PDA

View Full Version : Ако сте настойник



Cazzaniga1
10-31-2009, 17:45
Ако сте родители на момиче на възраст 13 години, бихте ли й позволили да има връзка с момче 11 клас ? Аз лично съм свидетел на такъв случай и според мен - родителите излагат момичету на опасност по този начин ... Знаеки как разсъждават тийнейджарите в днешно време той вече е ... опитен , а и в моя случай момичету е доста добре развита ( колкото и брутално да звучи ) хваща окото ! :?

TykaSePisheNick
10-31-2009, 17:46
5 години разлика е бая огромна за тази възраст според мен..Ама и да им забранят те пак ше се виждат, без техните да знаят..

Di
10-31-2009, 17:47
Не ме интересува,детето само трябва да може да управлява живота си на 13 години и да знае кое е добро и лошо за нея.

Pesenta
10-31-2009, 18:18
Ако сте родители на момиче на възраст 13 години, бихте ли й позволили да има връзка с момче 11 клас ? Аз лично съм свидетел на такъв случай и според мен - родителите излагат момичету на опасност по този начин ... Знаеки как разсъждават тийнейджарите в днешно време той вече е ... опитен , а и в моя случай момичету е доста добре развита ( колкото и брутално да звучи ) хваща окото ! :? колко още ще ме дразните с тези глупави теми просто завиждаш айде млъквай и си играй Counter strike ... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

bqsna_teenagerka
10-31-2009, 18:22
оо определено ще погледна на нещата скептично. Ако ми е дъщеря,ще имаме бая разговори!

marti93
10-31-2009, 18:37
ще бъда против тази връзка,защото момичето е малко,а момчето води полов живот

Hilary_
10-31-2009, 18:40
Не не бих позволила .. :?

kidwestern
10-31-2009, 18:47
Ако сте родители на момиче на възраст 13 години, бихте ли й позволили да има връзка с момче 11 клас ? Аз лично съм свидетел на такъв случай и според мен - родителите излагат момичету на опасност по този начин ... Знаеки как разсъждават тийнейджарите в днешно време той вече е ... опитен , а и в моя случай момичету е доста добре развита ( колкото и брутално да звучи ) хваща окото ! :?

има някви тъпи дечицааа
които си пускат темички се едно не са те
абе сигурна ли си че не искаш да се гръмнеш,ей така лекичко
той иска секс
ти пускаш : Да го направя ли на 13 съм,ама съм мн развита
ти неможеш да поемеш 16 сантовия му
става гаф
боли те
той е прост
и после
тема: Бременна ли съм?
оказва се че -да после 100 циганки те чакат пред родилното да им станеш идолка,че те макс на по 14 раждат и такааам.

kidwestern
10-31-2009, 18:47
Ако сте родители на момиче на възраст 13 години, бихте ли й позволили да има връзка с момче 11 клас ? Аз лично съм свидетел на такъв случай и според мен - родителите излагат момичету на опасност по този начин ... Знаеки как разсъждават тийнейджарите в днешно време той вече е ... опитен , а и в моя случай момичету е доста добре развита ( колкото и брутално да звучи ) хваща окото ! :? колко още ще ме дразните с тези глупави теми просто завиждаш айде млъквай и си играй Counter strike ... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097


да ти сера в устенцата

elito0o0o0
10-31-2009, 18:50
Ако сте родители на момиче на възраст 13 години, бихте ли й позволили да има връзка с момче 11 клас ? Аз лично съм свидетел на такъв случай и според мен - родителите излагат момичету на опасност по този начин ... Знаеки как разсъждават тийнейджарите в днешно време той вече е ... опитен , а и в моя случай момичету е доста добре развита ( колкото и брутално да звучи ) хваща окото ! :?

има някви тъпи дечицааа
които си пускат темички се едно не са те
абе сигурна ли си че не искаш да се гръмнеш,ей така лекичко
той иска секс
ти пускаш : Да го направя ли на 13 съм,ама съм мн развита
ти неможеш да поемеш 16 сантовия му
става гаф
боли те
той е прост
и после
тема: Бременна ли съм?
оказва се че -да после 100 циганки те чакат пред родилното да им станеш идолка,че те макс на по 14 раждат и такааам.Вече има нов рекорд!!! на 11 години е родило момиче(циганка ест.)

