PDA

View Full Version : объркана съм,моля ви за съвет!



byby0202
10-29-2009, 19:02
Здравейте!незнам откъде да започна..може би от мига,в който го видях,той беше само за мен знаех го,открих му скайп.Писахме си към месец някъде,после той ми каза,че иска да се видим.Видяхме се всичко беше толкова страхотно,никога не се бях чувствала така в компанията на момче.Той ми каза,че ме харесва,аз също,целувахме се а у,смс-и си пращахме,говорехме по телефони работи така цяла седмица след което не го бях чувала два дена,питах го,какво има той не искаше да ми каже,помислих,чe може би има друга и го попитах,какво става с нас и той ми каза,че му трябвало време,нз си кво.Спряха смс-те,вижданията ни,всичко.Отново говорех с него само,че по скайп питах го,какво има той ми каза,че се местил на 30км от моя град и че сменя училище всичко.Казах му,че искам да съм с него,макар и рядко да се виждаме,той ми каза,че нямало смисъл,защото връзката ни щяла да се разпадне.На мен ми стана мн гадно,защото за пръв път ме е грижа толкова за някого.И от тогава постоянно се караме..снощи ми каза,че ме обича,днес ми каза,че му било писнало от мен :shock: и аз сега съм много объркана и незнам,какво да правя,моля ви съвет!благодаря предварително! 8-[

qazwsx
10-29-2009, 19:13
po dobre go zabravi ... 6tom 6te se mesti ne6tata 6te stavat samo po zle... i bez tova vsi4ko e otskoro... dai da vidim lipstik kakvo 6te napi6e :P

pi4man
10-29-2009, 19:14
Здравейте!незнам откъде да започна..може би от мига,в който го видях,той беше само за мен знаех го,открих му скайп.Писахме си към месец някъде,после той ми каза,че иска да се видим.Видяхме се всичко беше толкова страхотно,никога не се бях чувствала така в компанията на момче.Той ми каза,че ме харесва,аз също,целувахме се а у,смс-и си пращахме,говорехме по телефони работи така цяла седмица след което не го бях чувала два дена,питах го,какво има той не искаше да ми каже,помислих,чe може би има друга и го попитах,какво става с нас и той ми каза,че му трябвало време,нз си кво.Спряха смс-те,вижданията ни,всичко.Отново говорех с него само,че по скайп питах го,какво има той ми каза,че се местил на 30км от моя град и че сменя училище всичко.Казах му,че искам да съм с него,макар и рядко да се виждаме,той ми каза,че нямало смисъл,защото връзката ни щяла да се разпадне.На мен ми стана мн гадно,защото за пръв път ме е грижа толкова за някого.И от тогава постоянно се караме..снощи ми каза,че ме обича,днес ми каза,че му било писнало от мен :shock: и аз сега съм много объркана и незнам,какво да правя,моля ви съвет!благодаря предварително! 8-[

До няква степен е прав да ти кажа. Каква ще е тая връзка от разстояние? Ще можеш ли да му се "насладиш" за 2 дена месечно примерно ... :)

lipstik
10-29-2009, 19:31
той ми каза,че нямало смисъл,защото връзката ни щяла да се разпадне.

Правилно ти е казал.Ако не се разделите сега,не вярвам връзката ви да продължи дълго като се премести.То каква връзка ще е изобщо,щом ще се виждате 2-3 пъти в месеца примерно?

WesTSider
10-29-2009, 19:37
пф 30 км много ли е разбирам 100 200 ..... :)

NamelessRomantic
10-29-2009, 20:04
той ми каза,че нямало смисъл,защото връзката ни щяла да се разпадне.

Правилно ти е казал.Ако не се разделите сега,не вярвам връзката ви да продължи дълго като се премести.То каква връзка ще е изобщо,щом ще се виждате 2-3 пъти в месеца примерно?
Заради това мислене хубави,дълги връзки се рзвалят за нищожни разстояния...30км.ПФ.От Пловдив до Асеновград е 15 км = 15 мин. път с автобус.Сами си правете сметката.
По темата - явно не иска да прояви инициатива пича,забрави го.Щом не ще....еми не ще .

gabi_94
10-29-2009, 20:22
Забрави го и толкова, не знам какво друго да те посъветвам...

