PDA

View Full Version : Хаос



Al3ksandra
11-01-2009, 16:24
Иска ми се да споделя нещо.. или повече неща.. за едно момче или за няколко от тях.. Как ме разочароваха.. и как плачех аз.. Как се борех и страдах дори ... как вярвах в любовта с очи пълни със сълзи .. И мечтаех да си до мене ти .. :(
..а мъката беше нечовешка, сякаш нямаше лек за тая болежка.. ;( сърцето кървеше , душата силно ридаеше ... и искаше искаше теб теб до себе си ... Ти да си с мен, а аз с теб.. ти да обичаш мен а аз пък теб.. :)
Искам искам да те гушкам , гушкам цял ден и няма да ми омръзнеш ти на мен.. :) Искам да те целувам да те прегръщам и да те водя с мен, по небето и земята в този красив ден ...
Дали някой ден всичко ще бъде наред... ? :) ..или не :(
Просто имах нужда да го напиша... живота ми е объркан... човека когото харесвам е на 500км. от мен и... :( Просто не знам... ..а другия човек с когото вярвам че би се получило, той не иска... Защо тези които ние искаме те не ни искат и обратно? Само това ми кажете ....
Но съм се примирила... Ясно е че няма да е както аз искам.. ...сега с този човек сме просто приятели... И ще дам шанс на някой които иска да бъде с мен... Извинете ме че ми е така хаотична мисълта... но още горе написах така заглавието.. :)

chilledMind
11-01-2009, 16:31
Трябва да напишеш някоя и друга поезия...
Иначе не вярвам , че някой може да ти помогне с нещо , освен да те утешава и да ти казва , че всичко ще е наред.Така е писано - така ще е.Имай търпение и нещата може да се получат , колкото и да не ти се вярва.

Al3ksandra
11-01-2009, 16:43
Страхувам се вече да даваш шансове... :( ...винаги когато искам да дам шанс си спомянм за болката от предните.. :(

chilledMind
11-01-2009, 17:12
Страхувам се вече да даваш шансове... :( ...винаги когато искам да дам шанс си спомянм за болката от предните.. :(
Да , ще се сещаш , но нямаш друг избор.Или рискуваш или нищо..

haritov
11-01-2009, 17:17
Страхувам се вече да даваш шансове... :( ...винаги когато искам да дам шанс си спомянм за болката от предните.. :(

А като позволяваш на тази болка да взима връх по-малко те боли?

lizzy
11-01-2009, 17:34
Много добре те разбирам :?
Но правиш грешка : Не позволявай на предишните ти връзки да обричат новите на провал !
Опитай да се отървеш от мисълта че всеки ще е като тези с които си била .. и че отново всичко ще е безнадеждно .А това че искаме тези които не ни искат е една болезнена истина.Когато се случи преглътни го и гледай напред - едва ли ще е последното момче в което ще се влюбиш ;) Замисли си каква печелиш ако се затвориш в себе си с тази болка и не дадеш шанс на момчето за теб ? Ако не пробваш няма да разбереш дали го има ;) Пък и неможем да имаме всяко момче което поискаме нали ? Нормално е да се случват такива неща ... НЕ си единствената.
Един съвет - Бъди малко по-оптимистично настроена и ще видиш че всичко ще е по-добре :)
Успех :-)

InloveAgain
11-01-2009, 17:40
Има време за всичко. :)

ScarletBite
11-01-2009, 18:10
OMFG... Няма нищо по-смешно от сополива тийнка, тръгнала да реди рими... :roll:

GodLovesYou
11-01-2009, 18:16
MYSTIC PROPHET IS WHO I BE

SaintLucifer
11-01-2009, 19:14
OMFG... Няма нищо по-смешно от сополива тийнка, тръгнала да реди рими... :roll:

Е ти какво очакваш в TeenPROBLEM, да слушаш за 6ци в училище ли?:shock:

Към авторката - просто продължи нататък, момчетата няма да свършат...

Al3ksandra
11-01-2009, 19:17
Страхувам се вече да даваш шансове... :( ...винаги когато искам да дам шанс си спомянм за болката от предните.. :(
Да , ще се сещаш , но нямаш друг избор.Или рискуваш или нищо..

:( Вярно е... но какво мога да сторя... прекалено голяма емоционалност ;( това е...



Страхувам се вече да даваш шансове... :( ...винаги когато искам да дам шанс си спомянм за болката от предните.. :(

А като позволяваш на тази болка да взима връх по-малко те боли?

Напротив повече ;( Но нали знаеш че не е лесно такова нещо да се забрави с един замах.. или пляскане на ръце и хоп - няма нищо.. хората с месеци се мъчат докато го преодолеят ...


