PDA

View Full Version : Показност и демонстрация



ScarletBite
11-01-2009, 14:38
Става въпрос за умалителните обращения (мило, пиле, бебе, слънчице, пухчо, бонбонче...), профилите в скайп, запълнени с някакви самоделни и нашарени с правописни грешки любовни стихотворения и цитати, сърчицата, поздравяването с чупеща костите прегръдка, всякакви разновидности на "Обичам си милото!", сантименталните слова, подаръчета, цветенца, какви ли не прояви на емоционалност, леснопреливащите сълзи...
Тоест, онова типичното "Барби/Кен" поведение.
Сърцеразтопяващо или смешно?Сладко или досадно?Примамващо или задушаващо?
И също така, сравнени с образа на "независим, силен, самостоятелен и горещ мъж/жена", биват предпочитани или отхвърляни?

cataclysm
11-01-2009, 14:39
аh jeez

iashxui
11-01-2009, 14:52
eми хубаво е да но да не е прекалено някво лигаво oт типа на "УбиЧам си миЛуТуУуУ нИкой да не Го БаРа" като се има впредвит че се познават от една седмица .. това ме дразни

иначе да обикнвено пиша името ии слагам сърчице ии тва стига да знаят хората че се обичаме и т.н и това е един от начините по койото ми показва обичта си (може да се мине и без тях де ама караи ;д)

gabi_94
11-01-2009, 14:53
това ми е некво супер лигаво...Макар че "мило" го приемам. Но супер се дразня като видя една приятелка и гаджето и кви неща си пишат по скайп профилите - целувки, прегръдки, сърчица, пишат си че са най-важното нещо в живота си и тем подобни. Но подръчетата, цветята и други романтични неща ги приемам. Всичко в рамките на нормалното, ако се прекалява ще реша, че е лъжа и лиготия.

Pedigree
11-01-2009, 14:58
Аз не знам, ама ако на мен някой ми каже мило, пиле, пухчо или някоя подобна простотия, ще се разбуча много лошо. 8-)
С никой от приятелите си не съм си викала така(освен ако не сме се лигавели/дразнели). Въобще в повечето случаи сме си говорели по имена или някакви смешни обръщения и то пак, като е било на лигня някакво.
И като цялата тази показност, която описа, е супер безсмислена, но всъщност за мен това не е точно показност, а някаква лигня.
Да, когато си харесваш човека до теб, когато си умираш за него, е нормално да искаш да извикаш на всички колко ви е хубаво на двамата, как сте щастливи.
Иначе нямам нищо против както си стоя с приятеля си, а около нас да има супер много хора(и познати, и непознати, и приятели), да започнем да се целуваме, гушкаме и тнт. :)

stoney
11-01-2009, 15:06
Ayy болната ми тема :D

Окей, чувства,чувства обачее тази лиготия е супер излишна! Все пак е присъща за деца от детската градина, а нали всички претендираме,че сме зрели...

Не се обявявам напълно против тези демонстрации на любов, но все пак умерено, човекът си знае, че го/я харесваш/обичаш и без да се лигавиш излишно :)

BigFakeSmile
11-01-2009, 15:08
е на мен даже "мило" ми се вижда лигаво кво остава друго...
Ами независимите мъже са предпочитани, поне от мен де
Не знам...това което си изброил/а е доста лигаво..не че съм някаква грубиянка, напротив, но това си е точно лиготия :D даже романтика ще е меко казано

courtney
11-01-2009, 15:18
Мен такива обръщения ме изкарват извън релси. "Мило" и всичките му производни направо ме побъркват, с когото и да било, сме го карали на имена или максимум на някое обръщение, което е по-скоро смешно, на майтап, целящо да засегне някоя лоша черта на някой от нас и обикновено да сме си казали така 3-4 пъти, колкото да се подразним и да го забравим. Иначе все на име си говорим и не мисля, че има нещо студено в това. Всичките мечки, целувки, сърцераздирателни обяснения по скайп 'обичам си милутуу, той ми е най-скъпото нещуу на светъъ' просто ми се повдига от тях, това ако е израз на любов аз съм циркова маймуна. Нямам нищо против целувка и прегръдка пред приятели или други хора, но ако започне да ми се лигави, най-вероятно ще отнесе някой друг шамар.

smiirnoff
11-01-2009, 15:23
'Хей, няма лошо в това да ми казва и показва, че ме обича, но да не прекалява.'

