PDA

View Full Version : защо получавам толкова внимание .... ?



otchaqnata
10-30-2009, 19:23
Казваш ми че нямаш място за мен,а винаги званниш на мен когато искаш да поговориш с някого.Оставяш приятелката си да чака докъто ме изпращаш.При всеки удобен момент ме докосваш с цялата нежност която е възможна.Дори в деня на вашия празник прегръщаш мен!Държиш за ръка мен когато се прибираш.Защо получавам толкова внимание ако неозначавам нищо за теб?Загърбваш приятелката си за да си около мен.Защо ми казваш че нямаш място за мен а когато ме видиш забраваш всичко?

haritov
10-30-2009, 19:24
:-o

mechtaq_za_teb
10-30-2009, 19:26
Не се задоволявай с толкова внимание, а намери някой, който да ти дава това, което искаш.

MaLkaTa_LaDy
10-30-2009, 19:26
Защо хората си внушават толкова много?

mirelinda
10-30-2009, 19:27
Защото не знае и той. Объркан човек ..

haritov
10-30-2009, 19:28
цялата истина за живота ми (http://www.youtube.com/watch?v=yH8b5ruc_-E&feature=PlayList&p=45413BBDF37B7AB9&index=0&playnext=1)

Vain
10-30-2009, 19:36
Защо хората си внушават толкова много?
И аз усещам нещо такова. Има ли възможност да пбъркаш близкото приятелство с нещо друго?

Hilary_
10-30-2009, 20:01
питай ог него .. :-|

kombarka
10-30-2009, 20:09
Нито той, нито ти не знаете какво искате.. :-o

Cellmate
10-30-2009, 20:16
Напиши стихотворение с тая форма на обръщение - 2 л. ед.ч.

П.С. Че чак и рима докарах

ef4etyYy
10-30-2009, 20:30
Напиши стихотворение с тая форма на обръщение - 2 л. ед.ч.

П.С. Че чак и рима докарах лол :lol:

Presley
10-30-2009, 20:43
Нито той, нито ти не знаете какво искате.. :-o
Аэ пък мисля,че НЕ энаят.

aloveyou
10-31-2009, 07:31
:-o Еми питай него..Ние (поне аз) откъде да знам - Защо получаваш толкова внимание ако неозначаваш нищо за него :-o

gabi_94
10-31-2009, 07:47
...

cookie_master
10-31-2009, 08:46
объркан човек :neutral:

bebkata
10-31-2009, 09:48
Помисли си колко държиш на това момче и ако имаш сили се опитай да го забравиш или директно го попитай какво цели с цялото това внимание към теб.

+10 8)

juj1
10-31-2009, 13:35
i az sm v pochti sushtoto polojenie .. shtom se durji taka s teb znachi ima neshto kum teb . . towa e oburkana situaciq i az neznam kwo da prawq i kwo da mislq .. ;]

ScarletBite
10-31-2009, 16:59
'Щото великата фантазия на всяко момче е да върти по няколко мадами едновременно 8)

kombarka
10-31-2009, 18:35
Нито той, нито ти не знаете какво искате.. :-o
Аэ пък мисля,че НЕ энаят.

Я пак? :lol:

kidwestern
10-31-2009, 18:38
грозни дебелаци с член в ръка
джингъл мингъл на снега
добри педали по душа
иде коледа.

cactus
10-31-2009, 18:54
не помня да съм правила такива неща :-o

scanadal
10-31-2009, 18:56
Само на мен ли ми се губи СМИСЪЛА на тази тема :smt017

InloveAgain
10-31-2009, 19:24
8-) отгоовора ее - щото ти така си мислиш .

babity
10-31-2009, 20:08
бла, бла, бла.... бла, бла, блааа...

К'во повече искаш да направи момчето за тебе? Направил е к'вото е можал, а т'ва, че ти си се държала супер тъпо... 'ми вината си е твоя. Е с'а рЕви за него!

По темата: Авторке, зАеби. Няма смисъл. Дай му малко време да изпита липсата ти. Тогава ще се разбере дали има нещо, 'щото ако има той ще те потърси пак.

SkiCatA
10-31-2009, 20:13
Казваш ми че нямаш място за мен,а винаги званниш на мен когато искаш да поговориш с някого.Оставяш приятелката си да чака докъто ме изпращаш.При всеки удобен момент ме докосваш с цялата нежност която е възможна.Дори в деня на вашия празник прегръщаш мен!Държиш за ръка мен когато се прибираш.Защо получавам толкова внимание ако неозначавам нищо за теб?Загърбваш приятелката си за да си около мен.Защо ми казваш че нямаш място за мен а когато ме видиш забраваш всичко? ОоОоо боже мой - ето за това говора.Това е някаква фобия на момичетата, което ги кара да са мислят за много важни, което страшно много ме дразни :-x :-x :-x :-x :-x

FromAutumToAshes
10-31-2009, 20:14
Ъъъъ къв ти е проблема :-o

SkiCatA
10-31-2009, 20:38
Ъъъъ къв ти е проблема :-oПроблема ми е че всички момичета са еднакви :x :x :x

FromAutumToAshes
10-31-2009, 20:42
Въпроса ми беше към автора ? ...

gabi_94
10-31-2009, 20:46
бла, бла, бла.... бла, бла, блааа...