еех... колко мъка има по тоя свят...

Hilary_
10-31-2009, 18:51
колко още ще ме дразните с тези глупави теми просто завиждаш айде млъквай и си играй Counter strike ...

Т'ва е една от смислените теми от това, което съм прочела в близките 2 дни .. предпочитам да чета това отколкото "да спя ли с 12 годишна" ..
:?

kidwestern
10-31-2009, 18:52
Ако сте родители на момиче на възраст 13 години, бихте ли й позволили да има връзка с момче 11 клас ? Аз лично съм свидетел на такъв случай и според мен - родителите излагат момичету на опасност по този начин ... Знаеки как разсъждават тийнейджарите в днешно време той вече е ... опитен , а и в моя случай момичету е доста добре развита ( колкото и брутално да звучи ) хваща окото ! :?

има някви тъпи дечицааа
които си пускат темички се едно не са те
абе сигурна ли си че не искаш да се гръмнеш,ей така лекичко
той иска секс
ти пускаш : Да го направя ли на 13 съм,ама съм мн развита
ти неможеш да поемеш 16 сантовия му
става гаф
боли те
той е прост
и после
тема: Бременна ли съм?
оказва се че -да после 100 циганки те чакат пред родилното да им станеш идолка,че те макс на по 14 раждат и такааам.Вече има нов рекорд!!! на 11 години е родило момиче(циганка ест.)

еех... колко мъка има по тоя свят...

моя грешка

elito0o0o0
10-31-2009, 18:52
колко още ще ме дразните с тези глупави теми просто завиждаш айде млъквай и си играй Counter strike ...

Т'ва е една от смислените теми от това, което съм прочела в близките 2 дни .. предпочитам да чета това отколкото "да спя ли с 12 годишна" ..
:?мхм!!...

Pesenta
10-31-2009, 18:57
Ако сте родители на момиче на възраст 13 години, бихте ли й позволили да има връзка с момче 11 клас ? Аз лично съм свидетел на такъв случай и според мен - родителите излагат момичету на опасност по този начин ... Знаеки как разсъждават тийнейджарите в днешно време той вече е ... опитен , а и в моя случай момичету е доста добре развита ( колкото и брутално да звучи ) хваща окото ! :? колко още ще ме дразните с тези глупави теми просто завиждаш айде млъквай и си играй Counter strike ... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097


да ти сера в устенцатазаповядай ... ако дойдеш ще се радвам да ме осереш. :lol:

elito0o0o0
10-31-2009, 19:01
Ако сте родители на момиче на възраст 13 години, бихте ли й позволили да има връзка с момче 11 клас ? Аз лично съм свидетел на такъв случай и според мен - родителите излагат момичету на опасност по този начин ... Знаеки как разсъждават тийнейджарите в днешно време той вече е ... опитен , а и в моя случай момичету е доста добре развита ( колкото и брутално да звучи ) хваща окото ! :? колко още ще ме дразните с тези глупави теми просто завиждаш айде млъквай и си играй Counter strike ... :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097


да ти сера в устенцатазаповядай ... ако дойдеш ще се радвам да ме осереш. :lol:а аз си мислех,че аз съм тази,която има температура!!... :? :?

Pesenta
10-31-2009, 19:03
Добре идеално се получава аз съм в противоречие с всички тука ... и аз неодобрявам 13 годишна да ходи с 17 или 18 годишен , но начина по който е написана темата ме дразни изключително много. Никой не може да ми смени мнението , че този форум е пълен с безделници които си разнообразяват ежедневието като пускат глупави или глупаво структурирани теми ...

Hilary_
10-31-2009, 19:08
Добре идеално се получава аз съм в противоречие с всички тука ... и аз неодобрявам 13 годишна да ходи с 17 или 18 годишен , но начина по който е написана темата ме дразни изключително много. Никой не може да ми смени мнението , че този форум е пълен с безделници които си разнообразяват ежедневието като пускат глупави или глупаво структурирани теми ...

Това, че е написана по такъв начин не значи, че самата тема е глупава .. :? Мен пък ме дразнят тези, които само гледат как да се заядат от нищото с някой .. ама т'ва е друга тема :?

elito0o0o0
10-31-2009, 19:09
Добре идеално се получава аз съм в противоречие с всички тука ... и аз неодобрявам 13 годишна да ходи с 17 или 18 годишен , но начина по който е написана темата ме дразни изключително много. Никой не може да ми смени мнението , че този форум е пълен с безделници които си разнообразяват ежедневието като пускат глупави или глупаво структурирани теми ...

