрошете и го изшмаркайте . бати наркотата

Pesenta
10-29-2009, 17:57
Искам да попитам колко витамин Ц трябва да се изпие, за да намалее или спре кръвотечението по време на цикъл? Една опаковка достатъчна ли е? След колко време настъпва желаният ефект? Благодаря предварително! :-) пак ли за секс си се " разхвъчела"

nofi
10-29-2009, 18:26
Искам да попитам колко витамин Ц трябва да се изпие, за да намалее или спре кръвотечението по време на цикъл? Една опаковка достатъчна ли е? След колко време настъпва желаният ефект? Благодаря предварително! :-) пак ли за секс си се " разхвъчела"
Не, скъпи, не е за секс! Просто едва ли можеш да си представиш колко е гадно във важен за бъдещето ти развитие на живота да течеш като лейка и когато ти е най-необходимо да се концентрираш върху нещи ти да можеш да мислиш само за това дали няма да ти протече тампона и да знаеш, че скоро няма да имаш сгодна възможност да го смениш! Мъж си, не можеш да знаеш, така че не ми говори с нравоучително-подигравателен тон!

random_guy1
10-29-2009, 22:25
По принцип не можеш да се натровиш от Витамин C, защото той се регулира от организма, т.е. излишъкът се изхвърля с урината. Ако ще и 50 хапчета да изпиеш, ще си вредиш основно на стомаха (заради самите хапчета; ако пиеш течен няма проблем) и на бъбреците (ще ти стане много концентрирана урината, но това се решава ако пиеш достатъчно вода).

Обаче, точно заради момента с насищането, няма полза да пиеш толкова много хапчета, единствено ще пишкаш една много скъпа и здравословна урина :)

В нета пише да не надвишаваш 2000 милиграма на ден. Виж на твоята кутийка с витамин C и сметни колко хапчета можеш да изпиеш без да надвишаваш 2000mg.

DiabolicalSoul
10-29-2009, 23:21
Момиче... внимавай. Как ще пиеш една опаковка витамин C. Изпий по 4 максимум на ден. От толкова би трябвало да намалее доста, дори да спре. Недей да прекаляваш !!!
По принцип като съм болна докторката ми предписва да пия на витамин С по 3 пъти на ден по 3 хапченца, така че от някакви си четири нито ще ми намелее, нито ще ми спре! Някои по-компетентен намира ли се?Да. Спри се на 4.

Иначе си прочети там какво е хипервитаминоза и такива работи...

elito0o0o0
10-30-2009, 06:02
На мен сега тряя ми дойде ,само че аз като съм болна ся... и като пия витамин Ц ще ми закъснее доста :( :( и ся ако ми изпишат и антибиотици....

Sissy90
10-30-2009, 08:53
Момиче... внимавай. Как ще пиеш една опаковка витамин C. Изпий по 4 максимум на ден. От толкова би трябвало да намалее доста, дори да спре. Недей да прекаляваш !!!
По принцип като съм болна докторката ми предписва да пия на витамин С по 3 пъти на ден по 3 хапченца, така че от някакви си четири нито ще ми намелее, нито ще ми спре! Някои по-компетентен намира ли се?
Прочети ако искаш листовката на някой опаковка витамин С, да видиш какво пише там за препоръчителните дози и предозирането му. Да, и витамини могат да се предозират, нарича се "хипервитаминоза", така че внимавай. 3 хапчета 3 пъти на ден е излишно много, излишъкът се изхвърля с урината.
http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=4394

Дори вит. С - познатата на всички аскорбинова киселина, при прекалени дози може да предизвика диария.
Това според мен е по-неприятно от обилния цикъл :-D

Neprikosnovena
11-01-2009, 18:23
:D :-D от вит Ц няма да ти спре
ако пиеш 3 на ден по 4 ще ти НАМАЛЕЕ и ще спре да те боли
поне при мен е така
но недей да изпиваш цялата опаковка,това не е добре :wink:

mi6kata666
11-01-2009, 20:08
Един приятел беше изпил 1 блистерче за един ден за да се прочисти по бързо от тревата и после лайната му били жълти

AlokiNn
11-01-2009, 20:22
1 строителна кофа пълна с витамин Ц за не повече от 1.25 минути трябва да се поеме през носа!