PDA

View Full Version : Проблем, секс без презерватив.



FrozenBoy
10-31-2009, 10:40
Dobar den na vsi4ki, iskah da popitam nqkoi koito e kompetenten po vaprosa i moje da dade savet, a ne o4akvam nqkakvi byzici ili podmqtaniq.S priqtelkata mi pravihme seks. ne sme polzvali prezervativ. traq ne mnogo dalgo, a svar6ih dosta sled kato izvadih poloviq si organ ot neq. Sled okolo polovin 4as re6ihme da povtorim, no predi tova si bqh izmil poloviq organ, no ne bqh polzval sapun. Vtoriq pat be6e mnogo kratko i otnovo ne sam svar6val v neq. Vinagi sam bil siguren v sebe si. Vaprosat mi e dali ima nqkakva veroqtnost sled parviq pat da sa ostanali spermatozoidi po poloviq mi organ kato po tozi na4in da ima nqkakva opasnost ot zabremenqvane. Osven tova cikylyt i svryr6i 2 dena predi tova (neznam dali ima zn) KOito moje da dade mnenie. mersi predvaritelno
____________________
Кирилицата е задължителна ! Само тази тема няма да я заключа, следващите теми или коментари нека да са написани на кирилица.
hamilcar

stratega
10-31-2009, 10:46
след 1вия път пика ли?

Kandrobs
10-31-2009, 10:47
Възможноста е 5% да е забременяла... Повече не мога да кажа :(

FrozenBoy
10-31-2009, 10:49
след 1вия път пика ли?ne

Pesenta
10-31-2009, 11:00
след 1вия път пика ли?ne
използвай кирилица бе , за това ли са се трудили толко хора преди тебе , за да ми пишеш на някакви измислени езици ... и да възможно е да е забременяла ... айде продължавай да си "jivurka6" ... :-o :smt073

Ivo92
11-01-2009, 16:04
Dobar den na vsi4ki, iskah da popitam nqkoi koito e kompetenten po vaprosa i moje da dade savet, a ne o4akvam nqkakvi byzici ili podmqtaniq.S priqtelkata mi pravihme seks. ne sme polzvali prezervativ. traq ne mnogo dalgo, a svar6ih dosta sled kato izvadih poloviq si organ ot neq. Sled okolo polovin 4as re6ihme da povtorim, no predi tova si bqh izmil poloviq organ, no ne bqh polzval sapun. Vtoriq pat be6e mnogo kratko i otnovo ne sam svar6val v neq. Vinagi sam bil siguren v sebe si. Vaprosat mi e dali ima nqkakva veroqtnost sled parviq pat da sa ostanali spermatozoidi po poloviq mi organ kato po tozi na4in da ima nqkakva opasnost ot zabremenqvane. Osven tova cikylyt i svryr6i 2 dena predi tova (neznam dali ima zn) KOito moje da dade mnenie. mersi predvaritelno
____________________
Кирилицата е задължителна ! Само тази тема няма да я заключа, следващите теми или коментари нека да са написани на кирилица.
hamilcar


Честито, вече сте баща

Dimana99
11-01-2009, 16:11
Точно баща е да...
Те хората се опитват да си направят деца и не могат, той щял да е..

Kandrobs
11-01-2009, 16:46
Направете тест за забременяване бре. :?

godfate
11-02-2009, 15:42
Sled okolo polovin 4as re6ihme da ......


Къф ше да е тоз сперматозоид да оцелеее толко време при най различни условия. Да не си го тъпкал с допинг ?! Шанса е доста малък даже никакъв ,но ако искате да се убедите направете тест ...

haritov
11-02-2009, 15:46
Еми ако е без презарватив винаги има шанс...

vetiii
11-03-2009, 13:37
хах правете го без презарвативи па после се чудите дали сте бреммени или нее мн смешнооооо то тряя и малко ъкълл..разбирасе че след като сте го правили без презарвативв може да се случи белятаа

mechtaq_za_teb
11-03-2009, 14:53
Преди да повторите е трябвало да се изпикаеш. Има вероятност, но според мен е малка.

skitnikakz
11-03-2009, 15:22
Dobar den na vsi4ki, iskah da popitam nqkoi koito e kompetenten po vaprosa i moje da dade savet, a ne o4akvam nqkakvi byzici ili podmqtaniq.S priqtelkata mi pravihme seks. ne sme polzvali prezervativ. traq ne mnogo dalgo, a svar6ih dosta sled kato izvadih poloviq si organ ot neq. Sled okolo polovin 4as re6ihme da povtorim, no predi tova si bqh izmil poloviq organ, no ne bqh polzval sapun. Vtoriq pat be6e mnogo kratko i otnovo ne sam svar6val v neq. Vinagi sam bil siguren v sebe si. Vaprosat mi e dali ima nqkakva veroqtnost sled parviq pat da sa ostanali spermatozoidi po poloviq mi organ kato po tozi na4in da ima nqkakva opasnost ot zabremenqvane. Osven tova cikylyt i svryr6i 2 dena predi tova (neznam dali ima zn) KOito moje da dade mnenie. mersi predvaritelno
____________________
Кирилицата е задължителна ! Само тази тема няма да я заключа, следващите теми или коментари нека да са написани на кирилица.
hamilcar


Здравей тук има нещо полезно по твоита тема заповядай и другия пат или се измии като хората или го прави с презерватив http://www.teenproblem.net/s/15128.html

be7inka11
11-19-2009, 19:25
сперматозоидите умират във водата :)

t0d1t0
11-19-2009, 19:54
Направете тест за забременяване бре. :?
пгхахахахахахаха :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Тест за бременност бе моето момче :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DarkBass
11-19-2009, 19:58
А той си пълни уя с вода нали :D .. остават ман ... идеята е да не го боднеш веднага .. ако се застоиш така както каза измил си гоо .. сиринито паднало може да е нямало може.. но процент да е забременялла е някаде 1, 2 повече не

Cazzaniga1
11-19-2009, 20:01
То ако се забременяваше толкова лесно :?

Rofl4e
11-19-2009, 20:51
нищо и няма спокоооо :-P гаранция ти давам 100%.. гаранция ти давам! :) Ако греша се обади да и платя аборта

MyNameIsDidi
12-02-2009, 12:12
:o