PDA

View Full Version : Едно момче от класа



lipstick
11-01-2009, 10:04
Здрасти на всички !!! :)

Има едно момче от класа ми,по което си падам адски мноого0.... :oops:
Кажете ми как да постапя,как да привлека вниманието му и т.н :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

http://avatar.7910.org/avatar/12334l.gif

aloveyou
11-01-2009, 14:49
Ами покажи му по някакъв начин,че го харесваш..Ако и той ти отговори със същото - ще ти бъде по-лесно да ми кажеш,че го харесваш :wink:

JaCkSpAr0y
11-01-2009, 15:17
Искам само да ти кажа - Действай :P Личен опит :wink:

adizitk1
11-01-2009, 15:51
Искам само да ти кажа - Действай :P Личен опит :wink:
това е то! :-)

EsiTy1995
11-01-2009, 16:12
Здрасти на всички !!! :)

Има едно момче от класа ми,по което си падам адски мноого0.... :oops:
Кажете ми как да постапя,как да привлека вниманието му и т.н :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
В същата ситуация съм...и нещата стават по-сериозни... :oops: :oops:
по темата-Това че е от класа ти ти дава възможност по-вече време да си с него и да му кажеш.Първо му намекни,ако той направи нещо наистина ще ти е по-лесно ако не направо му кажи :)

stoney
11-01-2009, 16:25
Покани го да излезете :)

Ако се притесняваш,че ще си твърде директна,извикай и други хора от вашия клас първия път ;]

BeezyJey
11-01-2009, 17:00
Покани го да излезете :)

Ако се притесняваш,че ще си твърде директна,извикай и други хора от вашия клас първия път ;]

да....и аз съм така (само дето не е от нашия клас) :oops: :-) :grin:

YouKnowImBetterThanYou
11-01-2009, 17:13
Отиди до него и заголи бедро, натискай му се, облизвай се мръснишки. Всеки намек е важен. ;)

Ashcrow
11-01-2009, 19:14
тва последното беше брутално :grin: :grin:

cookie_master
11-02-2009, 13:28
Отиди до него и заголи бедро, натискай му се, облизвай се мръснишки. Всеки намек е важен. ;) :lol:

lipstick
11-02-2009, 16:55
Мерси за съветите !!!! :grin: От утре-с тежката артилерия !!! :grin:

LadyGold
11-03-2009, 17:08
Щом е от твоя клас подхвърляй му разни бележки в час,гледай го повече време в очите,усмихвай се,гледай да си по-дълго околко него и го базикай,като каже нещо на някого примерно ... Използвай женски номера ! :-P

jermaine
11-04-2009, 18:46
Тоя последния съвет съвсем не го подкрепям , можеш да станеш мн. нахална така.

LadyGold
11-04-2009, 19:25
Тоя последния съвет съвсем не го подкрепям , можеш да станеш мн. нахална така.

Ами дай да си мълчи цял живот ! Аз съм сваляла всяко едно момче,което искам,дори понякога с някой от тези номера ! Едно момиче трябва да си има женски номера,а когато направи един два момчето ще й даде някакъв знак дали трябва да продължава !

lipstick
11-07-2009, 17:55
Хора не знам к'во да правя !!! :( Определено се държи по-различно с мен,от колкото с другите момичета-закача се,усмихва ми се,но не мога да съм напълно сигурна,че си пада по мен !!!! :( Ами ако ме одреже ?!? :cry:

stelit0
11-08-2009, 18:41
spored men te haresva ako e svesten i te otreje pone nqma da go razduha

Konstantin0000
11-08-2009, 21:15
Здрасти на всички !!! :)

Има едно момче от класа ми,по което си падам адски мноого0.... :oops:
Кажете ми как да постапя,как да привлека вниманието му и т.н :smt007 :smt007 :smt007 :smt007
Ще бъда директен.
Ако смяташ, че той визално е доста по-добре от теб, изобщо не си прави труда, един вид, ако не изглеждаш добре направи нещо по въпроса преди да мислиш за някой :o
Целта ми не е да те обидя.

spored men te haresva ako e svesten i te otreje pone nqma da go razduha
Кирилица няма ли за теб ?

cookie_master
11-09-2009, 07:21
Покажи му,че го харесваш.Ако той прояви интерес,действай :)

thelideto
11-09-2009, 11:23
Отиди до него и заголи бедро, натискай му се, облизвай се мръснишки. Всеки намек е важен. ;)

8-) 8-)

peshost
11-09-2009, 12:32
Намекни му по-някакъв начин, ако е умен ще се усети...

azzz15
11-10-2009, 18:14
хахах това ми е много познато :grin: споко всичко ще ви е наред самоооо малккоо така оф незнам няяма да си давам мнението тук :D :D :D

HristoGavrilov
11-11-2009, 09:05
Давай смело! Ако те отреже, значи не е за теб. :)

Tw1zzle
11-12-2009, 10:14
Купи му бира напий го и се възползваи докато е пиян с мен се е случвало :) :) :)

housemusicfan
11-12-2009, 11:21
Хора не знам к'во да правя !!! :( Определено се държи по-различно с мен,от колкото с другите момичета-закача се,усмихва ми се,но не мога да съм напълно сигурна,че си пада по мен !!!! :( Ами ако ме одреже ?!? :cry:

ем ако се съмняваш заговрете се кой харесвате или по скайпа го попитай или нещо на шега му намекни и виш каква е неговата рякция
помоли някоя твоя приятелка или приятел да разговарят по тази тема