исках да гласуваM за това, ама цъкнах последното
пфу пфу
колко съм куха о.О

по темата:
на мен не ми харесват тия глупави прояви на любов
той хубаво да си ме обича, да ми го казва и показва ..
ама все пак да не прекалява ..
някой като почне така и се чувствам като в кутийка
в която постоянно пускат някакви бонбони и тя се пълнии, пълни, пълни ..
и след време аз в тази кутийка почвам да се задушавам и да не мога да си намеря място
без постоянно да попадна на няко бонбон о.О
(ама колко хубаво обяснение дадох просто :Д)

ии за това за мен такива прекалени лиготии са излишни
и глупави
не мен ми стига да ми каже/покаже, че ме обича
без това да става публично достояние
^^

аа и да добавя:
тия глупавите названия 'мило, миличко, бебче, бебенце, etc.'
просто ме побъркват ..
супер глупави ми изглеждат
банални са
глупави и etc.

Priceless
11-01-2009, 15:31
аа и да добавя:
тия глупавите названия 'мило, миличко, бебче, бебенце, etc.'
просто ме побъркват ..
супер глупави ми изглеждат
банални са
глупави и etc.



Най-вече "мило". Леле .. побърквам се ;х.

kindergarden
11-01-2009, 15:54
Да бе много е яко,когато си с още някого,да почнеш да се мляскаш и другият човек да седи и да зяпа :D или да си се лигавите някакво...супер нетактично и безсмислено е

chilledMind
11-01-2009, 16:03
Пф... Не!За мен това граничи с лиготия.По-малко думи и розови финтифлюшки, повече чувства.


Много ми е странно как 1 приятел праща СМС-и на приятелката му и абсолютно всеки път пише почти едно и също-колко много я обича , как без нея неможе , че се нуждае от нея и т.н...Нищо лично , но ми се струва много детско да пише всеки път едно и също , банално та знае ли се ..

Hilary_
11-01-2009, 16:08
"Хей, няма лошо в това да ми казва и показва, че ме обича, но да не прекалява."

това отговорих аз .. не ми пречат всички тези неща стига да са в граница .. :)

ImmortalForever
11-01-2009, 16:18
Показностите по-малко ако може..Скайп балончетата..Ми .. веднага ще бъде зарязан, ако видя някаква нотка на "любов" изразена по толкова грозен начин..Другото с умалителните..не съм продукт в сладкарница..имам си име.. Това ще му го набивам в главата до посиняване, ако не възприема пътя..не понасям лигави мъже..Подаръче..не мерси..Какво иска да ми каже?!Че ако една мечка плюшена и тъпа струва 5 лева, струвам колкото нея ли?Не, мерси..Цветенца??Първи клас ли съм??Или друг мотив..Сгафил е сериозно лука и сега ми идва с лайняни гащета с подтекст "На ти розичка/карамфилка, щото сериозно съм оплескал нещата..
Не може ли нормално връзка..без лиготии от този сорт, бе боже...

MiMcHeToOo
11-01-2009, 16:28
Не обичам да се прекалява с лигавщините на публично място, но една малка целувка, прегръдка или да ме хване за ръка - в това няма нищо лошо :)

krisity17
11-08-2009, 13:00
Няма нищо лошо да показва чувствата си , но не и да прекалява с лигавенето! Това е толкова досадно и особенно като сте пред приятели неможеш да му кажеш да не ти говори такива неща щото ши звучи някак грубо! Хубаво е да показва чувставата си на мне лично ми харесва но си има определена граница разбира се ! :-D :-D :-D

bqsna_teenagerka
11-08-2009, 13:27
По малко лигня,"мило" "писенце" "сладкишченценце" "патенце" и тн и тн. НЕ МЕРСИ.
Повече страст,по-малко думи,повече действия и доказателства,по-малко въртележки..ии лайна!

flowerlina
11-08-2009, 13:41
Тия работи по скайп ги ненавиждам, да не говорим кооооолко 'обичам' неща от сорта на мило.

Sladurcho
11-08-2009, 13:43
На мен лично ми харесва да ми показва обичта си ама баш некви лигави работи.Когато е в умерени размери е много готинко даже :)

Aspartam
11-08-2009, 13:47
С нищо не трябва да се прекалява, че понякога става и досадно

peshost
11-08-2009, 14:00
Хей, няма лошо в това да ми казва и показва, че ме обича, но да не прекалява.

