PDA

View Full Version : Как да и го кажа???



unnamed1
10-30-2009, 20:25
Значи аз съм на 14 в 8 клас и има едно момиче което харесвам но тя е в 9-ти клас, и сме от различни училище което няма значение но казвам че не сме от един клас или нещо от този род, та така, запознахме се в компания тя не пуши и аз не пуша , смисал не обичам когато се целувам се някой се едно да лижа пепелник, държим се много приятелски с нея аз ако и пусна нещо малко по-бъзик и тя отвръща. Моля за някой съвет попринцип не съм срамежлив и знам какво да кажа на едно момиче но като отида пред нея и каквото и да и кажа излежда адски несериозно защото леко се усмихвам но същеврменно не се срамувам...

oNthEmaX
10-30-2009, 20:40
тц колега работата е трудна щото е по-голяма от тебе, а знаеш как стоят нещата с възваста 8) , гледай да прекарваш повече време заедно с нея защото 9 кл ново даскало, нови хора, нови хора с бмв :D , но щом си общувате добре имаш шанс.
свалянето не е действие (в началото) а процес

unnamed1
10-30-2009, 20:45
еми тя е атм от 8-ми клас както и аз сега сам тази година в ново даскало. Значи точно това ме притеснява но тя е 1,5 глава под мене смисал ако не ни познава някой нищо няма да забележи като си върви по улицата, пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това :D тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането! да изчакам ли още малко да видя тя как се държи с мен и да преценя за да не избързвам и да не стане фал...

akrobatkata
11-05-2009, 10:47
според мен да! изчакай да минат още няколко ваши "срещи" и тогава и кажи това което ни каза на нас! ;);););) успех

Tw1zzle
11-12-2009, 11:20
пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това :D тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането! ...
Еба*и начина за сваляне имаш :D :D :D

bloodymirror
11-12-2009, 12:48
еми тя е атм от 8-ми клас както и аз сега сам тази година в ново даскало. Значи точно това ме притеснява но тя е 1,5 глава под мене смисал ако не ни познава някой нищо няма да забележи като си върви по улицата,пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това :D тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането!

Абе,първото,което трябва да те питам-от кое село си..
и що за ''сваляне'' е да се обръщаш към момичето с ''путко'' .. еми ще се засмее,ти какво искаш..
да скочи на бой ли..то момичето се е чудило откъде си се извадил такъв неграмотник и селяк.. ако наистина искаш да я свалиш-пробвай с по-добри неща,и обръщения.... :?

venityyy95
11-12-2009, 17:18
дам и аз съм на мнението на bloodymirror как може така да и казва6?? по-добре и казвай по име отколкото така... :D

bloodymirror
11-12-2009, 17:31
ти остави..а тя как му вика.. :?

lubomirky
11-12-2009, 17:51
еми тя е атм от 8-ми клас както и аз сега сам тази година в ново даскало. Значи точно това ме притеснява но тя е 1,5 глава под мене смисал ако не ни познава някой нищо няма да забележи като си върви по улицата,пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това :D тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането!

Абе,първото,което трябва да те питам-от кое село си..
и що за ''сваляне'' е да се обръщаш към момичето с ''путко'' .. еми ще се засмее,ти какво искаш..
да скочи на бой ли..то момичето се е чудило откъде си се извадил такъв неграмотник и селяк.. ако наистина искаш да я свалиш-пробвай с по-добри неща,и обръщения.... :?

пиле е по-добре, нали? ^^

Paramour
06-04-2010, 18:37
еми тя е атм от 8-ми клас както и аз сега сам тази година в ново даскало. Значи точно това ме притеснява но тя е 1,5 глава под мене смисал ако не ни познава някой нищо няма да забележи като си върви по улицата,пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това :D тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането!

Абе,първото,което трябва да те питам-от кое село си..
и що за ''сваляне'' е да се обръщаш към момичето с ''путко'' .. еми ще се засмее,ти какво искаш..
да скочи на бой ли..то момичето се е чудило откъде си се извадил такъв неграмотник и селяк.. ако наистина искаш да я свалиш-пробвай с по-добри неща,и обръщения.... :?

пиле е по-добре, нали? ^^
+1!

georgi499
06-04-2010, 19:14
:grin:

LipSy
06-04-2010, 20:55
според мен да! изчакай да минат още няколко ваши "срещи" и тогава и кажи това което ни каза на нас! ;);););) успех

+1 :)

malkataa
06-06-2010, 10:50
Ами щом сте в такива отношения, подметни нещо, което да й подскаже намеренията ти и виж как ще реагира.Ако мислиш,че реакцията й е подходяща й предложи :)