PDA

View Full Version : Как да се науча?



great_mari
11-01-2009, 09:59
Абе хора има ли някъде в нета материали или нещо и аз не знам как да обясня,което да ми помогне по-лесно да се науча да пиша на български език,защото мога само на фонетика :( :? :-o
Благодаря предварително на отзовалите се :)

LittleDude
11-01-2009, 10:21
какво има да се учишна фонетика? цъкаш английска буква а ти излиза българска 8-)

great_mari
11-01-2009, 10:41
не на фонетика бее..точно тва е че аз мгоа на фонетика..на другото не мога..онова,което точката е л примерно :D (бахти обяснението..)

LittleDude
11-01-2009, 10:45
тъп съм и не сфащам ко искаш да кажеш :lol: :lol:

AnTiBuLLsHiTs
11-01-2009, 10:48
Ми, пишеш само с буквите от БДС и ще се научиш. :shock:
Не искате ли видеоурок как да си триете гъза? :shock:

LittleDude
11-01-2009, 10:58
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ivanstef
11-01-2009, 12:08
Ми, пишеш само с буквите от БДС и ще се научиш. :shock:
Не искате ли видеоурок как да си триете гъза? :shock:

Добре бе... :D

great_mari
11-01-2009, 12:14
Ми, пишеш само с буквите от БДС и ще се научиш. :shock:
Не искате ли видеоурок как да си триете гъза? :shock:
а ти как да се държиш по-мило с хората? :( :?
току еиж не се бях сетила че може до безкрайност да търся клавишите и през 30 мин да намирам по един...както и да е
Ключ,моля.

LittlePrincess
11-01-2009, 12:18
Еми ще се пулиш по 30 минути днеска утре ще се пулиш 10. Просто трябва да свикнеш

doomkillerr
11-01-2009, 15:53
Здравей "great_mari"!

Специално за теб ти качих една програма за изучаване на "десетопръстна система" за машинопис по БДС! Програмата е много удобна и ако тренираш редовно в рамките на 1-2 седмици може да започнеш да пишеш много бързо...

Програмата се казва: Type Writer (Щракни точно тук за да я свалиш) (http://dox.bg/files/dw?a=2fc384e31c)

П.С. - Приятно изучаване на машинописа (БДС) и успех от мен!!! :)

Xanibal
11-01-2009, 17:20
Здравей "great_mari"!

Специално за теб ти качих една програма за изучаване на "десетопръстна система" за машинопис по БДС! Програмата е много удобна и ако тренираш редовно в рамките на 1-2 седмици може да започнеш да пишеш много бързо...

Програмата се казва: Type Writer (Щракни точно тук за да я свалиш) (http://dox.abv.bg/files/fdw?eid=49781613)

П.С. - Приятно изучаване на машинописа (БДС) и успех от мен!!! :)
не ти ли писна да се правиш на примерен и очтив.. :D изпусни селското в себе си кажи му КОПЕЛЕ НА ТИ ТУКА НЕКВА "ПРОГРАМА"(вирус мухахаха) и тва е.Кви са тия здравей ала бала и успех.В БЪЛГАРИЯ СМЕ,БЪДИ БЪЛГАРИН ! :D

ameli
11-01-2009, 18:06
като за начало трябва да знаеш, че гласните са в ляво :)

ivanstef
11-01-2009, 18:55
Здравей "great_mari"!

Специално за теб ти качих една програма за изучаване на "десетопръстна система" за машинопис по БДС! Програмата е много удобна и ако тренираш редовно в рамките на 1-2 седмици може да започнеш да пишеш много бързо...

