PDA

View Full Version : Той не е същия,но не искам да го загубя...



sexyisfunny
11-01-2009, 15:46
здр искам съвет от някой но точно в този момент няма от кого ... имам си приятел от 1г. всичко си беше наред до едно положение, започнахме да се караме абсолютно всеки ден, дразни ме, вече не е мил както преди и когато му казвам какъв е проблема накрая излиза че аз съм виновна колкото и да съм мила винаги става така че се скарваме и нз как да постъпя мисля си да си дадем време но ме страх да след това да не иска пак да се съберем.Знам че са дреболий но това е ежедневие и то писва, омръзна ми от всичко но не искам да го загубя! та искам да знам вашето мнение

_________________
Грешен раздел.
Заглавията на темите трябва да са описателни.
Редактирано от Punisherrr

HichNeMiPuka
11-01-2009, 15:48
хубаво е, че търсиш помощ в раздел "секс" :-o
отрежи го и толкова

Macallan
11-01-2009, 15:52
а ти си девствена иначе нали?

t0d1t0
11-01-2009, 16:25
^ :razz:
Раздел любов те търси :lol:

Cazzaniga1
11-01-2009, 16:42
8-) Защо мислиш в секс ще ти обърнат повече внимание , като темата си е за раздел любов :lol: !?!

AlokiNn
11-01-2009, 17:25
Еми.. накарай го отново да стане послушното кученце

YouKnowImBetterThanYou
11-01-2009, 17:29
Ми като вече не го мие заради теб, значи определено не му пук аособено. Късайте иначе може да развиеш множество афти и херпеси по путката и устата, а това не е хубаво за младо девойче като теб. :)

fenastz
11-01-2009, 17:54
не си бременна

lawl
11-01-2009, 18:30
здр искам съвет от някой но точно в този момент няма от кого ... имам си приятел от 1г. всичко си беше наред до едно положение, започнахме да се караме абсолютно всеки ден, дразни ме, вече не е мил както преди и когато му казвам какъв е проблема накрая излиза че аз съм виновна колкото и да съм мила винаги става така че се скарваме и нз как да постъпя мисля си да си дадем време но ме страх да след това да не иска пак да се съберем.Знам че са дреболий но това е ежедневие и то писва, омръзна ми от всичко но не искам да го загубя! та искам да знам вашето мнение

И това ли е причината да напишеш заглавие "нз" ?
Толкова ли не можете да измислите едно смислено заглавие дееба ,
кво' ше стане ако лепнеш едно тЪпо "Караме се" или "Не се разбираме".. ?
Плюс това не виждам как някакви спорове се доближават до "секс" , но както и да е .
Като не искаш да го загубиш защо просто не говориш с него и не си изясните нещата дееба, или искаш да дойдем ние и да ви здобрим ?
:?

Pesenta
11-01-2009, 18:32
миришеш ми на девственица , нещо което и на приятеля ти започва да намирисва ...

b3b3t0y
11-01-2009, 18:53
Na kolko ste?

soul1199
11-01-2009, 19:02
еми по-добре поговори с него,питай го за6o се държи така и т.н. и тогава сама 6е ре6и6 дали трябва да се разделите :)

godfate
11-01-2009, 19:03
Разел любов :smt069

sexyisfunny
11-01-2009, 19:26
миришеш ми на девственица , нещо което и на приятеля ти започва да намирисва ...

Тва не е важно дали съм девствена или не ама ще ти кажа че не съм и правим секс с него ... също да добавя че последно време и секс не иска от месец насам не ми е говорил за това :(

sexyisfunny
11-01-2009, 19:27
Na kolko ste?
na 17 i 19

divaneee
11-01-2009, 19:43
Офф какво е толкова сложно? Говори с него, бъди искрена, поискай от него да ти сподели честно мислите и чувствата си и ако сметнете за редно - по-добре се разделете. Или пък намерете начин да изгладите различията и спънките помежду ви и... много щастие ви желая. ; )

travmiriaN
11-01-2009, 20:36
^ :razz:
Раздел любов те търси :lol:

потърси го и ти ^^ 8)

travmiriaN
11-01-2009, 20:36
имам впредвид автора на темата ^^ :-o

mechtaq_za_teb
11-02-2009, 06:02
При мен беше същото. Той спря да се държи мило с мен, пренабрегваше ме, карахме се редовно. И колкото по-гадно се държеше той, толкова по-добре се държах аз с него. Мислех, че проблемът е в мен. Но проблемът беше в него, защото беше спрял да ме оценява. Накрая се разделихме по негово желание и бяхме така около месец, след което пак се събрахме. Засега сме заедно, но нищо не е същото. :?
Според мен това да си дадете време е добра идея. Така ще разберете дали има смисъл да сте заедно.

