PDA

View Full Version : Как да се запознаваме ?



KOKII
10-30-2009, 11:24
Здравейте !
Може ли да ми дадете някой съвети за запознанствата с момиче защото аз несъм толкова на ти с тази тема някакси незнам как да се запозная с момиче примерно от даскало какво да и кажа аре да се запознам ли какво ? Моля дайте някой съвет как да се запознаваме с момичета

aloveyou
10-30-2009, 12:06
Има много начини

Ако си от тези срамежливите кажи и "Здрасти",попитай я "как е" и "искаш ли или може ли да се запознаем"

А ако си от тези отворените - Здрасти.!!Искаш ли да се запознаем

aloveyou
10-30-2009, 12:13
Или отиваш при нея и казваш "Здрасти, аз съм ****. От много време ми правиш впечатление...Може ли да се запознаем?" и оттам нататъка квото стане

Също така може да я поканеш на кафе

или Ммм, ако не си много срамежлив отиваш при нея и почваш да се правиш на ударен: "От някъде си ми много позната, хей ама ти си от мойто даскало. Казвам се (тук е момента да си кажеш името и да подадеш ръка за здрасти), после я остави и тя да каже една две приказки... От там натам е лесн, качвате се в автобуса и си лафите, музика, кино, хобита..., всички неща, които интересуват съвременния тинейджър ^^ Ако момичето ти се кефи, ще е лесно, ако ли не..., хах... незнам..., понеже аз винаги отивам и се запознавам с момчета, които харевам, и те винаги ми отвръщат със същото ^^
Важното е да си самоуверен с чувство за хумор, спретна и добре облечен... :_) Успех :_)

Аре аз да спра,че ще пълня темата :lol: ,че постоянно се сещам за нещо 8-)

KOKII
10-30-2009, 12:25
Или отиваш при нея и казваш "Здрасти, аз съм ****. От много време ми правиш впечатление...Може ли да се запознаем?" и оттам нататъка квото стане

Също така може да я поканеш на кафе

или Ммм, ако не си много срамежлив отиваш при нея и почваш да се правиш на ударен: "От някъде си ми много позната, хей ама ти си от мойто даскало. Казвам се (тук е момента да си кажеш името и да подадеш ръка за здрасти), после я остави и тя да каже една две приказки... От там натам е лесн, качвате се в автобуса и си лафите, музика, кино, хобита..., всички неща, които интересуват съвременния тинейджър ^^ Ако момичето ти се кефи, ще е лесно, ако ли не..., хах... незнам..., понеже аз винаги отивам и се запознавам с момчета, които харевам, и те винаги ми отвръщат със същото ^^
Важното е да си самоуверен с чувство за хумор, спретна и добре облечен... :_) Успех :_)

Аре аз да спра,че ще пълня темата :lol: ,че постоянно се сещам за нещо 8-)

Ще пробвам и срамежливото и другото благодаря !

dewil
10-30-2009, 12:36
Последното мнение на aloveyou (дето да се направиш на ударен) наистина действа..

Пробвал съм и върши работа :)

Хайде..Успех със запознаването

kidwestern
10-30-2009, 12:37
викаш авее,труженичке ялА СА ОПРАИМИЕ

aloveyou
10-30-2009, 15:12
Или отиваш при нея и казваш "Здрасти, аз съм ****. От много време ми правиш впечатление...Може ли да се запознаем?" и оттам нататъка квото стане

Също така може да я поканеш на кафе

или Ммм, ако не си много срамежлив отиваш при нея и почваш да се правиш на ударен: "От някъде си ми много позната, хей ама ти си от мойто даскало. Казвам се (тук е момента да си кажеш името и да подадеш ръка за здрасти), после я остави и тя да каже една две приказки... От там натам е лесн, качвате се в автобуса и си лафите, музика, кино, хобита..., всички неща, които интересуват съвременния тинейджър ^^ Ако момичето ти се кефи, ще е лесно, ако ли не..., хах... незнам..., понеже аз винаги отивам и се запознавам с момчета, които харевам, и те винаги ми отвръщат със същото ^^
Важното е да си самоуверен с чувство за хумор, спретна и добре облечен... :_) Успех :_)

Аре аз да спра,че ще пълня темата :lol: ,че постоянно се сещам за нещо 8-)

Ще пробвам и срамежливото и другото благодаря !

