PDA

View Full Version : Номера



NeopitomeNa
10-30-2009, 20:20
Оффф.....хора ще има много за четене така,че ако не прочетете темата ще ви разбера :-D ,ако ли пък я прочетете ще съм ви благодарна,а ако и отгорите - злато сте 8-)
Историята е тварде объркана нооо....
Миналата година се запознах с едно момче Митко от моето даскало и той започна да ме сваля.Писах си малко с него,но не го харесах - нито на външен вид,нито пък по характер - твърде е плах,твърде много се води по акълите на другите..абее..нее мой тип.Та писахме си но той изчезна някъде.МЕсец и половина по - късно ми писа негов приятел.Боже,най - красивото момче,което съм виждала.Той е съвсем различен от момчетата които съм срешала.Смисъл..досега все бях излизала с момчета придвидливи,сериозни,които едва ли не нямат с какво да те изненадат,докато той е забавен,духовит,винаги ше намери какво да каже,прям открит директен...и без никакви задръжки :-D
От първия момент ме грабна.И той започна да ме сваля,но ми говореше открито за секс и вътрешния глас ми казваше,че това не е правилно.Това момче се казва Тодор.Та...тогава се появи отново МИтко и двамата едновременно,правеха общи чатове и т.н. и ме сваляха,като се и плюеха един друг зад гърба си.Аз имах чувства към тодор,но прецених че би било неразумно да съм с него и затова просто реших да изляза с Митко,но той се държа много глупаво и не останах очарована.Та с него повече не се чух ( а и май Тодор го е настроил някак да не излиза с мен повече :Д ) и с Тошко продължихме да се зарибяваме,но накрая стана някакво недуразумение и се скарахме.И така дотук всичко точно имах си приятел през лятото,той обаче ме предаде и аз наранена и обидена стартирах новата учебна година.И кой ме потърси - Тодор.Появиха се в мен някакви стари и подтиснати дълбоко в мен емоции и какво стана - отново си писахме,дори излязохме и т.н.Той ми помогна малко с едно неща аз се впечатлих,засилиха ми се чувствата още повече и така...Започнахме училище и съдбата реши,че според програмата ние ще се засичаме на всяка крачка и едва ли не караме часове стая до стая.Та в началото се поздравявахме ,закачахме се,после той започна да ми намеква отново за секс ( а всъщност той е малко такъв тип момче,че си харесва някоя пробва се и ако мине номера ОК,ако не насочва се към следващ обект) аз естествено отказвах ли отказвах,но започвах да се замислям за нещо такова и дори отвреме навреме да си фантазирам разни неща.както и да е ,той видя че номера няма да мине и не бяхме в добри отношения около 2 седмици,като нито аз нито той се издадохме по някакъв начин че искаме това да не е така.После той ми се извини и така започна пак отначало всичко,а аз вече бях мнооого влюбена и всеки час търчах по коридорите само и само да се засечем и т.н.Постепенно обаче и той започна да дава признаци че има нешо към мен - няколко пъти ме изчакваше някъде из даскало да поговорим,като ме види самичка идва шри мен,открито се закача с мен пред приятелите ми,които казаха "оо този май те сваля",но аз отричах.И така тези закачки,бъзици,намеци,погл ди и къде случайни къде не докосвания продължават вече 2ри месец и половина дори,а той въпреки че вижда че аз няма да приема предложението му за секс продължава да прави някои неща,които ме навеждат на мисълта,че имам някакъв по - oсобен статус за него :D следя какво прави той - и с други момичета се е зарибявал,но около 2 седмици и не му ли пуснат оставя ги а при мене не само че това е вече 2 месеца ами и той самия ми каза "ти си ми заплюта много отдавна да не мислиш че ще се измъкнеш :-D ".Същевременно обаче той съчетава с тази си настоятелност и някаква толерантност,защото когато излизахме се държа приятелски и мило и макар че беше сам у тях и аз у нас не ми каза нищо от рода на ела у нас или пък да ми се натиска.Плюс това преди 1 седмица ме попита как върви с гаджето ми и аз казах че нямам а той отвърна,че най - накрая е дошъл неговия ред.И къде случайно къде не всяко междучасие получавам по 1 шляпване отзад 8-) кактои да е...та прееди 3 дена пак се отдръпна след поредния отказ от моя страна.Тази игра на котк аи мишка започва да ми омръзва.Искам го,но знам че не трябва да съм с него и се възпирам от нещо по - сериозно,Същевяременно приятелкит еми а и аз самата не спирам да се убеждавам,че той има нешо към мен,но тези сърденици през 2 седмици ми идват в повече..офффф
както и дa е поунесох се доста смятам че това е достатъчно. ако можете да помогнете със съвет - благодаря предварително

huksy
10-30-2009, 20:29
Оффф.....хора ще има много за четене така,че ако не прочетете темата ще ви разбера :-D
благодаря за разбирането..

