PDA

View Full Version : Защо винаги става така?



bonsssss
10-31-2009, 20:20
Има едно момиче , което ми е "най-добра приятелка" .. Тя се мисли за най-красивата от всички и че няма по-красива от нея и също така, че когато си хареса момче, то задължително трябва да се влюби в нея, ако ли не , означава ,че просто няма вкус .. И така де.. накратко с голямото самочуствие .. Харесах си едно момче от другия клас и й казах, че си го харесах и тя веднага се запозна с него и започна да го зарибява.. добре.. след това си харесах друго момче от нашия клас и тя естествено и с него започна и постоянно ми натяква нарочно ест как той я гледал и нз си какво ама като го питах и той каза че не я харесва.. Оставих и вече 2 момчета на нея, понеже ми е "приятелка" и не искам да се караме за момчета и сега си харесах едно момче, с което се запознахме и си пишем, ама тя дори ми натяква как я гледал влюбено всеки ден и нз си какво .. и го разправя на всички.. а като не движа с нея ми вика защо не съм била с нея , понеже съм й била БФФ .. Какво да направя? Който си харесам и просто нямам шанс.. :x :x :x :x :x

txm
10-31-2009, 20:28
Ми не се карай с нея, просто я затапи. Кажи и, че всеки има право на избор да не се бърка в личния ти живот и да гледа себе си. Приятелки, приятелки, ама си има и граници.

mArMaLaDkA
10-31-2009, 20:30
Можеш да спреш да бъдеш толкова отсъпчив и мекушав човек, и да я наредиш подобаващо.

А в случая момчетата, които харесваш къде са? Щом харесват нея, а не теб, защо не й го заявят кратко, точно и ясно, за да спре да им се тика в ръцете? Или им е забавно да гледат сеир?

txm
10-31-2009, 20:30
Тя просто те ревнува, защото вижда, че момчетата, който тя иска да харесат нея, харесват теб и избива комплекси ;). Не се тревожи, просто я затапи, успех! :grin:

babity
10-31-2009, 20:31
Или ако нямаш смелост да направиш горното просто я излъжи, че си падаш по някой супер смотаняк, с който тя да се заеме докато ти си сваляш, който си набелязала.

TheGirlNextDoor
10-31-2009, 20:34
за какво приятелство става дума :lol:

mArMaLaDkA
10-31-2009, 20:36
^ И това докога? Докато въпросната види, че нашето момиче всъщност се занимава с нормално момче? И пак стигаме до изходната точка, че явно момчетата не могат да ударят по масата и да си направят избора.

SkiCatA
10-31-2009, 20:36
Има едно момиче , което ми е "най-добра приятелка" .. Тя се мисли за най-красивата от всички и че няма по-красива от нея и също така, че когато си хареса момче, то задължително трябва да се влюби в нея, ако ли не , означава ,че просто няма вкус .. И така де.. накратко с голямото самочуствие .. Харесах си едно момче от другия клас и й казах, че си го харесах и тя веднага се запозна с него и започна да го зарибява.. добре.. след това си харесах друго момче от нашия клас и тя естествено и с него започна и постоянно ми натяква нарочно ест как той я гледал и нз си какво ама като го питах и той каза че не я харесва.. Оставих и вече 2 момчета на нея, понеже ми е "приятелка" и не искам да се караме за момчета и сега си харесах едно момче, с което се запознахме и си пишем, ама тя дори ми натяква как я гледал влюбено всеки ден и нз си какво .. и го разправя на всички.. а като не движа с нея ми вика защо не съм била с нея , понеже съм й била БФФ .. Какво да направя? Който си харесам и просто нямам шанс.. :x :x :x :x :xНапсувай я едно хубаво и ще са разберете :D :D :D

Lincheto
10-31-2009, 20:37
Бягай от такива "приятелки".

FromAutumToAshes
10-31-2009, 20:37
И т'ва съществто ти е най-добрата приятелка.. О МЪ ГЪ ..

huksy
10-31-2009, 20:38
И т'ва съществто ти е най-добрата приятелка.. О МЪ ГЪ ..
не се занимавай със странични неща ти трябва да си в една друга тема сега :D

FromAutumToAshes
10-31-2009, 20:44
Господи спри да спамиш... Ако искаш да ми кажеш нещо има ЛС.

huksy
10-31-2009, 20:48
Господи спри да спамиш... Ако искаш да ми кажеш нещо има ЛС.
Спокойно де.. не виждаш ли, че се бъзикам!

valdesbg
10-31-2009, 21:27
Брей, мъниците вече манипулатори стават. Бре. бре колко се променя света.

kypo
10-31-2009, 21:54
абе ти луд ли си бе в 12:58 не чета постове над 3 реда!

