PDA

View Full Version : Приятелство или връзка



nepoznatata
10-31-2009, 13:44
значи въпроса ми е следния момчето което водя за най добър приятел ми предложи да ходим дойде ми като гръм от ясно небе не съм очаквала вобще че му минава през ума нещу тъкова и сега нз как да постъпя да рискувам едно приятелство за една връзка или да сотавя нещата тука по добре помогнете ми

unnamed1
10-31-2009, 14:30
То зависи и от теб до каква степен го харесваш и изобщо харесваш ли го но дори и да не ходите пак приятелството ви може да продължи не разбирам защо се разделяш между двете. Пък дори и да ходите да не потръгне после приятелството може да съществува но не като преди. Защото той ако те види с момче малко или много ще ревнува ще се сеща за вас и няма да му е комфортно така. Надявам се да съм ти помогнал !

nepoznatata
11-01-2009, 14:40
mi imeno ne6tata stavat ve4e po razli4ni ako se zblijim ms za otgovra ;-)

aloveyou
11-01-2009, 15:09
Ако чувстваш неща към него-станете гаджета
ако Не - тогава му обясни по някакъв начин,че не чувстваш нищо към него

Valeriq90
11-02-2009, 19:41
Между вас вече не може да има нищо по-различно от връзка. Дори и да мислите, че можете да го превъзмогнете и всичко да си бъде както преди, просто няма да се получи. Той те харесва и това че ти не можеш да му отвърнеш на чувствата, ще го отблъсква малко по малко. В крайна сметка всякакъв контакт между вас ще изчезне.
Ако пък решиш да тръгнеш с него...може да се получи нещо...за известно време, но в един момент всичко ще свърши и пак ще се намразите.
Успех! :)

LadyGold
11-03-2009, 17:51
По-добре да приемеш да бъдеш с него,приятелство няма да има вече !

nepoznatata
11-04-2009, 09:11
ms za syvetite makar 4e az si iskam priqtelstvoto no mai ste pravi toi ne gelda ve4e na men kato na priqtel :(

LadyGold
11-04-2009, 20:41
ms za syvetite makar 4e az si iskam priqtelstvoto no mai ste pravi toi ne gelda ve4e na men kato na priqtel :(

Няма и да прогледа ! Пробвай пък да ходите,може да излезе нещо добро ! Да можеш да споделяш с него ! Да си като приятелка с екстри ! :P

akrobatkata
11-05-2009, 09:51
Най-доброто решение е да се съгласиш на предложението му, ако сключите "зделка" :D :D :D ако нещо стане и се разделите да си останете приятели все едно нищо не се е случвало. Аз така съм запазила доста от приятелите си :D :D :D :):):) успех