PDA

View Full Version : един филм...



stylo
10-29-2009, 19:17
здравейте,съфорумници!!!
Не пиша много в този раздел,но бих искала да попитам само едно нещо.Преди много време гледах един филм,тинейджърски.Така започвам да разказвам.Дана да разберете.
В едно американско училище се развива действието.Там има едно момиче,което е много популярно,нали най-красивото,най-умното и най-доброто.Обаче едно друго момиче от гимназията също популярно започва да му завижда и заедно с двете си приятелки(макар че едната не и е много приятелка май) решават да и скроят номер.И тук мисля че в някакво заведение се развива действието.Те и вкарват някакво захарно топче в устата с големината на топка за голф , отвличат я и я слагат в багажника на кола и после отиват в къщата и(забравих да кажа че е богата и къщата и е огромна).Обаче като отварят багажника и се оказва че тя е глътнала топчето ,задушила се е и е умряла.и те отнасят трупа в спалнята като решават да го изценират като изнасилване и непредумишлено убийство.Но тая,която уж казах по-горе ми се струва че не и е много приятелка отказва да участва и лошата и др приятелка и разкъсват дрехите.През това време се звани на вратата и е най-добрата приятелка на жертвата.(не знам защо имам някакъв спомен че и се подиграваха на името и беше доста грозна първоначално ест и беше някаква зубърка) И тя вижда трупа и разбира че те са я убили.Тогава лошата и предлага да я направи най-известното момиче в училище и оная се съгласява.Обаче за да не я разпознаят и променя името май беше нещо с В стана.
И така минава време.Тая дето се беше съгласила да не е участва в изценировката се разделя с тея трите и беше с най-добрия си приятел.Другите пък-лошата,приятелката и и тая преобразената стават най-популярните в гимназията. По-късно тая лошата започва да се плаши от славата на др и решава да я издаде като разлепи табели навсякъде с това коя е.
След като всички разбират тая преобразена отива при добрата приятелка дето не искаше да участва и решават да разкрият истината за непланираното убийство.
Така по някакъв начен записват оная лошата как казва "аз я убих тя беше най-добрата най-известната във всичко и вървеше и тн" и най-добрият приятел го пуска тоя запис на бала им и всички го разбират и това памня от филма

Много моля,който го е гледал или нещо подобно нз да каже заглавието,защото искам да го гледам пак ,а пък последно го гледах преди 4-5 години.Много благодаря предварително.Извинявам се за правописните грешки и това че е написано толковва объркано.
Благодаря.

Vincitore
10-29-2009, 20:26
Ейййй гледала съм го този филм . Ама не мога да се сетя ! :-o :?
Съжалявам ! :o

Goddess
10-31-2009, 16:02
Jawbreaker / Опасна игра

Има го в замунда. Но общо взето не го помниш много добре... :-D
Това с отвличането трябваше да е шега за рожденият й ден, но...
Както и да е, де, ти ще си го изгледаш. :)

stylo
11-01-2009, 17:11
mnogo blagodaria :grin: :grin: :grin: ei sega shte si go dr1pna :grin: :grin: :-D

hamilcar
11-01-2009, 20:30
mnogo blagodaria :grin: :grin: :grin: ei sega shte si go dr1pna :grin: :grin: :-D

Считам темата за приключена, но нека следващия коментар да е на кирилица.