PDA

View Full Version : цикъл



fani88
10-31-2009, 20:39
Искам да попитам защо не ми идва близо два месеца? Правя секс, но се пазя. Правих си тест за бременност - отрицателен. Скоро прокървих, но много малко и прекалено тъмна беше кръвта, биеше на кафяво. По принцип ми прескача но ми е много силно, какво става? Моля те помогни ми д-р Тийн

clever
10-31-2009, 20:54
DrTeen е прекалено зает и няя да ти помогне скоро..
ще опитам аз-мисля че е от промяната на сезона :) също ако си карала грип или настинка и си пила лекарства-и от това може да е))
не се притеснявай :)

Al3ksandra
11-01-2009, 08:34
Оле боже с същите симптоми съм :( и аз.. Само че на мен започна да ми идва едва ли не през 17 18 дена.. от 2 месеца цикъла ми се развали ... беше редовен.. :( Обаче забелязвам и двата пъти когато ми дойде (+днес) точно миналия ден ме удари грипа. И миналия път така стана... И е в още по малки количества от преди... И аз водя полов живот и се пазя.. а единствения партньор с когото го правя от една седмица насам без презерватив, ми показа и доказа че е абсолютно чист....(с изследвания)
Не знам от какво е, но се плаша ;(

sisa0103
12-03-2009, 16:59
това е лошо варви на генеколог при мен имаше нещо такова идваше не идваше беше кафиникаво ..или по точно (раждиво течение) и ми откриха Киста :? по добре варви на генеколог докато не стане по страшно ... аз се излекувах с антибеотици :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

aloveyou
12-03-2009, 18:00
гинеколог

m1nik
12-06-2009, 16:37
Ако не са минали 2 години откакто имаш цикъл е повече от нормално да е нередовен даже и с повече от 2 месеца. Също ако спазваш някаква глупава диета или просто не се храниш правилно може да ти закъснява това го знам от личен опит не е много приятно..
Друга причина..ммм стрес нещо такова винаги може да дообърка и организма ти. И смяната на сезона както казаха преди мен също е причина. Все пак поговори с приятеля ти и ако това нещо продължава..по добре иди наистна на лекар. :!:
Ако си болна ще закъснее докато не се излекуваш напълно. А ако вземаш антибиотици..докато не ги спреш.