PDA

View Full Version : ВАКАНЦИЯ !!!!!!



mmKamm
11-01-2009, 17:44
ВЪВ ВАКАНЦИЯ СЪМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: НАЙ-КЪСНО ВЪВ ВТОРНИК ЗАМИНАВАМЕ ЗА СОФИЯ ! НЯМАМЕ НИКВИ КИНТИ, НО ЗАМИНАВААМЕ АКО ТРЯБВА НА СТОП !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ФУУУУУУУУУУУУУУУУЦККККККК КККК!!!!!!!!!!!!!!! ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! ЧАКАМЕ ТОЗИ МОМЕНТ ОТ 2 СЕДМИЦИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЩЕ СИ ВИДИМ ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛЧЕНЦААААААААААА :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


СОРИ ЗА ТЕМАТА, НО УМИРАМ ОТ КЕФ И ТРЯБВАШЕ ДА СПОДЕЛЯ СЪС ВСИЧКИИИИИИ!!!!!

DisturbiaV
11-01-2009, 17:48
kakva vakanciq be :-o

mmKamm
11-01-2009, 17:51
kakva vakanciq be :-o
БУРГАСКА ОБЛАСТ! ВСИЧКИ УЧИЛИЩА СА ВЪВ ГРИПНА ВАКАНЦИЯ ЕДНА СЕМИЦА !!!!!!! ТОКУ ЩО РАЗБРАХ ИИИИИ ЯКООО!!

Violenza
11-01-2009, 18:02
Завиждам.
Тук в Пловдив сме по 10 човека в клас и пак няма да ни пуснат.

HanopkaH
11-01-2009, 18:02
А НИЕ УЧИМ ХАХА

mmKamm
11-01-2009, 18:03
ГОРКИТЕ ! Пожелавам ви и на вас ваканция !!! Елате до Бургас да пием ! Терена от мен !

DimovB
11-01-2009, 18:38
който нема матури и изпити, боли го кОра за после..

аз обаче не искам ваканции

mmKamm
11-01-2009, 18:40
който нема матури и изпити, боли го кОра за после..

аз обаче не искам ваканцииВеднага мога да ти дам пример за човек, който има матури и изпити и с нетърпение чака всеки почивен ден, и мечтае за възможно най-дълги ваканции.

w0sh
11-01-2009, 18:44
Ваканции из шит.

hottie
11-01-2009, 18:47
Ясно защо не знаете за деня на будителите...

PIF
11-01-2009, 18:51
който нема матури и изпити, боли го кОра за после..

аз обаче не искам ваканцииВеднага мога да ти дам пример за човек, който има матури и изпити и с нетърпение чака всеки почивен ден, и мечтае за възможно най-дълги ваканции.
и крайният резултат ще е много патешки...

mmKamm
11-01-2009, 19:02
който нема матури и изпити, боли го кОра за после..

аз обаче не искам ваканцииВеднага мога да ти дам пример за човек, който има матури и изпити и с нетърпение чака всеки почивен ден, и мечтае за възможно най-дълги ваканции.
и крайният резултат ще е много патешки...ще ви информирам специално :)

cherinka
11-01-2009, 19:05
аз всеки ден съм във ваканция.
голем кеф, А 8-)

HexGirl
11-01-2009, 19:08
който нема матури и изпити, боли го кОра за после..

аз обаче не искам ваканции
+1

mmKamm
11-01-2009, 19:40
Защо по дяволите сте такива. Вместо да се радвате на чуждото щастие, се чудите как да го преебете?

За щастие при мен това е невъзможно :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Черинка - завиждам ти :grin: :grin: :grin: :grin:

cherinka
11-01-2009, 19:42
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: daaa
chestito

Romance
11-01-2009, 20:09
грр

petiam
11-01-2009, 20:20
в нашия клас няма нито един отсъстващ :)

cataclysm
11-01-2009, 20:20
ее БОргас са вАв ваканция ли ве
маа му стара

LadyDi
11-01-2009, 20:25
Успех в подготвянето на бъдещите кадри на Макдоналдс, Титан и т.н., от утре те ще се радват на ваканция...
Мм, в Макдоналдс се иска да работиш на касов апарат. Виж... за раздаване на флаери...

psychopath
11-01-2009, 20:26
аз другата седмица немам намарения да ходя 8-)
в събота си преебах кръста и коляното...
а и не искам да се разболея с птичи вирОс и по-важното не искам даскало! 8-)

yahhooo
11-01-2009, 20:38
нии пък си учим :(

woshata
11-01-2009, 20:41
и кво толкова, мен ми е се тая дали имаме ваканция или не, в даскало пак си ми е добре, харесва си ми и в час да кисна, ебаси мързеливите деца, понякога е по полезно да си в час по история отклокото в кафенето остреща :booooomb:

guinessgirl
11-01-2009, 20:45
грр+1

ifilin4ica
11-01-2009, 20:46
Виж... за раздаване на флаери...

