PDA

View Full Version : Секс пози в колата.



Shia
10-30-2009, 18:59
Тъй като пространството е силно ограничено в колата се надявам на някави предложения за секс пози вътре в нея.


Попринцип ползване
-Аз съm на задната седалка,главата ми е подпряна на едната врата и съм се "надупила" срещу него,а краката ми са долу.Да речем,че съм под прав ъгъл.Той е ниско долу и така.Оцелваме полу-осветени места,на които от 5м. разтояние минават хора.
Предполагам ще измислим някое местенце,което няма да ни "издава" толкова.
Другата поза е аз да съм в него,седнал на седалката,скок-подскок,но тогава има опастност да се удрям в тавана или той ,ако сме сменили местата.

Трябва ми нещо, с което ще мога да споделям интимност с него-докосвания,пощипвания,да го гледам в очите и so on....

UrbanLady
10-30-2009, 19:03
"Споделяне на интимност" и "секс в кола " си е направо ОКСИМОРОН , мила! :? :? :?

Shia
10-30-2009, 19:11
Аз се надявах на Етимологична фигура.
Добре де нека да е нещо ,с което да го гледам в очите,а те той да има изглед само на дупето ми. :D :D :D

Pesenta
10-30-2009, 19:59
"Споделяне на интимност" и "секс в кола " си е направо ОКСИМОРОН , мила! :? :? :?[b]ами бъркаш аз спокойно си го направих а като ме гледаш съм си голям тъй че всичко се базира на изобретателност а на мацката с темата и предлагам това
http://car-sex-positions.com

MrBig
10-30-2009, 20:01
Задна прашка на задната седалка,мисионерската на предната до шофьора!

VerryBerry
10-30-2009, 20:03
ммм..най-добре за кола са си мисионерската и задната прашка.Може да пробвате и ездачката,ама така пък е малко неудобно,щото е тясно,но при желание всичко става 8-)

hamilcar
10-31-2009, 05:25
Като сте отзад нека те заклещи на задна прашка между двете предни седалки.