PDA

View Full Version : Помощ



akrobatkata
10-30-2009, 17:12
Ето и моята история аз съм на 14 години, момиче, висока и слаба. Занимавам се с спорт от много време, но вече не мога да намеря баланс в живота си. Може да прозвучи егоистично, но аз съм от децата които ги бива във всеки спорт. Тренирам акробатика от 6 години (и спокойно мога да заявя, че имам успехи) и баскетбол от 2 (от който имам грамота за най-добър playmaker до 14 години в града) . В училищния отбор съм по: 1. баскетбол 2. волейбол 3. плуване. И в трите спорта съм най-добрата. В малкото свободно време което ми остава играя футбол. Много дълго време са ме убеждавали да вляза в отборите по лека атлетика, и хандбал. Обещават ми, че ще ме пращат по световни първенства и на олимпииските игри, но аз отказвам защото се занимавам вече с толкова много неща, че дори бих казала че трудно намирам време за личния си живот. Отделно уча в математическа гимназия и ми се налага да ходя и по математически састезания. Та бих искала да ме посъветвате какво да правя? На кой спорт да наблегна най-много и от кой да се откажа? Мерси предварително :-)

cherrygloss
10-30-2009, 18:46
Щом харесваш спорта,но нямаш време трябва да избереш тези , които най-много харесваш и ти се удават.Не трябва да забравяш и ученето..Ние не можем да ти кажем точно от кои спортове да се откажеш и кой да продължиш да тренираш.Успех :)

dagituuu
10-30-2009, 19:29
Ето и моята история аз съм на 14 години, момиче, висока и слаба. Занимавам се с спорт от много време, но вече не мога да намеря баланс в живота си. Може да прозвучи егоистично, но аз съм от децата които ги бива във всеки спорт. Тренирам акробатика от 6 години (и спокойно мога да заявя, че имам успехи) и баскетбол от 2 (от който имам грамота за най-добър playmaker до 14 години в града) . В училищния отбор съм по: 1. баскетбол 2. волейбол 3. плуване. И в трите спорта съм най-добрата. В малкото свободно време което ми остава играя футбол. Много дълго време са ме убеждавали да вляза в отборите по лека атлетика, и хандбал. Обещават ми, че ще ме пращат по световни първенства и на олимпииските игри, но аз отказвам защото се занимавам вече с толкова много неща, че дори бих казала че трудно намирам време за личния си живот. Отделно уча в математическа гимназия и ми се налага да ходя и по математически састезания. Та бих искала да ме посъветвате какво да правя? На кой спорт да наблегна най-много и от кой да се откажа? Мерси предварително :-)

Баскетбола го махаш,защото няма да можеш да си намериш мъж,понеже тренираш мн спортове за растеж :lol: наблегни на плуване,много е полезно 8-) ,футбола може би не ти е нужен и наблегни на лека атлетика ;)

D3NG3rZ0N3
10-30-2009, 19:40
Ти като незнаеш кво да избереш ние ли да знаем. Дееба и простите келеши...

WrongLife
10-30-2009, 20:09
Почвай щанги и канадска борба

п.с откажи се от футбола и лика атлетика

ZipFail
10-30-2009, 21:15
Очевидно си талантлива, затова бих ти казал да се насочиш само към 1(или най-много 2), отдели малко време и разбери кой спорт най-много ти харесва и наистина ти доставя удволствие...и тренирай яко ;)

zero
10-31-2009, 05:22
Хахаххаха ... хахахаххахах... хахахаххахаха :? :lol: :?