PDA

View Full Version : Няколко въпроса към момчетата във форума



MaLkaTa_LaDy
10-30-2009, 19:00
Питанията ми са повлияни от една тема, която пусна Хилари_ та се замислих над това, което казвах и искам да съм убедена, че съм права, за това ще помоля момчетата във форима да ми отговорят на няколко въпроса.

Ако имате пред вас две момичета, абсолятно еднакви по характер и външност. Единственото, по което се различават е това, че едната можете да я имате много лесно, а за другата трябва да се потрудите. Коя бихте избрали?

Излизате на първа среща с момиче. Всичко минава добре, допадате си, но когато дойде време да се разделите вие предлагате да я изпратите до вкъщи, но тя категорично отказва. Какво бихте си помислили? И по какъв начин ще повлияе това на взаимоотношенията ви по-нататък?

И последноо... Стоите на двора в училище сам и слушате музика, при което идва при вас непознато симпатично момиче и ви заговаря. Внезапно ви целува. Реакцията ви?

fenastz
10-30-2009, 19:02
Лесната, защото мразя да се трудя.

Че е трудна. Ще й го натяквам.

И аз я целувам.

KiNgGRaND
10-30-2009, 19:05
Питанията ми са повлияни от една тема, която пусна Хилари_ та се замислих над това, което казвах и искам да съм убедена, че съм права, за това ще помоля момчетата във форима да ми отговорят на няколко въпроса.

Ако имате пред вас две момичета, абсолятно еднакви по характер и външност. Единственото, по което се различават е това, че едната можете да я имате много лесно, а за другата трябва да се потрудите. Коя бихте избрали?
лесната мн ясно секи търси лесното

Излизате на първа среща с момиче. Всичко минава добре, допадате си, но когато дойде време да се разделите вие предлагате да я изпратите до вкъщи, но тя категорично отказва. Какво бихте си помислили? И по какъв начин ще повлияе това на взаимоотношенията ви по-нататък?
както до сега, скапано би ми повлияло кой както си иска да го разбира

И последноо... Стоите на двора в училище сам и слушате музика, при което идва при вас непознато симпатично момиче и ви заговаря. Внезапно ви целува. Реакцията ви?
....

valdesbg
10-30-2009, 19:07
Хайде малко да те вкарам в реалния свят. Еднакви хора няма. По никой параграф. Има типажи хора. Уточни се какво имаш предвид.


Коя ще избера - зависи какво искам в конкретния момент. И зависи дали харесвам дадените момичета. Като правило ще се насоча към тази в която мога да играя. По твоите критерии - трудната.

Нищо конкретно няма да си мисля. Ще и кажа"Окей, хайде до следващия път тогава". Ще и се обадя да се видим пак.

Ще отвърна на целувката.

MaLkaTa_LaDy
10-30-2009, 19:15
Аз съм наясно, че еднакви хора няма. Питам на теория, ако харесваш момичетата.

А към KiNgGRaND относно това, че всеки търси лесното - valdesbg сам си каза, че предпочита трудната. Няма нижда да споря с теб.

SkiCatA
10-30-2009, 19:21
Ест че биг предпочел тази която по лесно мога да имам.Но това значи че тя има по свободен характер от тази която по-трудно мога да имам и следователно вразката ми с нея ще е някак си нестабилна ,защото винаги ще ревнувам по тази причина защото следователно може да си хареса някой друг и по лесно ще ме зареже.Докато другата с която ще трагна по трудно ще е по стабилна вразката ни по тази причина.И относно втория въпрос - ще я разбера аке не сика да я изпратя , но само ако е на първа среща :) :) :)

haritov
10-30-2009, 19:22
Ест че биг предпочел тази която по лесно мога да имам.Но това значи че тя има по свободен характер от тази която по-трудно мога да имам и следователно вразката ми с нея ще е някак си нестабилна ,защото винаги ще ревнувам по тази причина защото следователно може да си хареса някой друг и по лесно ще ме зареже.Докато другата с която ще трагна по трудно ще е по стабилна вразката ни по тази причина.И относно втория въпрос - ще я разбера аке не сика да я изпратя , но само ако е на първа среща :) :) :)

май нямаш Ъ в тактатурата

Python5
10-30-2009, 19:56
Придържайки се към хипотезата, че са напълно еднакви, разбира се че лесната. Погрешното схващане и сред двата пола (но повече сред жените), че да се правиш на недостъпен/на е правилния подход в една връзка води до невероятно, мащабни простотии във взаимоотношенията между младите хора.

Онзи ден четох някаква тема "бла бла, много го обичам, бла бла и той много ме обича, пишеше ми и за затова го изтрих и блокнах от навсякъде защото много го обичаааааам ... но ме е страх". За подобни неща трябва да има затвор.

tuzaro
10-30-2009, 19:59
аз ше избера по хубавата.

lubomirky
10-30-2009, 22:56
ще намеря някоя, която е уникална

montana6
10-31-2009, 00:20
Ако имате пред вас две момичета, абсолятно еднакви по характер и външност. Единственото, по което се различават е това, че едната можете да я имате много лесно, а за другата трябва да се потрудите. Коя бихте избрали?

