PDA

View Full Version : Бързо иструпване на крака



bebygirl
10-29-2009, 19:30
Ако седя примерно 30 мин със крастосан крак ми истръпва и не го усещам като стъпя в началото може да се пребия ако не внимавам :( ТОВА НОРМАЛНО ЛИ Е ВСЕ ПО ЧЕСТО МИ СЕ ПОЛУЧАВА този процес
Пс:Ходя на фитнес дали може да влиае това? А ми се е случвало както спя и се пробуждам мусколът, който е на прасеца ми и да стръпва ... :?

clever
10-29-2009, 19:40
същата работа и при мен .. :?
спокойно-не е страшно

п.п.аз като спя прасецът ми не само че идтръпва ми има спазъм и боли ужасно няколко секунди
ама е няколко пъти месецно .. свикнах :lol:

TykaSePisheNick
10-29-2009, 19:44
И моя изтръпва от време на време..А ти под кръстосан крак, като жена ли имаш напредвид или по-свободния вариант? xD

bebygirl
10-30-2009, 12:41
И моя изтръпва от време на време..А ти под кръстосан крак, като жена ли имаш напредвид или по-свободния вариант? xD
Като жена ест :Д както седят жените с крастосан крак хаха

bebygirl
10-30-2009, 12:42
същата работа и при мен .. :?
спокойно-не е страшно

п.п.аз като спя прасецът ми не само че идтръпва ми има спазъм и боли ужасно няколко секунди
ама е няколко пъти месецно .. свикнах :lol:
дА И ПРИ МЕН БОЛИ НЯКОЛКО СЕКУНДИ И ПРИ МЕН Е НА НЯКОЛКО ПЪТИ В МЕСЕЦА МОЖЕ И ДА Е ПО РЯДКО :shock:

vesito0
10-30-2009, 13:32
е 30 мин с кръстосан крак не са малко..
нормално да ти изтръпне ;)

TykaSePisheNick
10-30-2009, 14:56
И моя изтръпва от време на време..А ти под кръстосан крак, като жена ли имаш напредвид или по-свободния вариант? xD
Като жена ест :Д както седят жените с крастосан крак хаха

Е, аз малко не успявам като жените и ми изтръпва при свободния вариант 8-)

Yancheto
10-30-2009, 18:35
Спокойно- абсолютно нормално е и мисля, че не може да ти причини никакви по-сериозни проблеми. На мен всъщност усещането ми е доста весело и приятно. 8-)

clever
10-30-2009, 20:03
И на мен ми се случва да се събудя и да имам ужасна остра болка в крака и не мърдам 5 - 10 секунди докато не мине.Ужасно е ...оо двама в тая тема са така
не съм само аз ! :lol:
мислех че само на мен ми се е случвало това странно явление.. гадно е ама се търпи :lol: не е нищо сериозно ;)

gabi_94
10-30-2009, 20:19
същата работа и при мен .. :?
спокойно-не е страшно

п.п.аз като спя прасецът ми не само че идтръпва ми има спазъм и боли ужасно няколко секунди
ама е няколко пъти месецно .. свикнах :lol:
дА И ПРИ МЕН БОЛИ НЯКОЛКО СЕКУНДИ И ПРИ МЕН Е НА НЯКОЛКО ПЪТИ В МЕСЕЦА МОЖЕ И ДА Е ПО РЯДКО :shock:

при мен също, но се появи наскоро, преди 2,3 месеца за пръв път така ми стана, събуждам се и усещам жестока болка в прасеца, не мога да мръдна от болка, ужасно е, но е за 10тина сек.