GodLovesYou
10-31-2009, 22:41
следвай инструкцийте
http://titebeat.com/images/slap.gif

lizzy
11-01-2009, 05:56
Още като си видяла че зарибява с първото момче за което си и споделила че харесваш е трябвало да разбереш че никаква приятелка НЕ ти е :!: Отдръпни се от нея.

HanopkaH
11-01-2009, 06:10
Бягай от такива "приятелки".

Vain
11-01-2009, 06:12
Да и имам и приятелството. Тя просто иска винаги да доминира над теб, да доказва колко по-добра е от всички други и не може да понесе факта, че не е в центъра на вниманието.
Лично според мен нямаш нужда от такива приятелки.

Rhype
11-01-2009, 07:02
Има едно момиче , което ми е "най-добра приятелка" .. Тя се мисли за най-красивата от всички и че няма по-красива от нея и също така, че когато си хареса момче, то задължително трябва да се влюби в нея, ако ли не , означава ,че просто няма вкус .. И така де.. накратко с голямото самочуствие .. Харесах си едно момче от другия клас и й казах, че си го харесах и тя веднага се запозна с него и започна да го зарибява.. добре.. след това си харесах друго момче от нашия клас и тя естествено и с него започна и постоянно ми натяква нарочно ест как той я гледал и нз си какво ама като го питах и той каза че не я харесва.. Оставих и вече 2 момчета на нея, понеже ми е "приятелка" и не искам да се караме за момчета и сега си харесах едно момче, с което се запознахме и си пишем, ама тя дори ми натяква как я гледал влюбено всеки ден и нз си какво .. и го разправя на всички.. а като не движа с нея ми вика защо не съм била с нея , понеже съм й била БФФ .. Какво да направя? Който си харесам и просто нямам шанс.. :x :x :x :x :x


Ти си подметка - как те тъпчи "приятелката" ,намери си нова приятелка

gabi_94
11-01-2009, 08:08
еми както казаха и другите - ТЯ НЕ ТИ Е ПРИЯТЕЛКА!!! И сиг сте на по 13 :D Точно сега е трудно да намериш истински приятели, всеки те използва, но не и позволявай!!!!! Ти да не си парцал или кученце дето да и ходи по гъза и да изпълнява команди...Ем такива хора като нея не заслужават нищо...Следващия път ако харесаш някой и още сте "приятелки" НЕ И КАЗВАЙ!!!

cataclysm
11-01-2009, 08:14
http://pic4ever.com/images/Just_Cuz_13.gif

Zarity
11-01-2009, 08:53
Кажи й,че е тъпа курва :)

Stan4o123
11-01-2009, 09:16
Тя просто те ревнува, защото вижда, че момчетата, който тя иска да харесат нея, харесват теб и избива комплекси ;). Не се тревожи, просто я затапи, успех! :grin:

+1

bonsssss
11-01-2009, 11:53
мерси много на всички :smt007 :-)

sladkish_14
11-01-2009, 12:49
Пази се от приятелки :lol:
Всъщност и на мене ми се беше случвало така с едно момче и той впоследствие беше яко зарибен от тогавашната ми най - добра приятелка.Тя го направи е така , не да е с нея , ми да не е с мене.
Сега след 2-3 години с този човек сме толкова близки приятели, че идея си нямаш.Дори не говори с нея.
Идеята ми е, че ако с това последното момче има нещо между вас, твоята приятелка каквото и да прави няма да ви попречи само с времето ще пропадне в очите му.Просто му обесни какво става, а на нея й обърни гръб и не се занимавай с малки к*рвички още от сега, че още колко много в живота си ще срещнеш, да ти се отще да живееш :?

LoveRetroMusic
11-01-2009, 12:51
баси яката приятелка ;D

ivcheto0o
11-01-2009, 14:35
ми не и казвай кой си си харесала...не споделяй с нея такива неща... И определено НЕ ТИ Е ПРИЯТЕЛКА...

mechtaq_za_teb
11-01-2009, 14:58
Тя не ти е приятелка. Би трябвало да го знаеш.