Passi0n
11-02-2009, 08:49
не си бременна :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sexyisfunny
11-02-2009, 11:20
При мен беше същото. Той спря да се държи мило с мен, пренабрегваше ме, карахме се редовно. И колкото по-гадно се държеше той, толкова по-добре се държах аз с него. Мислех, че проблемът е в мен. Но проблемът беше в него, защото беше спрял да ме оценява. Накрая се разделихме по негово желание и бяхме така около месец, след което пак се събрахме. Засега сме заедно, но нищо не е същото. :?
Според мен това да си дадете време е добра идея. Така ще разберете дали има смисъл да сте заедно.


emi eto az mu govorq toi ne razbira qdosvam se ve4e govorim postoqnno edno i su6to i 6te mu kaja 4e e po dobre da se razdelim

sexyisfunny
11-02-2009, 11:22
имам впредвид автора на темата ^^ :-o

вече темата е преместена ако не виждаш никой не ти е виновен

mechtaq_za_teb
11-02-2009, 11:28
При мен беше същото. Той спря да се държи мило с мен, пренабрегваше ме, карахме се редовно. И колкото по-гадно се държеше той, толкова по-добре се държах аз с него. Мислех, че проблемът е в мен. Но проблемът беше в него, защото беше спрял да ме оценява. Накрая се разделихме по негово желание и бяхме така около месец, след което пак се събрахме. Засега сме заедно, но нищо не е същото. :?
Според мен това да си дадете време е добра идея. Така ще разберете дали има смисъл да сте заедно.


emi eto az mu govorq toi ne razbira qdosvam se ve4e govorim postoqnno edno i su6to i 6te mu kaja 4e e po dobre da se razdelimМожеш просто да му кажеш да не поддържате контакт известно време. Да кажем 2 седмици, след което да се видите.

ScarletBite
11-02-2009, 11:33
Има един филм... "The Joy Luck Club" (1993)
В него няколко жени разказват историите на живота си... много е интересен!Та... обърни внимание на Роуз Хису. :) Струва ми се, че е нещо подобно.Спряла си да се цениш, жертваш прекалено много от индивидуалността си в името на запазването на връзката ви.Ако постоянно си чудиш как да му угодиш и да го направиш щастлив, се превръщаш в даденост.
Можеш да се запознаеш и с книгата "Мъжете си падат по кучки".
8)

InloveAgain
11-02-2009, 11:35
Ами ти сама си го правиш да ти кажа. 'Искам да си дадем време,ама не знам дали ще иска да се съберем после пак' .. Ами в такъв случай ще си го търпиш и няма да се оплакваш :).

sexyisfunny
11-02-2009, 11:46
Има един филм... "The Joy Luck Club" (1993)
В него няколко жени разказват историите на живота си... много е интересен!Та... обърни внимание на Роуз Хису. :) Струва ми се, че е нещо подобно.Спряла си да се цениш, жертваш прекалено много от индивидуалността си в името на запазването на връзката ви.Ако постоянно си чудиш как да му угодиш и да го направиш щастлив, се превръщаш в даденост.
Можеш да се запознаеш и с книгата "Мъжете си падат по кучки".
8)

аз не остъпвах карах се карах се спорих и в едно положение като си мълча и като му кажа че няма причина да се караме защото сме почнали от нещо малко здобрим се и след 5 мин пак,нормално... но ако аз не остъпя може да се караме месец той не разбира тва нещо че изгода няма от караници

sexyisfunny
11-02-2009, 12:01
Ами ти сама си го правиш да ти кажа. 'Искам да си дадем време,ама не знам дали ще иска да се съберем после пак' .. Ами в такъв случай ще си го търпиш и няма да се оплакваш :).

ами да аз не искам да го губя ама той не взима нищо на сериозно

InloveAgain
11-02-2009, 15:12
Ами ти сама си го правиш да ти кажа. 'Искам да си дадем време,ама не знам дали ще иска да се съберем после пак' .. Ами в такъв случай ще си го търпиш и няма да се оплакваш :).

