PDA

View Full Version : Споделям



RoCkSpOt
10-31-2009, 12:06
Хора просто немога неиздържам искам да умра искам да не я виждам ... ходихме 9 месеца ОБИЧАХ Я МНОГОО и тя мен скъсахме тя ме нарани супер много ... ревах мислих че я преживях но не е така като я видя просто истръпвам ... псувам си я на ум кво ли не си мисля но като я видя ми се иска да я гушна и да не я пускам никога ... верно е ПУТКА СЪМ квото кажеше тя аз го правех ... ако тя неиска да излизам с мойте приятели не излизах тя като се прибере и аз се прибирах иначе ставаха скандали ... и немога да я гледам така да не е моя просто немога ... привързах се супер много към нея знам,че всичко е свършило,но ми е мн трудно да глупак съм да сега съм най-нещастното момче на земята ... не трябваше да допускам да ми се качва на главата ...просто исках да споделя ... не ми правете забележки са правопис защото е глупаво първо че в момента не ми е до правописни грешки второ че всеки може да пише както си иска ... Мерси на тези който прочетоха :cry: :cry: :cry:

cataclysm
10-31-2009, 12:07
оки- доки

nicolepcd
10-31-2009, 12:14
Браво, дано си по-добре...

Vain
10-31-2009, 12:14
И искаш да си с човек, който няма елементарно уважение към личността ти?

txm
10-31-2009, 12:17
Времето лекува.

RoCkSpOt
10-31-2009, 12:19
И искаш да си с човек, който няма елементарно уважение към личността ти?

Явно да ... когато си представя какво ми причини немога да я погледна,но вида ли я навънка некъде или в некой сайт как е писала коментар просто да и вида снимката и я искаммм :cry:

smiirnoff
10-31-2009, 12:26
офф, абе спри се бе
нали пусна тема, в която каза, че всичко е свършило ..
дрън дрън
..
СПРИ ДА МИСЛИШ ЗА Т'ВА КОРАВОСЪРДЕЧНО МОМИЧЕ
трудно е
ама е по - добре
всичко е ясно
няма да сте заедно пак
а ако пак я потърсиш ще си
най - глупавият човек на света!
просто спри
намери си друго момиче
или по - добре остани сам известно време
прави нови неща
запознай се с нови хора
ще ти мине
имай търпение !

Vain
10-31-2009, 12:26
И искаш да си с човек, който няма елементарно уважение към личността ти?

Явно да ... когато си представя какво ми причини немога да я погледна,но вида ли я навънка некъде или в некой сайт как е писала коментар просто да и вида снимката и я искаммм :cry:
Стегни се. Прояви малко инат, ако трябва. Не ти е необходима връзка, в която да си в подчинено положение. Никой няма право да изисква пълна отдаденост от друг човек. Ти също имаш право на личен живот, на приятели, на малко време за теб самия. Приеми раздялата като една положителна промяна в живота ти.

RoCkSpOt
10-31-2009, 12:30
офф, абе спри се бе
нали пусна тема, в която каза, че всичко е свършило ..
дрън дрън
..
СПРИ ДА МИСЛИШ ЗА Т'ВА КОРАВОСЪРДЕЧНО МОМИЧЕ
трудно е
ама е по - добре
всичко е ясно
няма да сте заедно пак
а ако пак я потърсиш ще си
най - глупавият човек на света!
просто спри
намери си друго момиче
или по - добре остани сам известно време
прави нови неща
запознай се с нови хора
ще ти мине
имай търпение !


Лесно ти е да го кажеш :?

smiirnoff
10-31-2009, 12:39
еми да, лесно ми е да го кажа
щото ето точно по такъв начин съм забравяла човек, който обичах адски много
а дори не знам
ти какво се занимаваш с тая
ама твоя си работа де
като си заблуден
ще пускаш по 1600 теми и винаги ще си в едно и също състояние
ДОКАТО НЕ СЕ ОСЪЗНАЕШ
казах 'трудно е'
защото е така
ама ако имаш воля (а като те гледам никва воля нямаш)
ще постигнеш много
ще я забравиш
че дори ще си хванеш и друга
ама такива като теб заблудени индивиди
ще си бъдат такива
докато не им дойде акъла
несъжалявам, че съм толкова груба
ама супер много се изнервям на такива като теб
дето не искат да започнат от начало
а само седят и се самосъжаляват
еми продължавай си така
на теб ще ти е гадно, не на нея или на някой друг
просто се осъзнай .. о.О

ivcheto0o
10-31-2009, 12:58
Времето лекува.