Дано ти свършват работа..
Успех :-)

KOKII
10-30-2009, 22:06
Или отиваш при нея и казваш "Здрасти, аз съм ****. От много време ми правиш впечатление...Може ли да се запознаем?" и оттам нататъка квото стане

Също така може да я поканеш на кафе

или Ммм, ако не си много срамежлив отиваш при нея и почваш да се правиш на ударен: "От някъде си ми много позната, хей ама ти си от мойто даскало. Казвам се (тук е момента да си кажеш името и да подадеш ръка за здрасти), после я остави и тя да каже една две приказки... От там натам е лесн, качвате се в автобуса и си лафите, музика, кино, хобита..., всички неща, които интересуват съвременния тинейджър ^^ Ако момичето ти се кефи, ще е лесно, ако ли не..., хах... незнам..., понеже аз винаги отивам и се запознавам с момчета, които харевам, и те винаги ми отвръщат със същото ^^
Важното е да си самоуверен с чувство за хумор, спретна и добре облечен... :_) Успех :_)

Аре аз да спра,че ще пълня темата :lol: ,че постоянно се сещам за нещо 8-)

Ще пробвам и срамежливото и другото благодаря !

Дано ти свършват работа..
Успех :-)

Благодаря !

yanito1996
10-31-2009, 11:25
Изказа се... Няма по-пълен отговор :lol: :lol: Само да допълня, като пробваш "срамежливото" не издавай, че си тооолкова срамежлив, да не би тя да си помисли, че си от тия слабаците... :lol:

john95
10-31-2009, 11:47
Изказа се... Няма по-пълен отговор :lol: :lol: Само да допълня, като пробваш "срамежливото" не издавай, че си тооолкова срамежлив, да не би тя да си помисли, че си от тия слабаците... :lol:


Много неподготвено се изказа :lol: 'Само да допълня, като пробваш "срамежливото" не издавай, че си тооолкова срамежлив, да не би тя да си помисли, че си от тия слабаците... ' :razz: :razz:

Sisito941
10-31-2009, 12:00
Ами ако момичето не обича кафетата.Момчето какво прави? :-D

KOKII
10-31-2009, 14:39
Изказа се... Няма по-пълен отговор :lol: :lol: Само да допълня, като пробваш "срамежливото" не издавай, че си тооолкова срамежлив, да не би тя да си помисли, че си от тия слабаците... :lol:


Много неподготвено се изказа :lol: 'Само да допълня, като пробваш "срамежливото" не издавай, че си тооолкова срамежлив, да не би тя да си помисли, че си от тия слабаците... ' :razz: :razz:

Добре ще внимавам.

oNthEmaX
10-31-2009, 15:45
"може ли да се запознаем" изразява някакси несигурност, срамежливост,
пробвай да вмъкнеш в предложението за запознаване някаква шега (не по неин адрес ) шансовете се увеличават

KOKII
10-31-2009, 17:09
"може ли да се запознаем" изразява някакси несигурност, срамежливост,
пробвай да вмъкнеш в предложението за запознаване някаква шега (не по неин адрес ) шансовете се увеличават

Добре.

lipstick
11-01-2009, 09:55
Само да не се изчервиш !!! :oops:

KOKII
11-01-2009, 14:07
Само да не се изчервиш !!! :oops:
Тука има малак проблем ама ще видим :oops: :oops: :oops:

happyfacex
11-13-2009, 15:09
[quote=lipstick]Само да не се изчервиш !!! :oops:

Ее кво пък като се изчерви сладко ще е :D

RajonRondo
11-20-2009, 19:53
Ако мислиш, че момичето е хубаво и ти допада ще ти кажа аз какво правя:
Отиваш при нея и и казваш здрасти аз съм **** после си поглеждаш часовника/телефона и ако например е 12:30 и казваш:Хей айде да излезен на кафе etc. и веднага след това и казваш 18:00 на (малкия принц например) при мен 2-3 пъти се е получавало 8-)