PDA

View Full Version : Важен Въпрос



sasaa
10-31-2009, 12:47
Здравейте от Пирдоп съм и се виждам с момиче което е на 14 а аз на 18 въпросът ми е следният ако го направим ще нося ли съдебна отговорност, до колко години трябва да я изчакам да навърши преди да действам.
Благодаря!

AlokiNn
10-31-2009, 12:48
Тъп си че излизаш с момиче на 14.. Но да ти отговоря мисля че щом и тя го иска няма проблем ако е по нейна воля

amk933
10-31-2009, 12:50
Здравейте от Пирдоп съм и се виждам с момиче което е на 14 а аз на 18 въпросът ми е следният ако го направим ще нося ли съдебна отговорност, до колко години трябва да я изчакам да навърши преди да действам.
Благодаря!

Ако е по-нейна воля и е на или над 14 няма проблем. Ако, обаче, няма 14 носиш наказателна отговорност. 8)

Hilary_
10-31-2009, 12:55
Не мога да си обясня от 2 дни насам защо продължавате да пускате теми за малолетни деца след като (ако сте си направили труда да погледнете, в което силно се съмнявам) виждате как лично аз храня (пък и не съм само аз) авторите на такива теми... ти също не си повече от тях и ще ти го кажа същото ..

Първо .. с какъв акъл си се хванал с дете на 14? Толкова ли си грозен, че не можеш да си хванеш момиче на твоята възраст, което ще ти даде това, от което имаш нужда ?? Толкова ли си изостанал в умствената си дейност, че искаш да преспиш с нея с мисълта, че е правилно и, че си мноого велик .. ?? :-o

Извод: Зле си .. :?

Pesenta
10-31-2009, 13:10
Здравейте от Пирдоп съм и се виждам с момиче което е на 14 а аз на 18 въпросът ми е следният ако го направим ще нося ли съдебна отговорност, до колко години трябва да я изчакам да навърши преди да действам.
Благодаря!Носиш наказателна отговорност да ... чакай я докато стана на 18 ... фатмак

golqmumnik
10-31-2009, 13:31
Чукай я,брато,немаш проблеми 8).Щом ти харесва-не виждам проблеми,остави ги задръстеняците да плюят,пича ше си фане що си сака 8)

Hilary_
10-31-2009, 13:32
Чукай я,брато,немаш проблеми 8).Щом ти харесва-не виждам проблеми,остави ги задръстеняците да плюят,пича ше си фане що си сака 8)

така ли вече ше си говорим?? :lol:

golqmumnik
10-31-2009, 13:38
Чукай я,брато,немаш проблеми 8).Щом ти харесва-не виждам проблеми,остави ги задръстеняците да плюят,пича ше си фане що си сака 8)

така ли вече ше си говорим?? :lol:Не е за теб,но не трябва да нареждаш на пича кви моми да аресва,се едно си му майка.Кат са аресват младите,ша се земат,толкова ли е сложно. 8)

AlokiNn
10-31-2009, 13:40
Да защото не може момче на 18 да е с момиче на 14.. не ми се връзва мнг мнг

Hilary_
10-31-2009, 13:40
Чукай я,брато,немаш проблеми 8).Щом ти харесва-не виждам проблеми,остави ги задръстеняците да плюят,пича ше си фане що си сака 8)

така ли вече ше си говорим?? :lol:Не е за теб,но не трябва да нареждаш на пича кви моми да аресва,се едно си му майка.Кат са аресват младите,ша се земат,толкова ли е сложно. 8)

Не му нареждам .. рпосто му направих кратка характеристика .. :oops:

txm
10-31-2009, 13:40
По закон момичето трябва да има навършени 15 години. Не прави глупости, намери си някое 16-17 годишно момиче.

txm
10-31-2009, 13:43
Забравих да кажа, че родителите на момичето трябва да бъдат осведомени (никой не го прави, но според закона е така, иначе има голяма вероятност да бъде заведен съдебен иск от страна на родителите срещу теб).

amk933
10-31-2009, 13:44
По закон момичето трябва да има навършени 15 години. Не прави глупости, намери си някое 16-17 годишно момиче.

14

txm
10-31-2009, 13:46
По закон момичето трябва да има навършени 15 години. Не прави глупости, намери си някое 16-17 годишно момиче.

14

Дам, объркал съм се , на 14 годишна възраст за първи се вади лична карта, извинявам се.

П.С. мерси за поправката.

Violenza
10-31-2009, 14:16
Първо .. с какъв акъл си се хванал с дете на 14? Толкова ли си грозен, че не можеш да си хванеш момиче на твоята възраст, което ще ти даде това, от което имаш нужда ?? Толкова ли си изостанал в умствената си дейност, че искаш да преспиш с нея с мисълта, че е правилно и, че си мноого велик .. ?? :-o

Във всяка тема си изказваш патетичното, лишено от всякакъв смисъл мнение.
Човекът зададе конкретен въпрос, не поиска някой да му казва кое е правилно и кое не.
Малоумна работа.

По темата - вече отговориха - ако е над 14 и е по нейно съгласие, няма проблем.

Cazzaniga1
10-31-2009, 16:57
Искаш да попиташ дали родителите й могат да те съдят за педофилство ли ? Естествено, че могат ... А и като fr ти препоръчвам да не "действаш' ! Може да звучи грубо, но може да я овредиш !!! :?

txm
10-31-2009, 16:59
Искаш да попиташ дали родителите й могат да те съдят за педофилство ли ? Естествено, че могат ... А и като fr ти препоръчвам да не "действаш' ! Може да звучи грубо, но може да я овредиш !!! :?