Това, че е написана по такъв начин не значи, че самата тема е глупава .. :? Мен пък ме дразнят тези, които само гледат как да се заядат от нищото с някой .. ама т'ва е друга тема :?

Pesenta
10-31-2009, 19:09
Добре идеално се получава аз съм в противоречие с всички тука ... и аз неодобрявам 13 годишна да ходи с 17 или 18 годишен , но начина по който е написана темата ме дразни изключително много. Никой не може да ми смени мнението , че този форум е пълен с безделници които си разнообразяват ежедневието като пускат глупави или глупаво структурирани теми ...

Това, че е написана по такъв начин не значи, че самата тема е глупава .. :? Мен пък ме дразнят тези, които само гледат как да се заядат от нищото с някой .. ама т'ва е друга тема :?казва го точно този който винаги гледа да намери косур на някой не ми създавай съзадача да търся твои постове ....

Hilary_
10-31-2009, 19:20
казва го точно този който винаги гледа да намери косур на някой не ми създавай съзадача да търся твои постове ....

уу много обичам като почвате да се заяждате всички в един глас .. :grin: :lol: :lol:

Ако имах за цел да се заяждам с всеки един от форума повярвай ми до сега да съм го направила .. това, че в даден момент с някой не ни съвпада начина на мислене не значи, че се заяждам или търся кусури .. :? Най малкия проблем ми е да търся кусур в някой .. аз съм на принципа да му се каже къде греши (без да налагам мнението си) пък той ако иска да ме слуша .. това не е намиране на кусур, а СЪВЕТ!! А до колкото знам това е форум и точно това се търси .. ако в даден момент съм написала нещо, което съм си извадила като извод пак не заяждане от моя страна .. :?

п.с. А това, че на някой не му изнасят моите понякога малко по- критични коментари си е лично негов проблем .. ако толкова съм го обидила с нещо да ми го каже и аз ще му се извиня, но не мисля, че за времето откакто съм тук съм засягала по такъв начин някой .. не смятам и да го правя!!!

Cazzaniga1
10-31-2009, 19:25
Hilary_ все пак мерси, :) че ме защити ... Това, че под името ми пише новак не значи че съм някой 12 годишен хлапак който се опитва да разбере значението на думата секс . Аз не се сърдя на никой и уважавам мнението на всеки , обаче никой не съм задължил да гледа темата - особено пък да пише отговор !

Hilary_
10-31-2009, 19:31
Hilary_ все пак мерси, :) че ме защити ... Това, че под името ми пише новак не значи че съм някой 12 годишен хлапак който се опитва да разбере значението на думата секс . Аз не се сърдя на никой и уважавам мнението на всеки , обаче никой не съм задължил да гледа темата - особено пък да пише отговор !

Няма проблеми .. :)

Myrrie
10-31-2009, 20:09
Бих позволила, стига да съм сигурна, че момчето е свястно.. аз лично на 13 години бях доста отговорна и мислех много трезво :D НО стига да не води полов живот, а съм сигурна, че ако момчето я обича много и тн ще я почака малко, въпреки че това са много редки случаи :D а и няма смисъл да се гнева кой знае колко, защото дори и да й забраня, ако е много упорита, ще намери начин да продължи връзката си без да знам аз.. :)

majestic001
10-31-2009, 23:49
Да еба мазните капути да еба бре. Според мене това са момчета които немогат да забият нищо друго освен момиче на 12-13 годишна възраст. Предлагам затвор за тия келеши !!!

Vain
11-01-2009, 06:31
Може да звучи грубо, но на 13 год. няма достатъчно мозък, за да я оставя да прави сама каквото поиска.
Това е нещо сериозно и не бих го отминала с лека ръка. Определено ще си поговорим и не бих подкрепила такава връзка.

Kandrobs
11-01-2009, 07:06
Има голямо значение дали момчето е свястно или не. Ако някой "Нацепен пич" "Голяму Гъзе" Няма да и дам,но ако е спокоен точен пич може да помисля.

godfate
11-02-2009, 16:42
Еми все пак това са 5 години . За мен не е нормално но всеки си живее живота така както иска ...