PDA

View Full Version : Не искам да съм аутсайдер.



agapiseme
11-01-2009, 14:37
Здравейте.От тази есен уча с нови хора,които са...приятни,незлобливи(на първо впечатление),весели,усмихн ти и изощо я няма завистта и злобата на която бях свикнала преди.
Хубаво,какъв ми е проблема?Ами..някак не се вписвам.Комуникативна съм,но просто е минало толкова време от началото на учебната година,а почти няма какво да си кажем.Излизаме нагоре надолу през междучасията,но трудно намирам обща тема.Сякаш няма какво наистина да си кажем.
знам,че казах,че са приятни и т.н. и още повече ,че имаме само 7 момчета,но темите на разговор често са кой с кого къде е ходил да се напият,какво парти чакат и къде ще ходят довечера.Леееко повърхностно е,но аз няма какво да кажа по темата.Има и други теми,но са извън компетенцията ми.(пак свързани с неща,от които не се интересувам ).Просто искам да се впиша и да не се чувствам самотна,без подкрепа,защото виждам,че когато някой има проблем ги няма злобните подмятания"оправяй се сам",каквито бях наблюдавала сега в училище дори от най-близки приятели.

NightGuardian
11-01-2009, 14:39
Като се опознаете , ще дойдат сами темите!

Защо ти не отовриш някоя тема , за каквото и да е било :)

Luscious_Heart
11-01-2009, 17:38
Да не би да те отбягват съзнателно?
Как се вписваш сред тях - от по-тъпите или по-умните си?
А съседа ти по чин - що не комуникираш с него? :-o

GodLovesYou
11-01-2009, 17:43
Luscious_Heart....
умри бяяяяяяяяяяч

Luscious_Heart
11-01-2009, 17:47
Luscious_Heart....
умри бяяяяяяяяяяч
Tozz pukk :lol:
Zadrustenqk :booooomb: Qj mi guza

Rivas
11-01-2009, 18:10
Като се опознаете , ще дойдат сами темите!

Защо ти не отовриш някоя тема , за каквото и да е било :)
+1 Колкото до GodLovesYou и Luscious_Heart мисля че не е тук мястото да се храните и да умирате....Момичето споделя проблем и очаква някой да и помогне да го разреши!

bloodymirror
11-01-2009, 18:16
Като се опознаете , ще дойдат сами темите!

Защо ти не отовриш някоя тема , за каквото и да е било :)
+1 Колкото до GodLovesYou и Luscious_Heart мисля че не е тук мястото да се храните и да умирате....Момичето споделя проблем и очаква някой да и помогне да го разреши!

Добра намеса.. амии..по темата- мисля,че наистина е трудно в началото..просто се отпусни илии намери приятели от другите класове например,или има някакъв друг проблем? :)

CrAzYanDlaZy
11-01-2009, 20:01
Ами предложи ти някаква тема за разговор ... питай ги примерно каква музика слушат, кои групи също така можеш да предложиш да отидете заедно на кино на някой нов филм или нещо такова. :) Има много теми за разговор, зависи на теб какво ти е интересно, а от целия клас все ще има някой, който да споделя твоите интереси. :)

deni15
11-01-2009, 20:54
ходи да пушиш с наркоманите зад даскало и докато се усетиш ще си вписана навсякаде :P

elito0o0o0
11-02-2009, 09:21
Какви съвети само. :( Незнам какъв е смисъла да се правиш на интересна deni15.

По темата - CrAzYanDlaZy даде добър пример. Може да ги питаш къде са учили преди,тренират ли нещо.. и така. Не е нищо сложно. И аз бях така в началото. Гледахме се целия клас много странно в началото,но после се отпуснахме,намерихмме много общи теми за разговор,смеем се .. и така. Ти трябва да знаеш и сама как да подходиш. :-D Успех!

Sarafina
11-02-2009, 11:21
И аз съм така :( Много ми липсват двете ми най-добри приятелки от стария клас. Не че сега не се виждаме, но не е всеки ден :( Ако знаех, че ще е толкова гадно, щях да ходя с желание в старото училище :(

Unendlich
11-02-2009, 12:59
Абстрахирай се от темите за "пушене,пиене" и т.н. Все трябва да има нещо друго, за което да си говорят. И именно това друго нещо, даже неща по-скоро, като ги слушаш, от тях все нещо ще ти допадне до известна степен. Темите за разговори са милиони, винаги има какво да се допълни в независимо коя тема, важното е да знаеш подхода. :)

deni15
11-02-2009, 13:05
Какви съвети само. :( Незнам какъв е смисъла да се правиш на интересна deni15.

