PDA

View Full Version : честит хелоуин



ameli
10-31-2009, 11:20
честит ви хелоуин :D

clever
10-31-2009, 11:25
:grin:

Disrespect
10-31-2009, 11:31
С

М

Ъ

Р

Т
!
!
!

KasheAmfe
10-31-2009, 11:37
Кирилицата е задължителна !
хоти

guinessgirl
10-31-2009, 11:44
пхахах

cataclysm
10-31-2009, 12:01
_|_

DarkKisss
10-31-2009, 12:05
Стадото се наниза с изразите от типа на "кур, смърт, Орина, лайна .." :lol:

ameli
10-31-2009, 12:07
е защо сте толкова негативно настоени :-D празник е :P

cataclysm
10-31-2009, 12:07
но не е български

EarthShaker
10-31-2009, 12:08
хуй, Орина, смърт, лайна.. 8-)

Snickers
10-31-2009, 12:09
По точно не е християнски празник...

По темата: беги бе..

clever
10-31-2009, 12:11
е защо сте толкова негативно настоени :-D празник е :Pи аз това се чудя... колкото повече поводи за празник-толкова по-добре :D :D :D

Pwnmaster
10-31-2009, 12:28
Още един повод дебелите американчета да се тъпчат със сладко :)

Disrespect
10-31-2009, 12:32
МАСОВА

С

М

Ъ

Р

Т
!
!
!

EarthShaker
10-31-2009, 13:00
смерт даже 8-)

xoxi
10-31-2009, 13:01
Честит 8-)

MonSitY
10-31-2009, 13:38
па честит пранзик на тези дето празнуват.на мен ми е минало времето ( не че съм го пранзувала де... ) :-D

Djenka
10-31-2009, 14:04
но не е български
Аз чух,че и в България ще стане празник...като в Америка де...

cataclysm
10-31-2009, 14:09
но не е български
Аз чух,че и в България ще стане празник...като в Америка де...

еми да
то и Рамазан байрама след някоя година може да го направят български
кво знаеш ти

viksit0y
10-31-2009, 15:56
http://i36.tinypic.com/30rp9qt.jpg

Goebbels
10-31-2009, 16:04
СМЪРТ

Goebbels
10-31-2009, 16:49
А защо мощно не се празнува Деня на Народните будители? Хелоун е поредната фекалийна струя, идваща от клозета СЕЩ.

http://www.novinar.net/data/2008-11-01/20081031_0701.jpg

Аз съм сигурен, че тези дечица го правят от обикновена простотия.

ПП. нашите кукери са доста по-изразителни.

LINKNOT
10-31-2009, 17:05
Ирландците като почнат да празнуват Баба Марта тогава ще тръгна с тиквите.

ameli
10-31-2009, 17:26
а пък неска беше много яко :P не съм се смяла от много време така, както днес 8-) много луд народ са варненци, ей 8-)

jghgh
10-31-2009, 20:23
^Хах, беше готино, но не дотам....

Народът вече не е толкова сплотен.. Преди се сприятелявахме..сега е друго : ) Всеки излиза да се нафръцка.
С всяка година все по-тъпи стават парадите, поне по мое скромно мнение. Всяка година самото "празнуване" става все по-тъпо. Имам чувството че и хората затъпяват. Преди година-две беше различно..

Иначе наистина имаше доста красиви хора, много симпатични девойки и младежи.. Но не е същото.. магията просто някак изчезна..

Иначе и аз празнувах, доколкото може да се нарече празнуване.
Беше приятно в нашата компанийка, бяхме много красиви. :Р


Някой спомена, че трябва и деня да будителите да се празнува толкова мощно колкото Хелуин, който ви е трън в очите. Мда, прав си, човече :)
Но това не значи че трябва да отричате всички "празници", независимо дали са дошли от Ирландия, от Палма де Майорка, etc..

