PDA

View Full Version : Свински грип - сълзене на очите ?!?



jjjbbb
11-01-2009, 08:53
Така вчера ми казаха че при свинския грип първия симпто е сълзене на очите.Та неска ставам аз ( и незнам внушавам ли си вече) ама имам чуството че ми сълзят очите.То може да е от това че вчера не съм станал от компютъра ама незнам направо много съм шашнат.В интернет четох симптоми за свинския грип и никъде не пишеше сълзене на очите...незнам какво да правя

eatmysocs
11-01-2009, 09:21
Ще се мре... :( :( :( .....
Аре стига бе...съвземете се. Грип, като грип...ква е тая паника. Всеки може да го хване...Първите дни си като парцал, имаш температура...до 40 градуса...на третия ден си с плевмония. И ако не се лекуваш...умираш. Нормално е...логично е. Ако толко си се панирал, бегай в пирогов...и им кажи, че ти сълзят очите. От там ще те пратят за втора психиатрична... :-x :-x :-x

clever
11-01-2009, 16:48
да ти кажа сълзенето на очите е от многото седене пред компа :D
стига сте се паникьосвали излишно за тоз грип
по-спокойно :-D

BeezyJey
11-01-2009, 16:53
ми и на мен ми сълзят....тряя да бегам в пирогов :D

Red_Hair
11-04-2009, 12:33
да гръмнеш кретена който ти е казал това :)

Hayashi
11-04-2009, 22:10
С тоя свински грип много сте се панирали бе. Как ме е яд на такива хора дето вярват на какво ли не. Нищо ти няма вероятно, а дори и да си болен от въпросния грип процента дори да стигнеш до болница е толкова минимален, че няма място въобще за паника. Друго, такъв симптом при грипа НЯМА. Някакви простотии си чул.
А да и въображението играе лоша шега. Защото и аз този понеделник, като си въобразих, че съм настинала и веднага ме заболя главата.

boniboon
11-11-2009, 14:12
Очите ти могат да сълзят, ако имаш температура :)

petiam
11-13-2009, 08:28
и на мен понякога ми сълзат очите от висенето на компютъра, ама това не означава, че съм хванала свинския грип !

bloodymirror
11-13-2009, 08:36
Сълзенето не е симтом на свински грип!
Ето ги,да не се притесняваш: :)

Симптоми на свински грип


Свинският грип проявява същите симптоми като човешкия грип. Има, обаче и малки особености, които ще посочим по долу.


Симптоми на свински грип:


Внезапна отпадналост - човек трудно може да продължи да работи, тренира, учи, и да извършва какъвто и да е род дейности
Температурата е над 38 градуса
Загуба на апетит
Гадене и повръщане
Пневмония още на 2-ия или 3-ия ден
Болки в мускулите на очите, очните ябълки и по цялото тяло


При невзети мерки и адекватно лечение настъпва смърт, причинена от дихателна недостатъчност.
Пациентите се повлияват добре при приемането на препаратите тамифлу и реленца.

batkodoki
11-13-2009, 10:18
Така вчера ми казаха че при свинския грип първия симпто е сълзене на очите.Та неска ставам аз ( и незнам внушавам ли си вече) ама имам чуството че ми сълзят очите.То може да е от това че вчера не съм станал от компютъра ама незнам направо много съм шашнат.В интернет четох симптоми за свинския грип и никъде не пишеше сълзене на очите...незнам какво да правя

дам, един от мноооооогото симптоми е!

о какво от това?

дали МОЖЕ да бъде проблем зависи от възрастта&пола ти на-общо.