Zarity
10-30-2009, 03:34
Добре дошла в клуба! :D Преди месец имах същия проблем с момче на 50км от мен с което се разбирах нечовешки добре....късай,братче,не става така....Ще ти иде да си отрежеш главата по някое време,ама не се притеснявай,ше намериш нов,ше мине... :)

byby0202
10-30-2009, 07:28
пф 30 км много ли е разбирам 100 200 ..... :) еми да точно за това не го разбирам,даже скоро ще си изкарва шофьорска книжка,пък и аз съм готова на всичко за него,но той..незнам,какво точно мисли,не съм му в главата :-k ](*,)

valdesbg
10-30-2009, 07:34
И поради каква причина ти е трудно да приемеш "Не"? :-o
Въртиш се в доста порочен кръг, и накрая лошо ще си изпатиш.

byby0202
10-30-2009, 07:43
И поради каква причина ти е трудно да приемеш "Не"? :-o
Въртиш се в доста порочен кръг, и накрая лошо ще си изпатиш.защото той значи много за мен,той е момчето за мен,всичко,което някога съм искала,го открих,но той се премести и всичко се обърка,той ми завъртя главата,не искам да го изгубя,просто дори и да се виждаме на седмицата 1 път ще издържа,от колкото изобщо да не го виждам,на всичко съм готова за него :(

valdesbg
10-30-2009, 07:48
Значи пренебрегваш неговите желания за сметка на своите и на своята обич? А не мислиш ли че това е задушаване и съвсем егоцентрично мислене?

Както казах - поработи над идеята да започнеш да примеаш "Не" за възможен и съвсем реален отговор в която и дабио ситуация. Не си слънце за да се въртят всички около теб.

Да добавя че вслучая си по скоро отчаяна и се хващаш за първото спасително клонче което виждаш.

Не става така. Както казах - помисли над ситуацията по друг начин.

byby0202
10-30-2009, 08:00
Значи пренебрегваш неговите желания за сметка на своите и на своята обич? А не мислиш ли че това е задушаване и съвсем егоцентрично мислене?

Както казах - поработи над идеята да започнеш да примеаш "Не" за възможен и съвсем реален отговор в която и дабио ситуация. Не си слънце за да се въртят всички около теб.

Да добавя че вслучая си по скоро отчаяна и се хващаш за първото спасително клонче което виждаш.

Не става така. Както казах - помисли над ситуацията по друг начин.прав си,благодаря за съвета,мисля малко да го оставя да не го задушавам,а пък той ще реши,какво ще ства с нас,а ако не иска да е с мен,ще се примиря,няма,какво друго да направя

gabiiTu
11-14-2009, 17:08
Ае кажи му 1во да си изясни всичко,защотото явно той не е наясно кво чувства. Как така 1ден обичам те ,а на другия мразя те... :shock:

Luscious_Heart
11-14-2009, 17:12
той ми каза,че нямало смисъл,защото връзката ни щяла да се разпадне.

Правилно ти е казал.Ако не се разделите сега,не вярвам връзката ви да продължи дълго като се премести.То каква връзка ще е изобщо,щом ще се виждате 2-3 пъти в месеца примерно?
Жалко е, наистина. Но ще ти мине. Може да е много мъчително, ако не си виждала друг такъв пич, но ще ти мине. Съдбата ще ти прати друг.

Bellatrix
11-14-2009, 17:21
той ми каза,че нямало смисъл,защото връзката ни щяла да се разпадне.

Правилно ти е казал.Ако не се разделите сега,не вярвам връзката ви да продължи дълго като се премести.То каква връзка ще е изобщо,щом ще се виждате 2-3 пъти в месеца примерно?
Заради това мислене хубави,дълги връзки се рзвалят за нищожни разстояния...30км.ПФ.От Пловдив до Асеновград е 15 км = 15 мин. път с автобус.Сами си правете сметката.
По темата - явно не иска да прояви инициатива пича,забрави го.Щом не ще....еми не ще .
:D :D :D С гаджето сме в един град, а на него му отнема един час да стигне до нас (Люлин-Младост), демек повече отколкото, ако бяхме в различни градове на 30-50 км един от друг :D E, не се е предал още. :)