PDA

View Full Version : Обсебена



IncHeTy
11-01-2009, 16:06
Здрасти докторе,много съм объркана,имам чувството и че съм ПОБЪРКАНА. Проблемът ми е страшно смешен,обаче много ми е гадно. Значи,обсебена съм [имам мания] не по какво да е,по филм :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Филмът е high school musical,ето какво ми се случва: на ден гледам трите части минумум по два пъти,обожавам песните им,актьорите са ми любими,имам техни плакати,абсолютно всичко за даскало ми е тяхно:несесери,раница,ОБУВ И,гривна,гердан,блузи,хими али,моливи календар.. На екрана ми е тяхна снимка естествено,говоря много за тях,досаждам на някои приятели,всеки ден,да не кажа час,чета за актьорите,ако съм в нета доста рядко съм във форума,повечето чета за тях,щях да им пиша писмо,точно тогава ми мина манията,сега отново е с пълна сила.Проблемът ми изглежда адски смешен,но имам чувството че се побърквам :shock: :shock: :shock: Help pls :shock: :-o :-o :o :o :( :( :(

YouKnowImBetterThanYou
11-01-2009, 17:14
Намери си батко и проблема ще се реши. 8-)

lipstick
11-02-2009, 17:10
Разрови се из интернет и си намери по-готино филмче !!!! :grin: :grin:



п.п Аз също съм на мнението,че Зак е адски сладак !!!! :smt007 :smt007 :smt007

aloveyou
11-02-2009, 17:50
Намери си батко и проблема ще се реши. 8-)

8-) 8-)

LadyGold
11-03-2009, 16:54
Това за гаджето става само да не вземеш да му плямпаш колко е сладък Зак ! А,другото,което е върви на психолог (не се базикам) или гледай да си оплатняваш времето с нещо друго !

akrobatkata
11-05-2009, 09:32
намери си хоби спорт например някакви уроци: математика англииски :D :D :D знам какво ти е аз преди бях опсебена от Step up 2 "The streets" И аз така го гледах по няколко пъти всеки ден супер много се бях зарибила по танците им исках да се науча на тях на всичките им двийения, но започна даскалото и започнах да си запълвам времето с акробатика плуване баскетбол всичко за което се сетиш и след около месец вече бях забравила за обсебващия филм успех :-)

Nic3e3
11-11-2009, 16:51
споко бе след скоро ще ти омръзне филма :)

happyfacex
11-13-2009, 15:00
споко бе не е толкова зле ако ти харесва го прави накрая ще ти омръзне !

lubomirky
11-13-2009, 16:11
и аз бях преди така с never back down. откакто излезе всеки ден постоянно го въртя, а ако не гледам целия филм, гледам боя и тренировките ;д омръзва, споко. а иначе по темата http://vbox7.com/play:03d5288a свързано е с любимия ти High School Musical

venityyy95
11-13-2009, 16:36
и аз бях преди така с never back down. откакто излезе всеки ден постоянно го въртя, а ако не гледам целия филм, гледам боя и тренировките ;д омръзва, споко. а иначе по темата http://vbox7.com/play:03d5288a свързано е с любимия ти High School Musical

обожавам го тоя филм(за Never back down говоря) а Sean Faris е страхотееннн :-) :grin: :D

evalin
11-17-2009, 19:56
:D прави всички тези неща от които се интересуваш, докато не ти омръзне..
a а филма не е лош, но омръзва... нормално е , както и вшико останало. Гледай го нон стоп в продължение на 1 седмица и ще видиш .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

t0d1t0
11-17-2009, 22:31
давам ти макс месец и ще ти омръзне. Личен опит. http://www.laymark.com/i/m/m080.gif

auraX
11-18-2009, 16:42
Здрасти докторе,много съм объркана,имам чувството и че съм ПОБЪРКАНА. Проблемът ми е страшно смешен,обаче много ми е гадно. Значи,обсебена съм [имам мания] не по какво да е,по филм :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Филмът е high school musical,ето какво ми се случва: на ден гледам трите части минумум по два пъти,обожавам песните им,актьорите са ми любими,имам техни плакати,абсолютно всичко за даскало ми е тяхно:несесери,раница,ОБУВ И,гривна,гердан,блузи,хими али,моливи календар.. На екрана ми е тяхна снимка естествено,говоря много за тях,досаждам на някои приятели,всеки ден,да не кажа час,чета за актьорите,ако съм в нета доста рядко съм във форума,повечето чета за тях,щях да им пиша писмо,точно тогава ми мина манията,сега отново е с пълна сила.Проблемът ми изглежда адски смешен,но имам чувството че се побърквам :shock: :shock: :shock: Help pls :shock: :-o :-o :o :o :( :( :(

и аз сам почти така почти сам обсебен от Stargate / Stargate Atlantis /Stargate Universe и не се опитвам да го преодолея защото знам че когато излезе целият сезон на Юниверс надали ще почне друг и така като няма да има каде да го гледам ще спра да го гледам. Демек гледаи си филмчето / сериалчето рано или касно ще дадат последният сезон и квот и да праиш за да го гледаш ще спреш .










П.П. нищо не разбрахте а :razz:

dancho717
12-07-2009, 20:03
Има един филм "Числото 23" или нещо подобно за един човек,който живота му се върти около числото смята числа дати ама всякакви неща и винаги получава 23 някъф психо :D И след този филм аз си въобразявах,че и при мен е така щото тогава имах пътуване и пред 10 минс имаше табели с числото 23 км и аз много се бях притеснил,но след време забравих и всичко си е постаро му :P Та мисълта ми е,че ще се оправи всичко с времето