По темата - CrAzYanDlaZy даде добър пример. Може да ги питаш къде са учили преди,тренират ли нещо.. и така. Не е нищо сложно. И аз бях така в началото. Гледахме се целия клас много странно в началото,но после се отпуснахме,намерихмме много общи теми за разговор,смеем се .. и така. Ти трябва да знаеш и сама как да подходиш. :-D Успех!
Хаха ами какъв по добър пример от моя 8-)
След като не може да намери за какво да си говори с тях и не може да се отпусне и трябва да вземе неЩо разпускащо

CrAzYanDlaZy
11-02-2009, 13:28
Какви съвети само. :( Незнам какъв е смисъла да се правиш на интересна deni15.

По темата - CrAzYanDlaZy даде добър пример. Може да ги питаш къде са учили преди,тренират ли нещо.. и така. Не е нищо сложно. И аз бях така в началото. Гледахме се целия клас много странно в началото,но после се отпуснахме,намерихмме много общи теми за разговор,смеем се .. и така. Ти трябва да знаеш и сама как да подходиш. :-D Успех!
Хаха ами какъв по добър пример от моя 8-)
След като не може да намери за какво да си говори с тях и не може да се отпусне и трябва да вземе неЩо разпускащо

аха да и да се тровиш е най- доброто решение, за да завържеш разговор ... просто нямам думи :? :?

deni15
11-02-2009, 13:38
Какви съвети само. :( Незнам какъв е смисъла да се правиш на интересна deni15.

По темата - CrAzYanDlaZy даде добър пример. Може да ги питаш къде са учили преди,тренират ли нещо.. и така. Не е нищо сложно. И аз бях така в началото. Гледахме се целия клас много странно в началото,но после се отпуснахме,намерихмме много общи теми за разговор,смеем се .. и така. Ти трябва да знаеш и сама как да подходиш. :-D Успех!
Хаха ами какъв по добър пример от моя 8-)
След като не може да намери за какво да си говори с тях и не може да се отпусне и трябва да вземе неЩо разпускащо

аха да и да се тровиш е най- доброто решение, за да завържеш разговор ... просто нямам думи :? :?
по-добре да се трови и да си живее живота от колкото да бъде ''аутсайдер''

Presley
11-02-2009, 13:48
Не съм чела темата ти,эащото энам,че и да я прочета пак същото ще кажа.
На човек,който эаявава,че НЕ ИСКА нещо бих каэала единствено: Тогава недей.
Depends on you.

tArIkAt
11-02-2009, 17:32
ebi se po kenefite i 6sa wpi6e6 :-o

CrAzYanDlaZy
11-02-2009, 18:47
Какви съвети само. :( Незнам какъв е смисъла да се правиш на интересна deni15.

По темата - CrAzYanDlaZy даде добър пример. Може да ги питаш къде са учили преди,тренират ли нещо.. и така. Не е нищо сложно. И аз бях така в началото. Гледахме се целия клас много странно в началото,но после се отпуснахме,намерихмме много общи теми за разговор,смеем се .. и така. Ти трябва да знаеш и сама как да подходиш. :-D Успех!
Хаха ами какъв по добър пример от моя 8-)
След като не може да намери за какво да си говори с тях и не може да се отпусне и трябва да вземе неЩо разпускащо

аха да и да се тровиш е най- доброто решение, за да завържеш разговор ... просто нямам думи :? :?
по-добре да се трови и да си живее живота от колкото да бъде ''аутсайдер''

обаче не е нужно да се трови, за да си живее живота ;)

agapiseme
11-02-2009, 18:58
Благодаря на писалите.

Не знам какво да ви кажа - знам къде са учили,къде живеят и т.н.,но те не знаят нищо за мен.Т.е. не питат.
Онзи ден мноого случайно останах сама с едно момиче(което много харесвам и смятам,че бихме могли да станем добри приятелки) и си говорихме доста лесно,тя ме разпитваше доста и т.н.Но в момента,в който дойдоха други хора,останах забравена.
Не знам,може би ги плаша или отблъсквам с нещо,но не се сещам сама.

Rivas
11-02-2009, 19:21
Не се притеснявай всичко ще се оправи със времето. :wink:

Force_bladeR
11-03-2009, 21:33
б*хти саднатите хора :lol: 40 и десетата тема вече за тия тапанарщини.. лигава ви работа, ти на 7 ли си? изпусна детското и сега ще ревем пред мамааа :(

CoNviCt
11-03-2009, 23:15
ахаха дени15 ти си тъпа офца :lol:
аз съм лидера при мене няма такива проблеми,не мога да ти помогна :o