Честно казано аз т'ва вашето го разбирам така - спечени сте, не можете да се забавлявате, не можете да намерите радостта в малките неща и т.н. Ако мислите, че някой празнува Хелуин в чест на САЩ, защото се чувства американец и се кланя на САЩ, много се бъркате. Не е така.
Народът дори си е леко прост. Просто си се гримира и излиза навън. Песимистите ще наблегнат на това, но аз като оптимист пък наблягам на положителните страни, а именно че по такива празници, шествания и паради хората малко от малко се сплотяват и си изкарват добре. Колективно и приятно масово събиране и добро прекарване. :) Това е.
Поради тая причина и аз всяка година се събирам с останалите. Не е понеже съм САЩопоклонничка, дори ги ненавиждам. Просто искам да се забавлявам и го правя по всички възможни начини. Намирам удоволствие и радост ей така да се събера с приятели за 2 часа в нечия къща, да се гримираме и облечем, после да излезем с други съмишленици и да обиколим Варна, да се запознаем с нови хора, да подивеем. Ако щеш го приеми като обединителна цел. Защото наистина са редки моментите, в които тълпата е така единодушна и всички се чувствате приобщени, всеки се радва на всеки, правят се нови запознанства и навсякъде има много усмивки.


...Друг е въпросът, че, както споменах, вече нищо не е същото. Всичките красиви неща, дето ги изписах, отиват по дяволите, развалят се. Нещата взимат да стават кич. Преди година-две на Хелуин си изригвахме доста повече, беше истинска ВЕСЕЛБА. Сега е простотия, всички се чудят кво да правят, то не са крещения, ама селски, не радостни, ами просто ей-така - викове и крясъци но не от радост, а от селяния. Е, хората искат да си избият малко енергията някъде.. и тва може би е положителна черта. 8-) Също така вече я няма общата веселба, а всеки се цепи на кланове.. Епа много им здраве де. (:

Г/д добре си прекарах, оценка 6-7/10, заради моите приятели. Но на другите Хелуини беше къде-къде по-добре.

clever
10-31-2009, 20:26
http://i36.tinypic.com/30rp9qt.jpg

Wildchildd
10-31-2009, 20:37
Мноо католици в тая България...как не съм забелязал до сега...
смърт,смАрт,смЕрт и прочее

b0Nb0n
11-01-2009, 05:23
какво значение има кой празник какъв дали бил християски дали национален дали езически важното да ти е приятно да го празнуваш като ми е кеф за кво да гледам дали е католически или ирландски или от САщ
обаче повече такива силни изкавания праят че напрао като ги прочетеш мое си помислиш че са ебати православните християни и тоя рамазан баирям няма как да стане български тва не е национален празник а религиозен първо националната религия трябва да стане мисълманска че да е официален празник в българия
та така и аз не празнувам хелоин но няма нищо против празника 31 аз го свързвам с друг празник един приятел има рожден ден и така

kuklichka_bg
11-01-2009, 08:46
Беше мн якооо :grin:

hottie
11-01-2009, 09:58
Бях изненадана колко маскирани и весели хора имаше по улиците и заведенията снощи и тълпите се лееха чак до 6 сутринта(Може и след това, но аз тогава се прибрах). :)

b0Nb0n
11-01-2009, 12:35
jghjghghgjghg, ако си толкова космополитна и отворена към празненства защо не празнуваш Пурим, Рамазан байрам, Кванза и т.н., а се случва, че незадръстените празнуват само празници, които са широко пропагандирани от американската филмова индустрия?

Аз мога да се забавлявам по всяко време, а не точно на Хелоуин, но ако по друго време на годината организираш бал с маски, всичките супер отворени и космополитни хора ще се съдерете от обиди и подигравки например, затова мощен член с ранички в аналите на всичките високопарни глупости, които замърсяват ефира.
недей момче излагаш се и ми падаш в учите не съм подозирал че може да се забавлява в ден които в календарчето с празници го няма тва не съм го очаквал от теб анатема за теб
:-x

DisturbiaV
11-01-2009, 16:48
http://stingy-jack.deviantart.com/art/PEDOPUMPKIN-142119218

8-)

kir40
11-01-2009, 16:49
Трагедията в случая не е,че се празнува чужд празник,а че се забравя нашия и то един от най-големите
.
В моето,а и в много други училища в цялата държава предполагам,е пълно с декорирани тикви и прочее,които да ни напомнят кои празник наближава,но никой не се сеща да подсети децата,че на 1-ви трябва да се замилил кой е допринесъл за това да можем днес да празнуваме чужди празници.

