PDA

View Full Version : Помогнете на индианеца :D



bug1965
10-31-2009, 18:13
Значи имам следния проблем:Включих си лаптопа към плазмата и един вид плазмата трябва да ми се яви като монитор да ама не.Немога да намеря къде е тоя монитор и да си гледам филма на голям екран.TV е марка Toshiba инсталирах го към лаптопа и лаптопа си го разпознава ама нещо немога да напраавя на TV така,че да ми стане монитор.Ако може някой да ми каже как става фокуса,че аз доста се поизмъчих и пак без резултат.Благодаря много :)

padnaloblak
10-31-2009, 18:33
предполагам е като на DVD-то .. има ли телевизора такива спец. канали ? моите и двата имат едно копче на дистанционното за два канала които единия е свързан с DVD-то а на др мога да си гледам снимките от фотоапарата като го свържа

bug1965
10-31-2009, 18:49
Ами натисках всички копчета от дистанционното ама нищо :д има само едно дето пише ADTV и DTV което изобщо си нямам и предства какво значи пак и като натисна тоа копче нищо не става :D

LittleDude
10-31-2009, 19:00
с какъв точно кабеляк свързваш лаптопа към TV то

ThEKiNgG
10-31-2009, 19:13
вклучваш го с същия кабел с които свързваш компа с монитора и след тва търсиш некав бутон на дистанционото pc или VGA или ако има бутон source го натискаш докато не ти се появи надявам се да ме рзабра

bug1965
10-31-2009, 19:24
Значи кабела с които сварзвам лаптопа към TV е кабел за мотитор както от комп към монитор.Това PC го намерих ама ми става само един черен екран и нз какво да правя по нантатък ...