Не си дала примера като хората, защото има 2 взаимноизключващи се компонента. 1-во, няма хора с абсолютно еднаква външност и характер. 2-ро, и да приемем, че има, то няма как едната да е лесна, а другата трудна, защото са еднакви по характер (както каза). И все пак, ако се абстрахирам от тея двата парадокса, ще избера по-лесната, поради факта, че и двете са напълно еднакви (както казваш) => няма смисъл да се мъча за нещо, като мога да го имам абсолютно същото по по-лесен начин.


Излизате на първа среща с момиче. Всичко минава добре, допадате си, но когато дойде време да се разделите вие предлагате да я изпратите до вкъщи, но тя категорично отказва. Какво бихте си помислили? И по какъв начин ще повлияе това на взаимоотношенията ви по-нататък?

Нищо не бих си помислил. Не искала да я изпратя, голяма работа. Въобще няма да ми повлияе това за по-нататък.


И последноо... Стоите на двора в училище сам и слушате музика, при което идва при вас непознато симпатично момиче и ви заговаря. Внезапно ви целува. Реакцията ви?

Ще си кажа "втф"... :D

cataclysm
10-31-2009, 07:21
ще избера лесната

не знам

че я изчукам на пейката

Rhype
10-31-2009, 08:53
Питанията ми са повлияни от една тема, която пусна Хилари_ та се замислих над това, което казвах и искам да съм убедена, че съм права, за това ще помоля момчетата във форима да ми отговорят на няколко въпроса.

Ако имате пред вас две момичета, абсолятно еднакви по характер и външност. Единственото, по което се различават е това, че едната можете да я имате много лесно, а за другата трябва да се потрудите. Коя бихте избрали?

Излизате на първа среща с момиче. Всичко минава добре, допадате си, но когато дойде време да се разделите вие предлагате да я изпратите до вкъщи, но тя категорично отказва. Какво бихте си помислили? И по какъв начин ще повлияе това на взаимоотношенията ви по-нататък?

И последноо... Стоите на двора в училище сам и слушате музика, при което идва при вас непознато симпатично момиче и ви заговаря. Внезапно ви целува. Реакцията ви?


1.Еднакви по характер няма!!!

2.Майната му ,може да си има причина заради която не иска да я изпратя.

3.Въпрос за всички - ако ви целуне някоя елегантна мадама едно 90-100 кг ,пак ли ще отвърнете?

PS - зависи от много работи ,човек как ще действа в дадена ситуация!
Темата е глупава 1- всеки човек е уникален 2-много глупав въпрос (даже изключително) ,а за 3-да не говорим
:x :?

cataclysm
10-31-2009, 08:58
ти си много прост бе
тва че за теб "елегантните жени" са над 90 килограма
не значи че за всички е така

LoveRetroMusic
10-31-2009, 09:00
:lol: :lol:

niku
10-31-2009, 09:15
ще избера трудната, за да има няква тръпка.. за второто бих си помислил че и трябва време а на третото - щя е гледам тъпо

kyker4y
10-31-2009, 09:48
за 1вото предпочитам да се потрудя да я спечеля ама накрая може и да ми омръзне ако почне да ми се прави на недостъпна
за 2рото акоо не иска да я изпращам ОК няма да нахалствам
а за целувката ще отвърна :)

Madeyed
10-31-2009, 10:56
1. Трудната...
2. Ще си тръгна щот не обичам да нахалствам и бих я поканил пак след вриме...
3. Ако имам приятелка тогава веднага ще спра. Ако харесвам друго момиче ( която не е тази която целувам ) пак бих спрял. Ако съм и свободен и невлюбен бих продължил да се целуваме :-D .

MaLkaTa_LaDy
10-31-2009, 19:12
1.Еднакви по характер няма!!!

2.Майната му ,може да си има причина заради която не иска да я изпратя.

3.Въпрос за всички - ако ви целуне някоя елегантна мадама едно 90-100 кг ,пак ли ще отвърнете?

PS - зависи от много работи ,човек как ще действа в дадена ситуация!
Темата е глупава 1- всеки човек е уникален 2-много глупав въпрос (даже изключително) ,а за 3-да не говорим
:x :?

Като за начало мерси за убидите, но са някак си недоизкосурени. Напълно съм наясно, че еднакви по характер няма, нито по външност. Зададох въпросите теоретично. Относно третия въпрос изрично съм казала, че момичета е симпатично. Което предполага не че ми е симпатично на мен, а на този, който отговаря на въпросите. И колкото и да не искам да го кажа, ти ме провукира - не съм задала въросите директно, за да изключа отговорите на хора, като теб, които не схвашат за какво става дума, също и тези, които се влиаят много от чуждото мнение. Та първия въпрос накратко е - Падаш ли си по леки жени? Втория е относно това до колко можеш да волюваш за това, което харесваш. А третият до това колко си разпуснат и как приемаш момичето да поеме инициативата. Бля трябва мозък да се сетиш, така е. :shock:

valdesbg
10-31-2009, 19:22
Хехе :)

Малката - пиши ми поедна точка за всеки въпрос :)

Теоретично ако разглеждаме всекивъпрос може много хубава дискусия да стане. Лошото в ситуацията е че масата отхората мислят буквлано, а абстрактното мислене им е достачуждо. Макар че мисленето само по себе си е абстрактно.

Така отклоних се :)