PDA

View Full Version : синдрома на \" Мащехата на Снежанка \"



insomnia79
10-31-2009, 20:51
Др. Теен имам според мен сериозен проблем. С две думи обхваната съм от синдрома на \" Мащехата на Снежанка \" . Аз съм красиво и добро момиче .. не съм злобна , гадна кучка и комплехарка .. но тихичко ( без да показвам на останалите ) само се сравнявам коя е по хуабава от мен , искам да съм най - красивата , . Знам ,че е детинско ,а съм на 18 . Винаги съм се сравнявала , но сега направо ме е обхванала някаква мания и само разглеждам снимките на няколко момичета , които са по хубави от мен , оглеждам се и се сравнявам .. мн се дразня.. знам кооооолко е глупаво и , че всеки си е индивидуален , но просто :x нз какво да направя вече :x Много пъти са ми казвали , че съм красива .. но аз искам да получа признание , че съм по - красива от някоя друга красавица например :x и чак тогава смятам комплимента за комплимент :x Абсурдно е .
Ако можеш да ми дадеш съвет как да променя мисленето си , за да си го повтарям , когато вида пак някоя хубавица ще съм благодарна .. :(

clever
10-31-2009, 21:23
eoва ли имаш нещо против че написах коментара си въпреки че не съм ДрТийн .. :)
според мен най-важно е ти самата да се харесваш и другите естествено да те подкрепят
трябва да вдигнеш самочувствието си
имаш много приятели сигурно и много хора които ти казват че си красива следователно трябва да им вярваш и да нямаш притеснения
не гледай снимки на другите момичета-всеки човек е уникален и красив и има своята красота;която я няма никой друг
не се комплексирая като няма за какво
дано съм помогнала поне малко :oops:

insomnia79
10-31-2009, 21:34
mersiii i da znam taka e .. no pak produljavam :x

insomnia79
11-01-2009, 10:10
a Doktora vuob6te otgovarq li .. ??pO4TI NIKOGA ne polu4avam otgovor..

akrobatkata
11-05-2009, 10:39
Еми малко си е плашещо незнам и аз сам така само че не сам толкова злобна :D:D:D:D единственото нещо което се сещам да ти кажа е в НИКАКЪВ СЛУЧЕЙ не го казвай на приятелките си или на когото и да било ........ повярвай ми ще те намразят ... не го знам от личен опит но е така

happyfacex
11-13-2009, 16:04
нищо лично. но мисля че са комплекси :)

stefanov
11-13-2009, 17:52
Едва ли ще получиш отговор от Доктора, по-добре разчитай на нашата подкрепа! 8-)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-13-2009, 21:50
Идеалите за красота на теб са ти едни,на мен съвсем други,а на трети още по-различни от нашите. Всеки си има вкус,за теб момичето,което смяташ за по-хубаво от теб е такова,но за друг е обратното и красавицата си ти.Няма нужда да си затормозяваш мислите с такива неща :) Успех и дано преудолееш проблема.

bloodymirror
11-14-2009, 09:26
Това е доста често срещано при момичетата..
всеки гледа от този до него..
колкото и да гледаш снимката..ти няма да станеш като нея!
А може би и тя гледа твоите и завижда..?!
Така че..приеми,че всеки си е отделна личност,и няма как да заприлича на някой друг..
освен,ако не сте се родили близначки..