ArTanDra
10-31-2009, 13:05
Ще ти дам един съвет.. хвани си някое момиче и тя сама ще дойде да ти се моли, като те види с друга :)

Madeyed
10-31-2009, 13:07
Времето лекува.
мхм и се надяваме да ти е по добре като си споделил :)

valdesbg
10-31-2009, 14:28
Оф пак ли ти, бе?! :-o

Faces
10-31-2009, 14:35
Брат вярно е това което си казал за себе си в темата...путак си наистина.Нищо лично ама ти си се държал като мекотело е ман тя как и 9 месеца те е издържала не знам.Първо тя е нямала елементарно уважение към теб щом така те е връткала и командвала и 2-ро ти самия си нямал уважение към себе си щом си се оставял.Момичето иска до себе си силно момче когато е слаба той да е подкрепя а ти като те гледам ква подкрепа можеш да окажеш най много да ревнеш и с нея ти.А на колко си години ти е младеж щот не мога да разбера аз как за 23 години за нито момиче дори и сълза да не съм проронил а като чета тука постовете повечето вече на 14-15 години са си изревали очите заради някоя пикла.

ImmortalForever
10-31-2009, 15:01
Значи тя те мачка , като с кубинка,ти седиш, а на всичкото отгоре я обичаш..Не че тя няма уважение към личността ти..Ти нямаш уважение сам към себе си...

umri
10-31-2009, 17:13
Евалата, брат. Излей си го. И си вземи поука, за да не те ебават и друг път. И да... никога не трябва да се събирате пак.

krisity17
11-07-2009, 17:53
Само времето лекува любовната мъка :cry: :cry: :cry:

Hilary_
11-07-2009, 18:04
Оф пак ли ти, бе?! :-o

:lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

HristoGavrilov
11-07-2009, 18:21
При мен се получава най-добре като си хвана някае момиче за една вечер. В 98% от случаите на другия ден съм я забравил.

Ще ти разкажа една историйка. Бях точно като теб - зарязан, отегчен, не виждащ смисъл в живота и т.н. Викнах една приятелка, отидохме в същата дискотека, където беше и бившата ми, седнахме на канапето до тях и правихме секс. Точно така! Правихме секс в дискотека пред всички. Дори и не разбрах кога бившата ми си е тръгнала. Казаха ми, че е плакала цяла нощ след това, че се затворила в себе си и т.н. И знаеш ли к`во?! Хич не ми дреме. Да е мислила, когато е било време. Ще ме разиграва тя... Де*ааа пиклата смотана.

Irenchety
11-07-2009, 18:29
Щом се е държала така с теб значи не те заслужава.Разбери го!Въпреки, че разбирам какво ти е все пак една любов не може просто така да се преглътне.Просто погледни напред и продължи колкото и да е трудно.Аз все още не мога да се се събудя от кошмара си, но и аз ще се оправя..

FeelMyPain
11-07-2009, 18:30
*signature check*

ScarletBite
11-07-2009, 18:58
При мен се получава най-добре като си хвана някае момиче за една вечер. В 98% от случаите на другия ден съм я забравил.

Ще ти разкажа една историйка. Бях точно като теб - зарязан, отегчен, не виждащ смисъл в живота и т.н. Викнах една приятелка, отидохме в същата дискотека, където беше и бившата ми, седнахме на канапето до тях и правихме секс. Точно така! Правихме секс в дискотека пред всички. Дори и не разбрах кога бившата ми си е тръгнала. Казаха ми, че е плакала цяла нощ след това, че се затворила в себе си и т.н. И знаеш ли к`во?! Хич не ми дреме. Да е мислила, когато е било време. Ще ме разиграва тя... Де*ааа пиклата смотана.
:shock:
Отмъщението си го бива, браво.Вероятно е намалило огорчението ти.Почти сигурно е, че си се насладил на болката й, защото "го заслужава" и "те е прецакала".
И все пак - достави ли ти истинско удоволствие да нараниш някой, когото си обичал?След като чувството на задоволство е отминало, усети ли горчив вкус в устата? [-o<

Bibz
11-07-2009, 19:06
Поздрав: Крум - Майната ти 8-) Вън от сърцето ми, заповядвам ти! Бих ти казал и майтата ти... Но на езика ми само липсваш ми най-отпред стои... :-#

HristoGavrilov
11-07-2009, 19:07
При мен се получава най-добре като си хвана някае момиче за една вечер. В 98% от случаите на другия ден съм я забравил.