К'во повече искаш да направи момчето за тебе? Направил е к'вото е можал, а т'ва, че ти си се държала супер тъпо... 'ми вината си е твоя. Е с'а рЕви за него!

По темата: Авторке, зАеби. Няма смисъл. Дай му малко време да изпита липсата ти. Тогава ще се разбере дали има нещо, 'щото ако има той ще те потърси пак.

хах...

babity
11-01-2009, 06:41
бла, бла, бла.... бла, бла, блааа...

К'во повече искаш да направи момчето за тебе? Направил е к'вото е можал, а т'ва, че ти си се държала супер тъпо... 'ми вината си е твоя. Е с'а рЕви за него!

По темата: Авторке, зАеби. Няма смисъл. Дай му малко време да изпита липсата ти. Тогава ще се разбере дали има нещо, 'щото ако има той ще те потърси пак.

хаха, направил квото можал :razz: и кое ми е тъпото на държанието, каква ми е вината, че не разбрах?Че не го молих ли? Че му казах, че няма проблем, че ходи с онова момиче и се е зарибявал с нея докато ми пише колко знача за него и колко прекрасна съм ли? Че го излъгах, че се радвам за него и че не ми е гадно, че ходи с нея? Еми не мисля, че имам вина...

Погледни си писанията и пак ме питай в к'во ти е вината. Толкова време да ти върви по гъза, да се навърта около тебе, а ти ще се правиш на супер силна и студена и не знам си каква още. Твои думи бяха, че се е опитал да затопли отношенията ви, но ти си го отблъснала. Сега ще си носиш последствията.

gabi_94
11-01-2009, 07:57
бла, бла, бла.... бла, бла, блааа...

К'во повече искаш да направи момчето за тебе? Направил е к'вото е можал, а т'ва, че ти си се държала супер тъпо... 'ми вината си е твоя. Е с'а рЕви за него!

По темата: Авторке, зАеби. Няма смисъл. Дай му малко време да изпита липсата ти. Тогава ще се разбере дали има нещо, 'щото ако има той ще те потърси пак.

хаха, направил квото можал :razz: и кое ми е тъпото на държанието, каква ми е вината, че не разбрах?Че не го молих ли? Че му казах, че няма проблем, че ходи с онова момиче и се е зарибявал с нея докато ми пише колко знача за него и колко прекрасна съм ли? Че го излъгах, че се радвам за него и че не ми е гадно, че ходи с нея? Еми не мисля, че имам вина...

Погледни си писанията и пак ме питай в к'во ти е вината. Толкова време да ти върви по гъза, да се навърта около тебе, а ти ще се правиш на супер силна и студена и не знам си каква още. Твои думи бяха, че се е опитал да затопли отношенията ви, но ти си го отблъснала. Сега ще си носиш последствията.

ами извинявай ама той ми каза, че си има гадже - аз как да реагирам? да се опитам да ги разделям ли, да го убеждавам, че аз съм по-добрия вариант, е не съм такъв човек...Преди да ми каже че е тръгнал с некво си момиче всичко беше супер, не съм била студена и не съм го отблъсквала и като ме питаше има ли шанс, аз му казах че има...той сам си избра

otchaqnata
11-01-2009, 17:25
blagodarq na vsi4ki koito pisaha po temata nqkoi mi vlqzoha v polojenie drugi izob6to ne se opitaha da me razberat,no pro4etoh mneniqta na vsi4ki.blagodarq vi mislq 4e ve4e znam kakvo da pravq

Presley
11-02-2009, 13:42
Нито той, нито ти не знаете какво искате.. :-o
Аэ пък мисля,че НЕ энаят.

Я пак? :lol:
Каэах,че не съм съгласна с теб и аэ мисля,че НЕ энаят какво искат.
И тъй като няма да схванеш,ще ти обясня.
След като слагаш думичката "нито" след нея не е нужно да праскаш още едно отрицание,эащото така смисълът се преобръща и става положителен.
Правилното: "Нито той,нито ти энаете какво искате.."

kombarka
11-02-2009, 16:32
Нито той, нито ти не знаете какво искате.. :-o
Аэ пък мисля,че НЕ энаят.

Я пак? :lol:
Каэах,че не съм съгласна с теб и аэ мисля,че НЕ энаят какво искат.
И тъй като няма да схванеш,ще ти обясня.
След като слагаш думичката "нито" след нея не е нужно да праскаш още едно отрицание,эащото така смисълът се преобръща и става положителен.
Правилното: "Нито той,нито ти энаете какво искате.."

Спокс не съм толкова глупава (въпреки че и това е възможно 8-) )... Схванах какво имаш предвид чак като пуснах коментара... Ем бавно загрявам какво да се прави :lol:

soul1199
11-02-2009, 16:47
и двамата сте луди :) :grin: :grin: :grin: :)

mitkom89
11-02-2009, 20:40
Големите гърди правят чудеса