Програмата се казва: Type Writer (Щракни точно тук за да я свалиш) (http://dox.abv.bg/files/fdw?eid=49781613)

П.С. - Приятно изучаване на машинописа (БДС) и успех от мен!!! :)
не ти ли писна да се правиш на примерен и очтив.. :D изпусни селското в себе си кажи му КОПЕЛЕ НА ТИ ТУКА НЕКВА "ПРОГРАМА"(вирус мухахаха) и тва е.Кви са тия здравей ала бала и успех.В БЪЛГАРИЯ СМЕ,БЪДИ БЪЛГАРИН ! :D

Заради цървули като теб БЪЛГАРИЯ изглежда така... :shock:

doomkillerr
11-01-2009, 19:50
не ти ли писна да се правиш на примерен и очтив.. :D изпусни селското в себе си кажи му КОПЕЛЕ НА ТИ ТУКА НЕКВА "ПРОГРАМА"(вирус мухахаха) и тва е.Кви са тия здравей ала бала и успех.В БЪЛГАРИЯ СМЕ,БЪДИ БЪЛГАРИН ! :D

"Xanibal" - к`во да ти кажа баце - те такива "селяни", като тебе живеят у най-големите градове у БГ-то и се мислят за големите "граждани"... поне докато не си отворят устата и почнат да ръсят глупостите... :razz:


П.С. - А аз се чудех защо по новините съобщиха, че половината от 16-годишните ученици са неграмотни... Нали уж сме вече в Европа и би трябвало не само да се чувстваме европейци, а и да се държим като такива! Байганьовщината вече не е на мода според мен... :P :oops:

great_mari
11-01-2009, 20:04
doomkiller благодаря,но дава грешка и нищо не отваря.. :-o

doomkillerr
11-01-2009, 20:22
doomkiller благодаря,но дава грешка и нищо не отваря.. :-o

... да така е имаше грашка в линка - съжалявам! Вече е оправен и може да си свалиш програмката... :)

Xanibal
11-01-2009, 22:06
Здравей "great_mari"!

Специално за теб ти качих една програма за изучаване на "десетопръстна система" за машинопис по БДС! Програмата е много удобна и ако тренираш редовно в рамките на 1-2 седмици може да започнеш да пишеш много бързо...

Програмата се казва: Type Writer (Щракни точно тук за да я свалиш) (http://dox.abv.bg/files/fdw?eid=49781613)

П.С. - Приятно изучаване на машинописа (БДС) и успех от мен!!! :)
не ти ли писна да се правиш на примерен и очтив.. :D изпусни селското в себе си кажи му КОПЕЛЕ НА ТИ ТУКА НЕКВА "ПРОГРАМА"(вирус мухахаха) и тва е.Кви са тия здравей ала бала и успех.В БЪЛГАРИЯ СМЕ,БЪДИ БЪЛГАРИН ! :D

Заради цървули като теб БЪЛГАРИЯ изглежда така... :shock:
Погледни си мненията и се погледни след това в огледалото и тогава ми говори за цървули и кецове..

Xanibal
11-01-2009, 22:09
не ти ли писна да се правиш на примерен и очтив.. :D изпусни селското в себе си кажи му КОПЕЛЕ НА ТИ ТУКА НЕКВА "ПРОГРАМА"(вирус мухахаха) и тва е.Кви са тия здравей ала бала и успех.В БЪЛГАРИЯ СМЕ,БЪДИ БЪЛГАРИН ! :D

"Xanibal" - к`во да ти кажа баце - те такива "селяни", като тебе живеят у най-големите градове у БГ-то и се мислят за големите "граждани"... поне докато не си отворят устата и почнат да ръсят глупостите... :razz:


П.С. - А аз се чудех защо по новините съобщиха, че половината от 16-годишните ученици са неграмотни... Нали уж сме вече в Европа и би трябвало не само да се чувстваме европейци, а и да се държим като такива! Байганьовщината вече не е на мода според мен... :P :oops:
Охо добре егаси човек да не пусне някоя шега и сички почват да се правят на много големите гъзари с АйКю 40...(не говоря за теб а за горния пост).А колкото до теб не знам какъв си ама поне си вземи хапчетата и не приемай всичко толкова навътре,това е форум не е парламента...

doomkillerr
11-01-2009, 22:13
А колкото до теб не знам какъв си ама поне си вземи хапчетата и не приемай всичко толкова навътре,това е форум не е парламента...

Добре и като е форум - дай сега всички да го "о*ерем"... :-x

Xanibal
11-01-2009, 23:00
А колкото до теб не знам какъв си ама поне си вземи хапчетата и не приемай всичко толкова навътре,това е форум не е парламента...

Добре и като е форум - дай сега всички да го "о*ерем"... :-x
да те попитам нещо...аз казал ли съм такова нещо ,че не се сещам :?