:lol: :lol: :lol: :lol: ? What ?

damage
10-31-2009, 17:12
Не мога да си обясня от 2 дни насам защо продължавате да пускате теми за малолетни деца след като (ако сте си направили труда да погледнете, в което силно се съмнявам) виждате как лично аз храня (пък и не съм само аз) авторите на такива теми... ти също не си повече от тях и ще ти го кажа същото ..

Първо .. с какъв акъл си се хванал с дете на 14? Толкова ли си грозен, че не можеш да си хванеш момиче на твоята възраст, което ще ти даде това, от което имаш нужда ?? Толкова ли си изостанал в умствената си дейност, че искаш да преспиш с нея с мисълта, че е правилно и, че си мноого велик .. ?? :-o

Извод: Зле си .. :?
+1

Pesenta
10-31-2009, 17:15
Първо .. с какъв акъл си се хванал с дете на 14? Толкова ли си грозен, че не можеш да си хванеш момиче на твоята възраст, което ще ти даде това, от което имаш нужда ?? Толкова ли си изостанал в умствената си дейност, че искаш да преспиш с нея с мисълта, че е правилно и, че си мноого велик .. ?? :-o

Във всяка тема си изказваш патетичното, лишено от всякакъв смисъл мнение.
Човекът зададе конкретен въпрос, не поиска някой да му казва кое е правилно и кое не.
Малоумна работа.

По темата - вече отговориха - ако е над 14 и е по нейно съгласие, няма проблем.затапи ЯяЯЯЯ :D :razz: :razz: :lol: :lol:

Hilary_
10-31-2009, 18:48
Във всяка тема си изказваш патетичното, лишено от всякакъв смисъл мнение.
Човекът зададе конкретен въпрос, не поиска някой да му казва кое е правилно и кое не.
Малоумна работа.

След като е "малоумна" защо й обръщаш внимание?? Подмини мнението ми и не го коментирай .. не е много трудно нали ??

п.с. .. така съм искала, така съм го написала .. никой не може да ми каже как и какво да си пиша в коментарите .. 8)

kidwestern
10-31-2009, 18:51
ще се разкарам до пирдоп,където и да е тва село,ще те намеря,ще ти отржа миниатюрния приятел,ще ти го пъхна,ще го завържа с тиксо,теб с въже,ще те пребия и ако не си умрял ще те метна в гората те изядът вълците,келемендир прос - та тя е още дете ве мангал смотан ! ОСТАВИ Я ДА СИ ИГРАЕ С КУКЛИЧКИ !

Violenza
10-31-2009, 18:54
След като е "малоумна" защо й обръщаш внимание?? Подмини мнението ми и не го коментирай .. не е много трудно нали ??

п.с. .. така съм искала, така съм го написала .. никой не може да ми каже как и какво да си пиша в коментарите .. 8)
Естествено, че е трудно, особено при положение, че безсмислените ти постове са навсякъде.

Би трябвало модераторите да си вършат поне малко работата и да ти направят забележка.

Hilary_
10-31-2009, 18:55
След като е "малоумна" защо й обръщаш внимание?? Подмини мнението ми и не го коментирай .. не е много трудно нали ??

п.с. .. така съм искала, така съм го написала .. никой не може да ми каже как и какво да си пиша в коментарите .. 8)
Естествено, че е трудно, особено при положение, че безсмислените ти постове са навсякъде.

Би трябвало модераторите да си вършат поне малко работата и да ти направят забележка.

и как реши, че са безмислени ?? Всичките ли си ги прочела?? :?

Това, че ти не намираш смисъл в тях си е лично твой проблем ..

Violenza
10-31-2009, 18:57
и как реши, че са безмислени ?? Всичките ли си ги прочела?? :?

Това, че ти не намираш смисъл в тях си е лично твой проблем ..
Пази Боже.

Безсмислени са, защото от това, на което съм попадала нито едно не е било по темата.

Hilary_
10-31-2009, 18:59
Безсмислени са, защото от това, на което съм попадала нито едно не е било по темата.

шанс .. :-|

Parallel
10-31-2009, 21:24
Здравейте от Пирдоп съм и се виждам с момиче което е на 14 а аз на 18 въпросът ми е следният ако го направим ще нося ли съдебна отговорност, до колко години трябва да я изчакам да навърши преди да действам.
Благодаря!
Имах подобен случай наскоро,Само ,че аз съм на 19 и тя също на 14.Нямахме никаква връзка.Тя обаче искаше да я напердаша,но аз им отказах.

Kandrobs
11-01-2009, 06:17
Тццц Толкова ли сте Тъпи и Грозни кочове,че не може да си забиете мацка на собствената си възраст.Вече модата е 12-14 Годишни момичета да ходят с 18-20 годишни дъртаци.А жалкото е,че те само се възползват от тях сексуално.То бива зле ама това е чисто безобразие ходи си търси някоя на твойте години! :smt097

MaLty
11-01-2009, 07:07
Ако е на или над 14 не носиш съдебна отговорност.Е,ако е с нейно съгласие ест.. :)

HanopkaH
11-01-2009, 09:31
Удрия като искаш

inlove9006
11-01-2009, 09:54
По-добре си хвани по-голяма за да не те е страх :-P :-P :-P

godfate
11-02-2009, 15:44
Хах както казват : "Хвани си кака да те отрака"
Не мисля че ще е проблем ако е по взаимно желание.