Ще ти разкажа една историйка. Бях точно като теб - зарязан, отегчен, не виждащ смисъл в живота и т.н. Викнах една приятелка, отидохме в същата дискотека, където беше и бившата ми, седнахме на канапето до тях и правихме секс. Точно така! Правихме секс в дискотека пред всички. Дори и не разбрах кога бившата ми си е тръгнала. Казаха ми, че е плакала цяла нощ след това, че се затворила в себе си и т.н. И знаеш ли к`во?! Хич не ми дреме. Да е мислила, когато е било време. Ще ме разиграва тя... Де*ааа пиклата смотана.
:shock:
Отмъщението си го бива, браво.Вероятно е намалило огорчението ти.Почти сигурно е, че си се насладил на болката й, защото "го заслужава" и "те е прецакала".
И все пак - достави ли ти истинско удоволствие да нараниш някой, когото си обичал?След като чувството на задоволство е отминало, усети ли горчив вкус в устата? [-o<


Защо ти трябваше да ми напомняш... :( :smt022

Усетих повече от горчив вкус... Болката, причинена от това, което и причиних беше в пъти по-голяма от това, което тя ми причини. Темата е твърде тежка за мен. Спирам да коментирам.

cinderella_gugutka
11-07-2009, 19:12
нормално е да се 4увстваш сега така.и знам 4е каквото и да ти кажа ти ще си знаеш своето.но знай,4е вси4ки онези клишета като времето лекува и т.н. не са просто клишета.била съм в твоето положение и повярвай ми,след време ще си много по-добре.но колко време ще мине докато осъзнаеш 4е можеш и без нея си зависи само от теб.иска се много воля и упоритост.успех :)

HristoGavrilov
11-07-2009, 19:25
Авторе,

"Сън ако беше ти, можех да се събудя,
но и на яве те искам.
Песен да беше ти, можех да те забравя,
но като звук до мен идваш."

"Рана да беше ти, можех да оздравея.
Нож да ме бе пробол, искам.
Жив да не бях сега, за да не гледам тебе,
как ти при някой друг идваш."

"Вземи огин, запали ме, направи ме пепел,
че не мога мило либе без тебе."

Като за тебе е писана. :)

cookie_master
11-07-2009, 19:31
:(

peshost
11-07-2009, 19:37
Ми убий я ве ! Аман от такива мърли... Явно не знаят какво причиняват или ако знаят то еб*си... :? :x

lubomirky
11-08-2009, 00:22
Ми убий я ве ! Аман от такива мърли... Явно не знаят какво причиняват или ако знаят то еб*си... :? :x

не давай идеи на един женчо, вероятно с психични отклонения.

peshost
11-08-2009, 08:42
Ми убий я ве ! Аман от такива мърли... Явно не знаят какво причиняват или ако знаят то еб*си... :? :x

не давай идеи на един женчо, вероятно с психични отклонения.
:D

Stan4o123
11-08-2009, 09:50
И аз съм За,да я убиеш...

kukli4kata001
11-08-2009, 12:03
Споделяй човече тука е мястото :)

А ся се севземи и я забрави, тя не те заслужава щом постъпва така и да искаш да я гушнеш нема да стане, тъй че..Събирай си силите и се изправи на крака има толковааааа много момичета на тая земяяя, че главата да си се завърти на 370 градуса. Знам, че си искаш само нея и не ти трябват другите момичета на земята,ама нея я няма. И никой вече не те пита кво искаш... :) :)

RoCkSpOt
11-08-2009, 13:06
:cry: :cry: :cry: Мерси на всички !

RoCkSpOt
11-08-2009, 13:47
Преди бруени минути и написах като смс "успех искам да се пазиш и дано в следващия намериш това което не намери в мен и дано си 2 пъти по щастлива" и тя ми отговори с смс "Ок !" :)

lubomirky
11-08-2009, 16:07
fag

gabiiTu
11-14-2009, 18:52
Абе пич не се излагай бе! :) Сигурна съм,че ако се поогледаш толкова по-хубави момичета ще видиш. ;] Но ти просто си си втълпил,че край тя е единствена и само нея трябва да обичаш и е единственото момиче на земята,а не е така! Поогледай се и се стягай ;] Айде успех. 8)

m0n4yyy
11-14-2009, 19:03
офф, абе спри се бе
нали пусна тема, в която каза, че всичко е свършило ..
дрън дрън
..
СПРИ ДА МИСЛИШ ЗА Т'ВА КОРАВОСЪРДЕЧНО МОМИЧЕ
трудно е
ама е по - добре
всичко е ясно
няма да сте заедно пак
а ако пак я потърсиш ще си
най - глупавият човек на света!
просто спри
намери си друго момиче
или по - добре остани сам известно време
прави нови неща
запознай се с нови хора
ще ти мине
имай търпение !



Възхищавам се на способността ти да пишеш такива дълги коментари !! :D :D



Времето лекува .. :)