Snickers
10-30-2009, 20:36
И какъв по-точно е въпроса?

desitoyoy
10-30-2009, 20:44
ако въпросът е какво да правиш...

Според мен трябва да го държиш в напрежение и да не му пускаш, защото пуснеш ли му...

А и още един съвет...научи се да пишеш

txm
10-30-2009, 20:47
Първо разбери какво искаш! 8-)

RaZzer
10-31-2009, 11:12
Нещата продължават, струва ми се, достатъчно време, за да поставите картите на масата... Подпитай го уж небрежно какво търси от връзка и ако излезне, че те търси само за секс - по-добре се отдръпни, щото очевидно твоите чувства са по-сериозни и ще си наранена... Ако не - се пускай по течението!

marti93
10-31-2009, 11:44
мисля че момчето те харесва.теб те е страх ,а той те чака.питай го какво чувства и иска ,а за секса ако не си готова не го прави

Vain
10-31-2009, 11:54
Щом той си пада по директните разговори не виждам проблем да поговорите и на тази тема. Попитай го открито какво е отношението му към теб, какво точно иска...
Ако се окаже, че наистина всичко е заради секса, то не виждам смисъл дори да продължавате тази игра.

svetlidim
10-31-2009, 19:06
Мило момиче, :)
историята ти ми звучи напълно познато и по начина, по който пишеш и разсъждаваш мога да предположа, че не си имала много опит с момчетата. Много ми приличаш на самата мен преди време. И въпреки,че не знам колко е голям той и колко му стиска да си поиска наистина въпросния секс , за който говори толкова открито, ще ти кажа че само това му е в главата спрямо теб(а може би и спрямо всяка друга, която му е симпатична). Момчетата са такива - правят си закачки, уж си по-специална за тях, а всъщност искат само едно - да те пошляпва по задника, да те мачка, да си поиграе с теб и да те захвърли.Такива са тези години от етапа на развитие,че не позволяват по-дълбоко обвързване към обекта на желанията им.
Намеренията на Тодор спрямо теб не са сериозни, още по-малко на приятеля му(както вече знаеш). Ако можеш забрави за него още сега. Ако решиш да се увличаш по-дълго - ще останеш разочарвана. Казва ти го човек минал по този път. :)

NeopitomeNa
10-31-2009, 19:22
Мило момиче, :)
историята ти ми звучи напълно познато и по начина, по който пишеш и разсъждаваш мога да предположа, че не си имала много опит с момчетата. Много ми приличаш на самата мен преди време. И въпреки,че не знам колко е голям той и колко му стиска да си поиска наистина въпросния секс , за който говори толкова открито, ще ти кажа че само това му е в главата спрямо теб(а може би и спрямо всяка друга, която му е симпатична). Момчетата са такива - правят си закачки, уж си по-специална за тях, а всъщност искат само едно - да те пошляпва по задника, да те мачка, да си поиграе с теб и да те захвърли.Такива са тези години от етапа на развитие,че не позволяват по-дълбоко обвързване към обекта на желанията им.
Намеренията на Тодор спрямо теб не са сериозни, още по-малко на приятеля му(както вече знаеш). Ако можеш забрави за него още сега. Ако решиш да се увличаш по-дълго - ще останеш разочарвана. Казва ти го човек минал по този път. :)

of blagodarq i da 4e opit mnogo nqmam nqmam.Mislq 4e si prava,no mi se 6te6e da ne be6e :(

Zarity
11-01-2009, 09:06
Влюбих се в това момче :D Интересно защо ни привличатг само такива...та...Ами айде,мацко,зимай го,кво чакаш.... Успех! :)

Priceless
11-01-2009, 09:22
Оффф.....хора ще има много за четене така,че ако не прочетете темата ще ви разбера :-D
Бля бля *дълъг текст*

Ще пробвам пак по-късно. :D

cataclysm
11-01-2009, 09:45
ама вие сериозно ли го прочетохте бе
http://pic4ever.com/images/happy0196.gif

kombarka
11-01-2009, 10:31
Прочетох го :shock:

Ем какво да се прави... И мен ме влекат такива маймундери:razz:
Мисли позитивно- може пък ти да си момичето, което ще го промени.
Тръгнете, но не му пускай. Ако той се откаже- горе главата и смело! :P