PDA

View Full Version : руса коса с лореал ексел 10



ri41
10-30-2009, 12:12
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/excell-10/8-0-light-blonde.aspx
точно този цвят много ми харсва, но въпроса е, че само с него косата няма да стане такава, моята е кестенява с червен оттенък :oops: и се питам каква ще е процедурата с изсветляването, блондор или нещо др. вие с какво сте пробвали от какво сте доволни, нмо не искам нито бяла, нито жълта косас, както най-често става

thedarkkiss
10-31-2009, 18:00
Ау,това стои много яко една приятелка е боядисана с такова.Грабва окото,доколкото до процедурата незнам не мога да помогна..сори :(

lDoLLl
10-31-2009, 18:05
Безамонячните бои принципно не са за рязка промяна в цвета - те са за придобиване на някакъв нюанс (по-тъмне най-често) или пък блясък.
Щом ти е по-тъмна косата, ще се наложи обецветяване, но след това ако искаш траен цввят трябва да заложиш на друг вид боя (безамонячните падат лесно)
дано съм била полезна :)

HarumScarumm
10-31-2009, 18:36
Иди на фризиор.Мойта фризиорка ми го беше правила подобен цвят,малко по-светло обаче.. Тоя малко ми прилича,не се обиждай ама си е като престарялa пикня :D

BoRe
11-01-2009, 11:20
толкова за 20 50 лева вместо да си правиш експерименти отиди на фризьор да те направят както искаш :-)

POLLINA
11-01-2009, 11:29
Безамонячните бои принципно не са за рязка промяна в цвета - те са за придобиване на някакъв нюанс (по-тъмне най-често) или пък блясък.
Щом ти е по-тъмна косата, ще се наложи обецветяване, но след това ако искаш траен цввят трябва да заложиш на друг вид боя (безамонячните падат лесно)
дано съм била полезна :)
тне си права, дала си опрделение за оцветител.
а към авторката - отиди най-добре на фризьор. сама с боя няма да стане, а сама няма да успееш и само ще си съсипеш косата :)