Korrnyy
11-08-2009, 15:22
Никога не е прекалявал, вика ми "коте", да ме цунка 2-3 пъти пред други /познати/ и това е :)

Kukumqvka
11-08-2009, 15:27
Абе понякога са подходящи,но понякога са доста дразнещи тези обръщения .. само да не се прекалява и всичко ще е добре.

soul1199
11-08-2009, 15:54
Не обичам да се прекалява с лигавщините на публично място, но една малка целувка, прегръдка или да ме хване за ръка - в това няма нищо лошо :)

__SuNshInE__
11-08-2009, 16:06
Хубаво е да го прави, но да не прекалява :)
Лигавите глупости ме дразнят. Има начини да изразиш любовта си без да се стига до тия гадни прякори. Като "миличко" агрх. Нека показва, че ме обича, но да не се прави на лигльо.
Харесват ми малките жестове - да ме държи за ръката, нежна целувка =)

ef4etyYy
11-08-2009, 18:02
eми хубаво е да но да не е прекалено някво лигаво oт типа на "УбиЧам си миЛуТуУуУ нИкой да не Го БаРа" като се има впредвит че се познават от една седмица .. това ме дразни

иначе да обикнвено пиша името ии слагам сърчице ии тва стига да знаят хората че се обичаме и т.н и това е един от начините по койото ми показва обичта си (може да се мине и без тях де ама караи ;д) +

pe4enkata
11-08-2009, 19:21
Пф... Не!За мен това граничи с лиготия.По-малко думи и розови финтифлюшки, повече чувства

Проявяването на ласки на публично място за мен е избиване на комплекси мисля че това е нещо специално и не е нужно всички да те гледат къде езика ръката крака и т.н :) :) :)

unf0rgIvabLe
11-08-2009, 19:41
Хей, няма лошо в това да ми казва и показва, че ме обича, но да не прекалява. :-|

kuklichka_bg
11-08-2009, 20:03
Пф... Не!За мен това граничи с лиготия.По-малко думи и розови финтифлюшки, повече чувства

мразя такива лиготии

venityyy95
11-08-2009, 20:06
аз гласувах с /разбира се/ защото мен ме радват такива мили думи ама както казахте да не се прекалява мн щот става досадно :-) :)

miminka__94
11-08-2009, 21:07
противоположно на моята романтична натура всичките ми гаджета са били "лоши" момчета ... за последния например "мило,коте,пиле" бяха по скоро смешни и дори обидни от колкото сладки. Чудеше се защо вместо коте не се казвало петел/кокошка и т.н. :o той не пишеше по-скайп такива неща аз също и единственото мило беше "няма да пипате моето момиче " реплика която често използваше пред хората естесвено не в мое присъствие ... пред мен никога не е показвал слабост не е казвал обичам те,но приятелите му твърдяха че съм му била много мила и че бил готов на много неща за мен :oops: и все пак действията му значеха много повече за мен от колкото разни сладникави думи 8-) на мен и това ми стига :-D все пак момичето трябва да е романтично за момчето не се налага :P

LuxurySk0B
11-13-2009, 08:36
Аз нямам ама все пак гласувах :D

anonimchetou
11-13-2009, 09:17
ама защо всички започвате с мило коте пиле.. и т.н.. Това ли е демонстрация на любов според вас? Това са просто обръщения. На мен ми е приятно когато моето момче независимо къде сме показва че ме уважа и обича , не ме оставя сама примерно да ме заебе ако сме с приятелите му.. или пък да се държи зле и да се прай на много голям.. Обръща ми внимание , прегръща ме , мил е с мен и се инетерсува от нуждите ми.. но естественов рамките на нормалното.

Assshley
11-13-2009, 09:20
Ayy болната ми тема :D

Окей, чувства,чувства обачее тази лиготия е супер излишна! Все пак е присъща за деца от детската градина, а нали всички претендираме,че сме зрели...

Не се обявявам напълно против тези демонстрации на любов, но все пак умерено, човекът си знае, че го/я харесваш/обичаш и без да се лигавиш излишно :)
+1

antifashionshit
11-13-2009, 10:12
можеш да покажеш на човека до теб колко са силни чувствата ти към него по хиляди начини, искрени и казващи много повече от тези лигни и финтифлюшки и тн от рода на УбиЧКам сИ КотитУ и тIi сii wсичУ зЪ м3ен и разните превземки. всичките такива са позиране и парадиране според мен.

TeenSpirit
11-13-2009, 10:23
Става въпрос за умалителните обращения (мило, пиле, бебе, слънчице, пухчо, бонбонче...), профилите в скайп, запълнени с някакви самоделни и нашарени с правописни грешки любовни стихотворения и цитати, сърчицата, поздравяването с чупеща костите прегръдка, всякакви разновидности на "Обичам си милото!", сантименталните слова, подаръчета, цветенца, какви ли не прояви на емоционалност, леснопреливащите сълзи...


Не мога да разбера кое му е лигавото на това да си емоционален или половинката ти да ти подари цвете. Щом си изброила тези неща, явно ги смяташ за лигави.

m0n4yyy
11-13-2009, 11:08
Мога да позволя на приятеля си да ми говори така, само ако е доказал чувствата си към мен, а не е некъв пикльо, с който ходя от вчера ии са се фука, че си има "гадже" ... макар, че е сладко .. амаа като е в умерени количества. :) :)