По ми харесва сурвакането и кукерите,отколкото тиквите.

:?

machoka
11-01-2009, 16:55
Жалкото е, че някои хора не излизат в полунощ на Великден да запалят по една свещичка, но иначе се обличат като клоуни в някой си ден от годината.

scyLLa
11-01-2009, 17:16
Жалкото е, че някои хора не излизат в полунощ на Великден да запалят по една свещичка, но иначе се обличат като клоуни в някой си ден от годината.
Аз имам чуството, че голям % от хората във форума са атеисти

b0Nb0n
11-01-2009, 17:18
много сте ми интересни как винаги стигаде но някви крайни изводи винаги негативни но иначе сте позитивни и весели личности наистина много интересно

kir40
11-01-2009, 17:21
много сте ми интересни как винаги стигаде но някви крайни изводи винаги негативни но иначе сте позитивни и весели личности наистина много интересно
Какви искаш да са изводите когато в училищата се пропагандира чуждестранен празник за сметка на български. :?

kir40
11-01-2009, 17:23
А и не само там междудругото.Разбрахме,че има такъв празник,първо от филмите,после от медиите,сега и от интернет.

DarkKisss
11-01-2009, 17:32
Стадото се наниза с изразите от типа на ""мъжки полов орган", смърт, Орина, лайна .." :lol:

чорт возьми, бляд

айде научи се да пишеш, куре сплескан от мръсна кубинка и тогава се обаждай:)

scyLLa
11-01-2009, 17:34
...куре сплескан от мръсна кубинка.....
:razz: :razz:

b0Nb0n
11-01-2009, 17:38
много сте ми интересни как винаги стигаде но някви крайни изводи винаги негативни но иначе сте позитивни и весели личности наистина много интересно
Какви искаш да са изводите когато в училищата се пропагандира чуждестранен празник за сметка на български. :?
и кой е тоя чуждестранен празник които ощетява българския

DarkKisss
11-01-2009, 18:06
Стадото се наниза с изразите от типа на ""мъжки полов орган", смърт, Орина, лайна .." :lol:

чорт возьми, бляд

айде научи се да пишеш, куре сплескан от мръсна кубинка и тогава се обаждай:)

Опитах се да говоря на твоя грязен език, руска хрътке...

С този грязен език беше спасен раирания ти задник от турските мазни хуййове, така че можеш да си лапнеш юмрука и да замълчиш тактично :wink:
Хейт сити :lol: (точка по въпроса:) )

kir40
11-01-2009, 18:15
Стадото се наниза с изразите от типа на ""мъжки полов орган", смърт, Орина, лайна .." :lol:

чорт возьми, бляд

айде научи се да пишеш, куре сплескан от мръсна кубинка и тогава се обаждай:)

Опитах се да говоря на твоя грязен език, руска хрътке...

С този грязен език беше спасен раирания ти задник от турските мазни хуййове, така че можеш да си лапнеш юмрука и да замълчиш тактично :wink:
Хейт сити :lol: (точка по въпроса:) )
Слава на руските войници дошли точно заради това,от които ти не си и нямаше да бъдеш.Да не забравяме руските управници които след това си взеха от България много повече отколкото заслужават.Не говоря за CCCP,а за годините след Освобождението.

Вие в Русия само с това ли се гордеете,не се сетите кой ви даде език и религия,че да можеш сега ти да се гордееш с твоя руски освободитален произход. :?

