PDA

View Full Version : Палто-ПомоЩ!



otkachalchica
10-30-2009, 16:25
Здравейте!Имам един мн голям проблем>от една седмица ходя по магазините да си търся палто и на всякъде са едни тъничкии ужас а има едно по дебело,което долу горе ми харесва,но една саученичка го има.Която ест ще лаже а ти видя от мене:( другото по дебело е едно с качулка на което като му се сложи вталяващ колан сди мн яко но на мен ми се изписва корема и не ми стои добре ужас!Дайте ми някакъв съвет или поне кураж! :-o :oops:

Romance
10-30-2009, 17:46
Съвет за какво?
Не знам по какви магазини ходиш, че не си намираш. Магазини и палта бол.

Infinity
10-31-2009, 10:10
:shock: Темата е брутално тъпа!! :lol: :lol: :lol:

silwinka
10-31-2009, 10:49
Относно .. горното мнение ( преди мойто ) ами .. момичето е пъхнало темата не просто така , а защото иска няк'ъв съвет ! Разбирам , че нещо не ти харесва , но к'во толкова - недей пиши в тая тема и толкова !
По темата : ами в Теранова , Кенвъл имаше хубави миналата година , но май още не са почнали да зареждат '' палта '' има няк'ви якета там .. потърси някъде към по - елитните магазини ( но там цените ще са строги ! , там няма как да няма ) в Ню Йоркър-а бях видяла едно много хубаво палто . мисля , че беше черно и беше супер сладко - маай маай цената беше 100 лв ! Не знам за к'ва цена говориш , но има всяк'ви едва ли вече по някой магазин няма да откриеш , но все пак продължи да търсиш , ще изникнат все някъде ! :)