PDA

View Full Version : Рок вечер в Backstage :) HD and KTF 4-ти ноември..



Skullbreaker
10-30-2009, 10:21
Здравейте :) ...


Искам да ви поканя на рок вечер в Бесктейдж...Ще свирим ние High Definition и Keep The Faith (KTF -победителите в конкурса "Голямо междучасие" ) ...

Ще направим готин купон с кавъри и авторска музика...
Звученето ще е в стил Red Hot Chili Peppers / Bon Jovi / Pink Floyd /Ozzy и разбира се БЪЛГАРСКА музика...
Можете да чуете песента , която ще е първия сингъл на КТФ и скоро по нея ще бъде направен клип...


Началото е 21:00 часа , Сряда (4-ти) за съжаление входа е 5 лева (не зависи това от нас) ...

Well be there for you :)

machoka
10-31-2009, 01:34
Извинявай, сол бемол мажор с колко знака е, и коя е енхармоничната и тоналност?

шегувам се (почти?), пожелавам приятна забивка

.. на 4 ще има страхотен концерт на колегата Георги Черкин в зала България, с Чайковски първи концерт и класик фм разбира се, на който пък ви каня аз.. ще бъда там и ще свърши по това време някъде, после сигурно ще съм на работа, но ако мога ще мина и вас да ви чуя, че ми е интересно )) ако някой иска да се организира групово, да драска ЛС )

guinessgirl
10-31-2009, 08:02
а пък аз съм на концерт на 2ри :grin:

Mamut
10-31-2009, 08:13
скучно

Skullbreaker
10-31-2009, 09:02
Извинявай, сол бемол мажор с колко знака е, и коя е енхармоничната и тоналност?

шегувам се (почти?), пожелавам приятна забивка

.. на 4 ще има страхотен концерт на колегата Георги Черкин в зала България, с Чайковски първи концерт и класик фм разбира се, на който пък ви каня аз.. ще бъда там и ще свърши по това време някъде, после сигурно ще съм на работа, но ако мога ще мина и вас да ви чуя, че ми е интересно )) ако някой иска да се организира групово, да драска ЛС )


Ges dur е с 6 (шест) бемола и както следва е енхармонична с Fis dur (която е по ирония на теорията също с 6 знака :р) ..


PS: Много поздрави от Марто :Р

PinkFloydSound
10-31-2009, 09:20
Как ми се иска да дойда. :-D