PDA

View Full Version : Нещо куца..май



buttertoast
10-29-2009, 20:53
Пак съм аз.
От известно време насам имам малко по-сериозна връзка.С приятеля ми си се виждаме всеки ден кажи-речи,дава ми всичко,за което се сетя..абе всичката ни е наред,но. Просто не изпитвам нищо по-специално към него.
И напоследък ми се въртят едни мисли в главата за един негов приятел. Сама се хващам,че търся неговия поглед,не този на приятеля ми,предпочитам прегръдка от него, вместо от приятеля ми .. преди няколко дена момчето се наведе към мене да ми каже нещо и аз настръхнах. После не можах да си намеря място,просто .. почувствах нещо,не мога да отрека.
Рационалното решение е - режа приятеля си и тръгвам с момчето,но. (да,пак)
1. ако скъсам с моя,приятелски отношения няма да запазим,в това съм 5876965 % процента сигурна, и някакси няма да върви да ходя там,където ходят той и компания. Което означава,че няма да виждам и другото момче. Не е оферта.
1.1. все пак и с момчето не сме толкова близки,че да го юркам после да излизаме поотделно извън компанията.

2. ако не скъсам с него, трябва да продължа да се раздвоявам до и аз не знам кога. НЕ е оферта.


Изгоден вариант аз не намирам.. вие?

cataclysm
10-29-2009, 20:58
и в двата случая не е работа
пък и сигурна ли си че ще тръгнеш с другия

fc
10-29-2009, 20:59
Бог не гледа, бог брои 8)

KiNgGRaND
10-29-2009, 21:05
и ти ще пораснеш :)

buttertoast
10-29-2009, 21:07
и в двата случая не е работа
пък и сигурна ли си че ще тръгнеш с другия
дори и да не тръгна с него,поне да не се чувствам виновна като го закачам и си го гушкам с повод и без.например.

valdesbg
10-29-2009, 21:40
Ми режеш господинчото, и пробваш с другия. Що да не върви? Ако имаш други приятели от компанията - върви :)

Ама от друга страна мисля че мога да те опздравя. Поне искаш да не плетеж интрижки.

umri
10-29-2009, 22:15
Пак съм аз.
С приятеля ми си се виждаме всеки ден кажи-речи,дава ми всичко,за което се сетя
Това е проблемът. Ако не ти даваше всичко и беше малко по-предизвикателен и интересен съм сигурен, че нямаше дори да си помислиш за другия. Винаги магнит е предизвикателството и лошото...

Madeyed
10-30-2009, 10:29
Ми режеш господинчото, и пробваш с другия. Що да не върви? Ако имаш други приятели от компанията - върви :)

+1

LoveRetroMusic
10-30-2009, 10:31
http://fc09.deviantart.com/fs21/f/2007/296/8/a/Play_World_of_Warcraft_Stamp_by_StarDragon77.gif

cataclysm
10-30-2009, 10:59
http://fc09.deviantart.com/fs21/f/2007/296/8/a/Play_World_of_Warcraft_Stamp_by_StarDragon77.gif

8-)
ше си го сложа тва в профила
нали може Стефчо :D

LoveRetroMusic
10-30-2009, 11:10
http://fc09.deviantart.com/fs21/f/2007/296/8/a/Play_World_of_Warcraft_Stamp_by_StarDragon77.gif

8-)
ше си го сложа тва в профила
нали може Стефчо :D

Позволявам. 8-)

buttertoast
10-30-2009, 11:27
http://fc09.deviantart.com/fs21/f/2007/296/8/a/Play_World_of_Warcraft_Stamp_by_StarDragon77.gif

колко вярно :-D

@valdesbg, точно това е единия проблем - нямам други приятели от компанията,всъщност,дори нямам приятели,а просто хора с които съм се запознала покрай приятеля ми. :(


ще стана монахиня.

cataclysm
10-30-2009, 11:30
най- доброто решение

hooliganka89
10-30-2009, 11:55
Нах-добре е да се разделиш с приятелят си щом ти е толкова безразлично положението.
Апак после с другия я пробвате я не.Кой е казал,че след като се разделите на всяка цена трябва да се хванеш с приятелят му.Каквото дойде такова.

mOBSCENE
10-30-2009, 12:03
Най-добре е да се разделиш с приятелят си щом ти е толкова безразлично положението.
Апак после с другия я пробвате я не.Кой е казал,че след като се разделите на всяка цена трябва да се хванеш с приятелят му.Каквото дойде такова.

на същото мнение съм

qazwsx
10-30-2009, 13:03
Най-добре е да се разделиш с приятелят си щом ти е толкова безразлично положението.
Апак после с другия я пробвате я не.Кой е казал,че след като се разделите на всяка цена трябва да се хванеш с приятелят му.Каквото дойде такова.

на същото мнение съм
+1
Pri vsi4ki polojeniq trqbva da skysate !

marti93
10-30-2009, 13:39
и защо си с този човек след като не го обичаш и не чувстваш нищо?за да си известна,за да не скучаеш ли ?аз смятам че трябва да останеш сама за да наредиш преоритетите си ,да се осъзнаеш и не си играй с чувствата на хората ,защото в крайна сметка ти ще останеш преебаната

soul1199
10-30-2009, 13:42
ако нищо не изпитваш,към приятеля си,няма смисъл да сте заедно :)

mechtaq_za_teb
10-31-2009, 04:31
Раздели се с приятеля си, няма смисъл да го залъгваш, докато харесваш негов приятел. :? А оттам нататък се замисли колко много ще го нараниш, ако го оставиш и веднага почнеш да се сваляш с другото момче... егоистично е.

buttertoast
10-31-2009, 06:00
marti93,
беше ми харесал,очевидно и аз на него,видяхме се няколко пъти и тръгнахме - нормален развой на събитията,нали :) никой не говори за скука и известност, wtf - на какво отгоре известност?


има развитие в историята - говорих с приятеля си и му казах,че нещо не е наред,а той .. тръгна да ми се смее. :x обяснявах,че нещо ми липсва, че не е както преди .. все такива неща,които заслужават по-адекватна реакция от смях,но неее... побеснях. дори след като се насмя изкара мен виновна,че връзката ни не струва :( той НЕ УМЕЕ да прави компромиси и да се съобразява, а аз да съм единствената действаща страна в отношенията ни - не,мерси,досега беше така.
въпрос на време е да го хвана на къс пас и да му тегля чертата. дали след това ще предприема нещо с К. или ще си стоя сама няма значение, важното е,че няма да съм с него и ще ми е 5 пъти по-добре.

благодаря на всички,които писаха - помогнахте ми :)

flowerlina
10-31-2009, 10:31
Наистина по- правилното е да се разделиш с приятеля си