PDA

View Full Version : Съвет за faux hawk - прическа



MrUndaztood
10-31-2009, 12:12
http://www.hair-news.com/mens-hairstyles-image-is055.jpg


Тъй при мен косата ми е руса (не изкрящо,ами тъмно).Мъжко съм.


По принцип така си правя косата,но ми е много изтощена и суха. След като отслабнах там с 23 кила,ми почна да пада на някои места,появи е и себорея,с които още се лекувам и от тогаво както казах ми е супер изтощена.Отделно пяната на Лонда ми докара тези проблеми,които още не мога да излекувам,на мои фр също.

Та искам да попитам,как мога да си подхраня коата,отделно да и придам блясък и мекота като тази на снимката. Препоръчайте ми продукт,с който мога да я стилизирам преди да излизам и задължително мокрият ефект да е по-дълъг,а не за 1-2 часа.



Парите нямат значнеие,не искам да са за сметка на качестовот!!!!!

cactus
10-31-2009, 14:01
ако искаш мнение,на мен тва въобще не ми харесва... момче да си прави прическа е...гадно... и то с пяна и т.н.

обръсни се най-добре... :)

nicolepcd
10-31-2009, 17:16
Вярно си обръсни косата... После ще ти е гъста и бляскава... А и ще си почине от мъченията, дето й налагаш 8-) И аз бих си обръснала мойта, но уви, няма как, момиче без коса е някак... странно :D

Ag
10-31-2009, 17:27
Как според вас след като има себорея ще се остриже...Знаете ли изобщо какво е себореята, че давате идеи...

MrUndaztood
10-31-2009, 17:28
Бе вие фред ли сте да си обръсна главата?! И то в учебно време.

Ако коледната ваканция я направят 3-4 седмици,ще си я обръсна,за да ми израсте нова за даскало,но докато това не стане,няма да я обръсна.Отделно ако се заточа в в едно село при баба ми пак за месец като преди 2 години - ще с еобръсна,до тогава не.

Отделно да ходя като напукана почва ли с тази себорея!?

Бахти социалното убийство ще да е това...




Та въпросите ми важат още ... как да и предам същият блясък и мекота? Препоръчайте продукти за стилизацията,които държат по-дълго мокрият ефект?