Много добре те разбирам :?
Но правиш грешка : Не позволявай на предишните ти връзки да обричат новите на провал !
Опитай да се отървеш от мисълта че всеки ще е като тези с които си била .. и че отново всичко ще е безнадеждно .А това че искаме тези които не ни искат е една болезнена истина.Когато се случи преглътни го и гледай напред - едва ли ще е последното момче в което ще се влюбиш ;) Замисли си каква печелиш ако се затвориш в себе си с тази болка и не дадеш шанс на момчето за теб ? Ако не пробваш няма да разбереш дали го има ;) Пък и неможем да имаме всяко момче което поискаме нали ? Нормално е да се случват такива неща ... НЕ си единствената.
Един съвет - Бъди малко по-оптимистично настроена и ще видиш че всичко ще е по-добре :)
Успех :-)

Благодаря ти за което.. :) Просто всеки има тия моменти когато го е страх и не знае какво да направи... в дадена ситуация..



OMFG... Няма нищо по-смешно от сополива тийнка, тръгнала да реди рими... :roll:

..на теб ти е смешно, но споко да те видим теб когато някое момиче ти влезе в акъла вземе ти мислите и те заебе как ще ти е ;) :-D

ScarletBite
11-01-2009, 19:20
Е ти какво очакваш в TeenPROBLEM, да слушаш за 6ци в училище
Просто не е сайт за литературно творчество.Не знаеш как дразни естетическия ми вкус да чета такива гаври с поезията... :smt012 :-P

cataclysm
11-01-2009, 19:23
зЗзЗЗззЗзЗз... ДраЗнИтЕл пО ПъТя... пФфФ.. Ще Те ЛикВиДиРаМ ;]

ъъ :-o

ScarletBite
11-01-2009, 19:26
OMFG... Няма нищо по-смешно от сополива тийнка, тръгнала да реди рими... :roll:

..на теб ти е смешно, но споко да те видим теб когато някое момиче ти влезе в акъла вземе ти мислите и те заебе как ще ти е ;) :-D
Момиче?Откъде-накъде момиче? :lol: :lol: :lol: I'm still straight! 8-)
Иначе ми се случвало (с момче!) и уверявам те, не съм тръгвала да се излагам, пишейки постове в мерена реч. 8) Просто го правиш лигаво.Или ще кажеш, че болката от раздялата ти е отнела литературния талант, но пък и те е вдъхновила? :D

Al3ksandra
11-01-2009, 19:31
OMFG... Няма нищо по-смешно от сополива тийнка, тръгнала да реди рими... :roll:

..на теб ти е смешно, но споко да те видим теб когато някое момиче ти влезе в акъла вземе ти мислите и те заебе как ще ти е ;) :-D
Момиче?Откъде-накъде момиче? :lol: :lol: :lol: I'm still straight! 8-)
Иначе ми се случвало (с момче!) и уверявам те, не съм тръгвала да се излагам, пишейки постове в мерена реч. 8) Просто го правиш лигаво.Или ще кажеш, че болката от раздялата ти е отнела литературния талант, но пък и те е вдъхновила? :D

Aмиии .. такова извинявай... недогледах ти аватаря :D ами.. добре нека е лигаво ... макар че нямах предвид това да бъде лигаво ... :(

Al3ksandra
11-01-2009, 19:33
зЗзЗЗззЗзЗз... ДраЗнИтЕл пО ПъТя... пФфФ.. Ще Те ЛикВиДиРаМ ;]

ъъ :-o

опаа... туй трябва да го сменям :?

SaintLucifer
11-01-2009, 19:34
Е ти какво очакваш в TeenPROBLEM, да слушаш за 6ци в училище
Просто не е сайт за литературно творчество.Не знаеш как дразни естетическия ми вкус да чета такива гаври с поезията... :smt012 :-P

а писъници с идиоцки грешки ни та ли дразнят, шоту другаде ни съм та виждал са опуакваж?


С "момиче"? Нещо май си пропуснала в първия пост...

Al3ksandra
11-01-2009, 19:36
Е ти какво очакваш в TeenPROBLEM, да слушаш за 6ци в училище
Просто не е сайт за литературно творчество.Не знаеш как дразни естетическия ми вкус да чета такива гаври с поезията... :smt012 :-P

а писъници с идиоцки грешки ни та ли дразнят, шоту другаде ни съм та виждал са опуакваж?


С "момиче"? Нещо май си пропуснала в първия пост...

SaintLucifer ох да... съжалявам стана голяма обърквация :(
Никовете ви с ScarletBite и на нея и теб са приблизително еднакви на дължина и като недогледах и обърках на кой какво пиша ;( ......

ScarletBite
11-01-2009, 19:43
Е ти какво очакваш в TeenPROBLEM, да слушаш за 6ци в училище
Просто не е сайт за литературно творчество.Не знаеш как дразни естетическия ми вкус да чета такива гаври с поезията... :smt012 :-P

а писъници с идиоцки грешки ни та ли дразнят, шоту другаде ни съм та виждал са опуакваж?