ами да аз не искам да го губя ама той не взима нищо на сериозно
а докато ти не вземеш нещо на сериозно се такова ще е положението .. ако трябва се разделете за малко но се опитай да стабилизираш връзката. ;)

ScarletBite
11-02-2009, 21:56
аз не остъпвах карах се карах се спорих и в едно положение като си мълча и като му кажа че няма причина да се караме защото сме почнали от нещо малко здобрим се и след 5 мин пак,нормално... но ако аз не остъпя може да се караме месец той не разбира тва нещо че изгода няма от караници
Зодия телец ли е? 8-)
Я сега да проверим дали си си научила урока: какво правим с хора, които не зачитат мнението ни? 8)

GabssSitY
11-03-2009, 18:42
Тея дето викате толкова ли е трудно това толкова ли онова, кат не сте изпадали в подобна ситуация, ко са изказвате....напълно те разбирам... в момента съм в подобна ситуация само, че ние сме эаедно от около половин година. Винаги когато тръгнем да спорим, което се случва често напоследък се аз съм виновната и вс става заради мен, но това да си дадем време (и ние е вие), може би не е най-добрия вариант, защото може би вс ще се промени... уж наистина са дреболии, но това започва наистина трудно да се издаржа. И аз като теб вече сечудя какво да правя, защото също не искам да то губя, прекалено много го обичам, за 1ви път един човек значи толкова много за мен. Той казва същото и,че иска да си е с мен и не иска друго момиче, но не знам вече на какво да вярвам и ми става се по-трудно да търпя всички караници... и не е толкова лесно да поговорим и да опраим нещата, както някои казаха не става ий така, не е толкова просто...и аз като тебесе говоря, а той се си знае негавата с тоз неговия голям инат... дано сичко се оправи и принас и при вас, искрено се надявам :) :wink:

sexyisfunny
11-04-2009, 19:19
Тея дето викате толкова ли е трудно това толкова ли онова, кат не сте изпадали в подобна ситуация, ко са изказвате....напълно те разбирам... в момента съм в подобна ситуация само, че ние сме эаедно от около половин година. Винаги когато тръгнем да спорим, което се случва често напоследък се аз съм виновната и вс става заради мен, но това да си дадем време (и ние е вие), може би не е най-добрия вариант, защото може би вс ще се промени... уж наистина са дреболии, но това започва наистина трудно да се издаржа. И аз като теб вече сечудя какво да правя, защото също не искам да то губя, прекалено много го обичам, за 1ви път един човек значи толкова много за мен. Той казва същото и,че иска да си е с мен и не иска друго момиче, но не знам вече на какво да вярвам и ми става се по-трудно да търпя всички караници... и не е толкова лесно да поговорим и да опраим нещата, както някои казаха не става ий така, не е толкова просто...и аз като тебесе говоря, а той се си знае негавата с тоз неговия голям инат... дано сичко се оправи и принас и при вас, искрено се надявам :) :wink:

мисля че вече се оправихме!Kазах му че искам да се видим за малко, излязохмe утидохме на кафе и почнах да му приказвам, че не ходим за дасе караме а за да ни е хубаво едва ли не да растоварваме с любимия човек да споделяме, а не wсеки ден да си хабим нервите за глупости.Aз му се извиних ако има нещо, казах му че ако продължава ме така ще се наложи да се разделим, защото така, нищо не правим само се намразваме и също че трябва да остъпваме да правим повече компромиси и други по лични неща в повече. :-D Това е общо зето и той ми сезарадва че искам да оправя нещата ... и си мисля че може би не ме чувал, защото тва съм го казвала винаги когато сме били ядосани не расъждаваме правилно и с крясъци.Спокойни и тихичко се получи добре надявам се за напред да е така не мога да ти препоръчам същото, защото всяка връзка е различна, хората са различни, твоето момче може да се вразуми ако се разделите например за да те оцени всеки е различен нз , но ти пожелавам късмет :) ПОЗДРАВИ И ЦЕЛУВКИ :P

GabssSitY
11-05-2009, 16:44
Еми напълно права си за всичко, то и при нас нещата са добре, дано да няма пак спорове за простотии. Иначе да всяка връзка е различна и за това мисля, че не е мн добра идея да се разделяме тоо как да ма оцени толкоз кат сме от един клас (това е шибаното при нас, но не ни е пречило до сега :) ) иначе желая ви мн щастие и да си се разбирате 8-) :)