на мен това с шеговития намек ми помогна :-D
действай

bloodymirror
11-12-2009, 11:35
Отиди до него и заголи бедро, натискай му се, облизвай се мръснишки. Всеки намек е важен. ;)

Да,това да не ти е някъв чичко на 50 години..
оближи се,заголи бедро..
абе това е момче нак-много на 15 години..
те не се впечатляват от мръснишки номерца.. (предполагам)..
ахахахьъхахахъухаха :lol: :lol: :lol:

Gigi1302
11-13-2009, 20:40
Така... Моето мнение е, че е най-добре да говориш с него. Предполагам не се храни с хора. Ако те отреже, животът продължава. Имай предвид, че тръгнеш ли да се занимаваш с намеци, трябва да е с мярка. Аз лично мн се дразня на намеци тип "искам да те съдера от е**не", с извинение за доста грубия и вулгарен израз. Преди година една се пробва така с мен и просто дори приятелските ми чувства изчезнаха безследно. Можеш да пробваш, в случай, че се притесняваш твърде много, като за начало да му станеш добра приятелка. За много от момчетата границата между много близка приятелка и гадже е твърде тънка. Във всеки случай не изпадай в безсмислени разсъждения, които само ще те накарат да се чувстваш най-малкото несигурна.

lubomirky
11-13-2009, 21:44
Отиди до него и заголи бедро, натискай му се, облизвай се мръснишки. Всеки намек е важен. ;)

Да,това да не ти е някъв чичко на 50 години..
оближи се,заголи бедро..
абе това е момче нак-много на 15 години..
те не се впечатляват от мръснишки номерца.. (предполагам)..
ахахахьъхахахъухаха :lol: :lol: :lol:

груба грешка, всеки ще се впечатли от нещо такова ;д

иначе гледаш го през часа, усмивки а-у.. тряя да вкарат някъв час 'как да се държим с противоположния пол за да имаме успех' о>О

kidwestern
11-13-2009, 23:10
Здрасти на всички !!! :)

Има едно момче от класа ми,по което си падам адски мноого0.... :oops:
Кажете ми как да постапя,как да привлека вниманието му и т.н :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

kажи му искам да ми го хакаш мног00о000о0о0о0о0о0о00о

MillioneOneDollar
11-14-2009, 07:01
Няма какво да питаш хората от форума. Отиваш при него, заговаряш го, излизате .. и всичко си върви от самосебе си. Ние неможем просто да ти кажем .. еди си какво му кажи .. еди си как постъпи. Всичко идва от емоциите в теб, пробвай и ще видиш ,че е така ! :)

crazybebe
11-14-2009, 17:52
Бъди спокойна ! Грешката при всички момичета е че те направо се "нахвърлят" върху момчето ! Първо се сприятели с него ! Знаеш ли защо първо това да направиш ?!? Защото ще може като сте приятели да го опознаеш по-добре както и да разбереш дали си пада по теб ! Но дори и да не стане с него просто приятелството с него ще ти помогне за следващите момчета,защото ще знаеш как да постъпиш и какво момчета харесват и не харесват ! Бъди "странна" за него ! Примерно : вместо ти да му правиш намеци да те почерпи с сокче или нещо такова ти го почерпи ! Трябва да му бъдеш интересна ! Да се отличаваш от другите момичета ! Пък като се сприятелите започни да се закачаш ако прецениш че той те харесва ! :)

roshlichka
11-15-2009, 14:59
опитайте да се сближите.. и постепенно нещата ще станат.

smiley344
11-16-2009, 13:17
Отиди до него и заголи бедро, натискай му се, облизвай се мръснишки. Всеки намек е важен. ;)

айде, айде - не ги слушай нестава така! - Да, вярно е че намеците са важни ама неставай стриптизьорка!!! :D

DarkBass
11-16-2009, 14:00
намеции .. в класа е лесно защото малко или много го познаваш ... ко означава намециии ... всяко момиче има дарбата да вникнее в мъжкото под съзнание ... идеята е да я намериш .. още по лесно става като познаваш вече човека и неговите интереси ... казано накратко за по лесно флиртувай .. акоо нефане зн не се осъзнал оше :D

darsit0
11-19-2009, 16:49
намеции .. в класа е лесно защото малко или много го познаваш ... ко означава намециии ... всяко момиче има дарбата да вникнее в мъжкото под съзнание ... идеята е да я намериш .. още по лесно става като познаваш вече човека и неговите интереси ... казано накратко за по лесно флиртувай .. акоо нефане зн не се осъзнал оше :D

а така :lol:

ynukatche
11-19-2009, 17:55
emuu b1du sebe suu nqma kfo m yse natuskash pokaju my che go haresvash chrez namucu ysmuwku zakachku u taka natat1k ama ne i da se praish na nai goLqmata kyrva ako ima neshty k1m teb shtee doide sam :)

joannalof
11-22-2009, 16:01
Помоли ли го да ти помогне с някоя домашна,да ти обясни някой урок или ако е слаб ученик, предложи му ти да му помогнеш :D така ще останете насъме и постепенно ...

gugenceto2
07-15-2010, 14:06
Хора не знам к'во да правя !!! :( Определено се държи по-различно с мен,от колкото с другите момичета-закача се,усмихва ми се,но не мога да съм напълно сигурна,че си пада по мен !!!! :( Ами ако ме одреже ?!? :cry:
Не трябва да се страхуваш.Дали ще те зареже зависи колко си имате доверие и още много неща :-D :-D :-D