PDA

View Full Version : Помагайте



vesko555
10-30-2009, 18:40
Офф,харесвам едно момиче и може би то също малко ме харесва.Малко ме е срам да и предложа,но повече може би ме е страх че ако ме отреже ще се сдухам.Кавко да правя

aloveyou
10-30-2009, 19:24
Вари и и кажи..Погледни положително
-например си помисли,че ще те приеме и не се притеснявай..
Но щом и тя малко те харесва - не виждам смисъл да те отреже..
Остави,махни този страх - че ще те отреже

Или първо може да и докажеш по някакъв начин,че я харесваш,и ако тя ти докаже,че те харесва и тогава и предложи

oNthEmaX
10-30-2009, 20:43
"хайде да станем гаджета" тъпо е :?
просто я кани на срещи излизайте и работата ще си дойде и така ако не те харесва поне ще си проличи и по-малко ще боли от колкото директното одрязване

yanito1996
10-31-2009, 12:30
Зависи на колко години си... Щото до към 6ти клас върви и с номера "Искаш ли да станем гаджета" щото обикновено се паникьосваме "яя тоя ми предложи.. ами сега? кво да правя??" и ако се познавате добре, ще мине :D Във всички случай обаче трябва да се сближите повече, да излизате често и т.н... 8-)

dacodaco
11-02-2009, 15:49
вижте сега тука при мен историята е мега банална,НО наистина нз кво да праа...аз съм моми4е на 16...знам попринцип как да се справявям с мом4етата но от година се опитваме да тръгнем с едно мом4е но той е страшно срамежлив!Пробвах се да го целуна но той се направи на ударен и запо4на да сменя темата...да,знам 4е е банално и тъпо но немога да продължавам да го насилвам!Знам 4е ме харесва...неведнъж ми го е казвал...но немога да го 4акам ве4но!ПОМОЩ :cry:

aloveyou
11-02-2009, 16:27
вижте сега тука при мен историята е мега банална,НО наистина нз кво да праа...аз съм моми4е на 16...знам попринцип как да се справявям с мом4етата но от година се опитваме да тръгнем с едно мом4е но той е страшно срамежлив!Пробвах се да го целуна но той се направи на ударен и запо4на да сменя темата...да,знам 4е е банално и тъпо но немога да продължавам да го насилвам!Знам 4е ме харесва...неведнъж ми го е казвал...но немога да го 4акам ве4но!ПОМОЩ :cry:

Еми тогава му кажи ти..Т.е. направи първата крачка ти..
За друго не се сещам.. :(

lipstick
11-02-2009, 17:59
Излизайте по кафенца,на кино и т.н ! :grin: Опознайте се !!!!

LadyGold
11-03-2009, 18:05
Бъди по-настоятелна или му обесни как стоят нещата при теб и това,което го казваш на нас го кажи на него !

dacodaco
11-03-2009, 18:20
сутринта му предложих и той прие :grin: ,но като се видяхме ми каза 4е неиска да става нищо между нас :booooomb: защото неискал да ми проваля шансовете с някой друг...опитах да го разобедя но дори ме блокира в скаипа... :-# :smt089

LadyGold
11-03-2009, 19:18
Това момче не мога да го разбера,хем е приел хем не иска да е с теб ! Мисля,че извода тук е,че е влюбен,но го е страх от чувствата му(може би ги изпитва за пръв път) и мисли,че ти не изтитваш същото може би ! Според мен трябва да отидеш и да говориш с него и да му кажеш,че щом си му предложила значи се преценила,че искаш него,а не някой друг и няма да ти провали никакви шансове ! :)

dacodaco
11-04-2009, 18:15
мс но ве4е говорихме и той се оказа по голямо дете от колкото си представях :-# ...благодаря искрено за съветите :smt023 :arrow:

LadyGold
11-04-2009, 20:35
мс но ве4е говорихме и той се оказа по голямо дете от колкото си представях :-# ...благодаря искрено за съветите :smt023 :arrow:

Пълно е с момчета на всякъде ! След автобус и момче не се тича следващия е след 20 минути ! :) :-P