Di
11-01-2009, 18:35
мерси

Goebbels
11-01-2009, 18:41
Има разлика между Царска Русия и кочината СССР.
Иначе дарккис е тъпа, факт!

hottie
11-01-2009, 18:44
Darkkisss да внимава как говори и да си цензурира речника !

ameli
11-01-2009, 18:49
я не ми спамете в темата 8-)

w0sh
11-01-2009, 18:53
Абе за руснаците нито само добро нито само лошо можем да говорим.

По темата с будителите можем да кажем, че много от тях или са учили в Русия, или са били повлияни от тамошните идеи (панславизъм, етц, етц)

jghgh
11-01-2009, 19:13
jghjghghgjghg, ако си толкова космополитна и отворена към празненства защо не празнуваш Пурим, Рамазан байрам..

Рамазан Байрам не ми се струва интересно ;) Другите не ги знам. Не смятам че съм длъжна да чета енциклопедии за празници и да празнувам това, което ми се стори интересно. Ако вземат да популяризират Пурима (сега ще го гугълна) и ми се види интересно, що пък да не си спретна нещо, за гаврата, за веселбата.:)



Аз мога да се забавлявам по всяко време, а не точно на Хелоуин, но ако по друго време на годината организираш бал с маски, всичките супер отворени и космополитни хора ще се съдерете от обиди и подигравки например.
Всъщност избърза със заключението, не е тъй :) На НГ ще сме пак маскирани, и миналата НГ имаше парти с маски и костюми, друг е въпросът че миналата НГ не бях на въпросното парти..
Не избързвай със заключенията!

Хората имат право да се веселят.
Това откъде е наложено ли трябва да ти е най-важното нещо, което да мислиш? Окей, от телевизията е. Не споря. Факт си е, че нямаше да е известен, ако нямаше много филми по въпроса.
Но ти не се замисляш за думите, които ползваш, нали? Говоря само например. Съвсем наскоро учителката ми по БЕЛ каза толкова думи, които не звучат "чуждестранно", но са от чужд произход (доста бяха и турски), но хората ежедневно ги ползваме - някой замисля ли се откъде са ни наложени? Даваме ли им бойкот?
Аз викам по-кротко, ддз.

Защо не сте пердета? Защо се впрягате толкова? 8-)

LINKNOT
11-01-2009, 19:47
и кой е тоя чуждестранен празник които ощетява българския

защо да се маскират за чуждия хелуин като си имаме подобен наш празник:
http://e-vestnik.bg/imgs/kukerite_pernik111/kukeri_pernik6.jpg

b0Nb0n
11-01-2009, 19:52
вече кат вида или чуя думата празник и ми става гадно
а защо това а не онова питай тия които празнуват по празниците аз празнувам когато няма празници не се нуждая църквата да ми напомня че трябва да ми е весело и че е празник виж ся календарчето на коя дата е следващия празник и празнуваж

DarkKisss
11-01-2009, 19:56
:lol:

Nakadah
11-01-2009, 22:29
абе това и в България ли дойде бе
ОМФГ!!!

LadyDi
11-01-2009, 22:36
абе това и в България ли дойде бе
ОМФГ!!!

а ОМФГ на български ли е бе,помияр? :lol:


ПАРОДИЯ СТЕ БЕ :lol:
ОМГ=О Мой Господи... примерно :)

sh3_1s_7h3_0n3
11-01-2009, 22:36
вече кат вида или чуя думата празник и ми става гадно
а защо това а не онова питай тия които празнуват по празниците аз празнувам когато няма празници не се нуждая църквата да ми напомня че трябва да ми е весело и че е празник виж ся календарчето на коя дата е следващия празник и празнуваж

Църквата на кого напомня да му е весело?! :-o

b0Nb0n
11-01-2009, 22:38
вече кат вида или чуя думата празник и ми става гадно
а защо това а не онова питай тия които празнуват по празниците аз празнувам когато няма празници не се нуждая църквата да ми напомня че трябва да ми е весело и че е празник виж ся календарчето на коя дата е следващия празник и празнуваж

Църквата на кого напомня да му е весело?! :-o
ае ти не разбираш и не се опитвай
8-)