С "момиче"? Нещо май си пропуснала в първия пост...
Дразнят, Сейнти, дразнят, ама за тях съм склонна да си затварям очите... хората са с фонетик или просто са прости :D НоОо такива опити да бъдеш по-оригинален обикновено стават гротескни... така ли не можеше като добро послушно юзърче да си напише проблемчето и да ни помоли за съвет, без излишно филмиране и лигавене? :lol:
Иначе ми объркаха или пола, или сексуалната ориентация, та затова се възмутих така... 8-) :P

Al3ksandra
11-01-2009, 19:46
Ами добре като на цяло проблемчето ми е че ми е самотно.. кажете ми какво да сторя че да заглуша тая самота :)

ScarletBite
11-01-2009, 19:57
Ами добре като на цяло проблемчето ми е че ми е самотно.. кажете ми какво да сторя че да заглуша тая самота :)
Ей т'ва е!Точно и ясно!
Затваряш се в стаята си за един ден.Точно ден и нито час повече!Мушкаш се в леглото с плюшеното мече започваш да си спомняш.И плачеш, плачеш, плачеш... Докато не се умориш.И тогава ще заспиш.Ще спиш като бебе, уверявам те.А на другия ден ще очакваш едва ли не да се разпаднеш на съставните си части, защото точно това си опитвала да предизвикаш изкуствено целия предишен ден.Да, ама няма да стане.Постой известно време и чакай да се срутиш.В случай, че няма психопати с трион в опасна близост до теб, ще осъзнаеш, че ще продължиш да живееш.Вече си се наплакала и - упс - омръзнало ти е да се самосъжаляваш.Има една особено еуфория, едно усещане, че си достатъчно силна да го преодолееш... Всички сетива се изострят за момент, адреналина се вдига.Излез навън, сам-самичка.Разходи се из някакво оживено място, тананикай си весели мелодийки.Обръщай внимание на красивото в живота.
Ще ти подейства като мехлем! :)

BlackShot
11-02-2009, 08:23
Човек сам кове собствената си съдба.
И знам, че болка обзела те е сега.
Но не позволявай на мрака да обземе твоята душа.
Знай, че и за теб там някъде има светлина.
Стани от сутринта с песен на уста.
Излез на улицата и дай една усмивка на света.


Това е от мен за сега. Истината е, че ти започваш да губиш доверие и затова ти е трудно да дадеш шанс. Просто вярвай, че хората заслужават поне един шанс и винаги намирай сили да им даваш втори, ако се налага. Но НЕ СЕ СТРАХУВАЙ да дадеш шанс. НЕ СЕ СТРАХУВАЙ отново да бъдеш отхвърлена. Нямам друг съвет за теб.

Относно тия, които ще се издразят от това, че съм писал малко в мерена реч, мога само да ги Благословя и да им кажа, че всеки има право на мнение и на избор в начина, по който ще го изрази, и не трябва да го съдите!!! 8) 8) 8) 8) 8)

ScarletBite
11-02-2009, 08:42
Относно тия, които ще се издразят от това, че съм писал малко в мерена реч, мога само да ги Благословя и да им кажа, че всеки има право на мнение и на избор в начина, по който ще го изрази, и не трябва да го съдите!!! 8) 8) 8) 8) 8)
Тъй вярно, капитане! :-) :lol:

Al3ksandra
11-03-2009, 15:37
Човек сам кове собствената си съдба.
И знам, че болка обзела те е сега.
Но не позволявай на мрака да обземе твоята душа.
Знай, че и за теб там някъде има светлина.
Стани от сутринта с песен на уста.
Излез на улицата и дай една усмивка на света.


Това е от мен за сега. Истината е, че ти започваш да губиш доверие и затова ти е трудно да дадеш шанс. Просто вярвай, че хората заслужават поне един шанс и винаги намирай сили да им даваш втори, ако се налага. Но НЕ СЕ СТРАХУВАЙ да дадеш шанс. НЕ СЕ СТРАХУВАЙ отново да бъдеш отхвърлена. Нямам друг съвет за теб.

Относно тия, които ще се издразят от това, че съм писал малко в мерена реч, мога само да ги Благословя и да им кажа, че всеки има право на мнение и на избор в начина, по който ще го изрази, и не трябва да го съдите!!! 8) 8) 8) 8) 8)


Днес се чувствам малко по-добре. Не знам защо, може би защото съм решила да се боря.. И ще дойде момента когато пак ще дам шанс... и пак ще страдам.. Проблемчето ми е че явно давам шансове на неподходящи хора, но от къде на къде да знам кой ще ме подхлъзне и кой не. :D
Ето тоя емотикон --> :D <-- също успява да ми приповдигне настроението макар че отвътре мъката си остава.. ах ах.. за товам съм ЕМОционална... :D

loliii
11-03-2009, 16:14
Ти верно си ЕМОционална /нищо лично и нищо иронизиращо, просто се съгласявам/. Нали знаеш, че да "дадеш шанс" и "да ти дадат шанс" звучи пренебрежително, сякаш има 5-6 човека, които са ти паднали в краката, не те заслужават, не са за теб, но ти все пак им даваш шанс, просто защото ти е самотно. Не знам ама когато се отнасяш към любовта и новите бъдещи връзки с пренебрежение надали ще намериш нещо стойностно. /Не казвам, че се изразяваш така умишлено, но подсъзнателно хората си казват това, което им е на душата/ ;) Дано намериш точния за теб и дори след това да го изпуснеш, не се самосъжалявай, а просто си кажи, че явно не той е бил ПОДХОДЯЩИЯ.