Оле как я мразя тая дума. Супер много се поамериканчихме... :? Празнуваме тоя сектантски празник Хелоуин и глупавия Свети Валентин, а нашите си обичаи не знаем(жив пример - днес)

А по темата: Ми честито :) Аз няма да откажа някоя ваканция ама да не е сега. Твърде е срудено пък и засега не съм достатъчно изтормозена....искам още :D

ifilin4ica
11-01-2009, 20:47
Виж... за раздаване на флаери...

Оле как я мразя тая дума. Супер много се поамериканчихме... :? Празнуваме тоя сектантски празник Хелоуин и глупавия Свети Валентин, а нашите си обичаи не знаем(жив пример - днес)

А по темата: Ми честито :) Аз няма да откажа някоя ваканция ама да не е сега. Твърде е срудено пък и засега не съм достатъчно изтормозена....искам още :D

LINKNOT
11-01-2009, 20:47
Еми честито. Оползотвори си свободното време.

mmKamm
11-01-2009, 20:48
Успех в подготвянето на бъдещите кадри на Макдоналдс, Титан и т.н., от утре те ще се радват на ваканция...
Мм, в Макдоналдс се иска да работиш на касов апарат. Виж... за раздаване на флаери...кво ме изкарахте бе :razz: :razz:
Мога да работя перфектно както с касов апарат, така и с компютър (за маркиране на продукти става на въпрос).
И това, че искам ваканция не значи, че неизменно ще ми се наложи да работя на работа, за която не се изисква някаква квалификация.
Оставете ме да се радвам на ваканцията си, лоши хора. Пак питам: Защо се стремите да убиете всяко хубаво нещо, което се е случило на някой? Защо когато някой е щастлив, вместо да се радвате за него, вие плюете само отрова? За мен сте низши злобни, незаслужаващидаживеят същества.

КЛЮЧ !

tuzaro
11-01-2009, 20:50
ех, глупави деца, а после а?иглата във вената.

DarinCetYy
11-01-2009, 21:52
за ЦЯЛАТА БУРГАСКА ОБЛАСТ - Поморие , Несебър , Кошарица ..?
сигурен/а ли си ?

mmKamm
11-01-2009, 21:56
за ЦЯЛАТА БУРГАСКА ОБЛАСТ - Поморие , Несебър , Кошарица ..?
сигурен/а ли си ?Aми първоначалната информация ми беше, че цялата бургаска област почива. След това по новините казаха "Община Бургас" , но все още имам надежди цяла бургаска област да почиват, защото тогава ще стане якото !

DarinCetYy
11-01-2009, 21:58
Определено. :)

mmKamm
11-01-2009, 21:59
Определено. :)Хайде стискай палци да е така !!!

DarinCetYy
11-01-2009, 22:00
;-)

LadyDi
11-01-2009, 22:03
Пак питам: Защо се стремите да убиете всяко хубаво нещо, което се е случило на някой? Защо когато някой е щастлив, вместо да се радвате за него, вие плюете само отрова? За мен сте низши злобни, незаслужаващидаживеят съществa.
Щото ние сме нещастни депресари, които нямат за какво да живеят.

mmKamm
11-01-2009, 22:08
Пак питам: Защо се стремите да убиете всяко хубаво нещо, което се е случило на някой? Защо когато някой е щастлив, вместо да се радвате за него, вие плюете само отрова? За мен сте низши злобни, незаслужаващидаживеят съществa.
Щото ние сме нещастни депресари, които нямат за какво да живеят.Нямах това в предвид в никакъв случай. Но понякога се дразня, защото не съм видяла едно положително/насърчително мнение. Не става въпрос за тази тема, а попринцип. 1 на 1000000 са положителните мнения. Всеки пръска лайна наляво-надясно.

LadyDi
11-01-2009, 22:09
Пак питам: Защо се стремите да убиете всяко хубаво нещо, което се е случило на някой? Защо когато някой е щастлив, вместо да се радвате за него, вие плюете само отрова? За мен сте низши злобни, незаслужаващидаживеят съществa.
Щото ние сме нещастни депресари, които нямат за какво да живеят.Нямах това в предвид в никакъв случай. Но понякога се дразня, защото не съм видяла едно положително/насърчително мнение. Не става въпрос за тази тема, а попринцип. 1 на 1000000 са положителните мнения. Всеки пръска лайна наляво-надясно.
Не е вярно :)
Кажи нещо смислено и ще те насърча, обещавам.

mmKamm
11-01-2009, 22:13
Не е вярно :)
Кажи нещо смислено и ще те насърча, обещавам.
В момент на огромна радост мислиш ли, че мога да пиша/говоря смислени неща? И радостта ми (да уточня) не беше заради самата ваканция, а за нещо много по-важно - за това, което ще имам възможност да направя през ваканцията, а именно да отида при приятеля си, приятелите си, които не съм виждала вече седмица!

LadyDi
11-01-2009, 22:27
Не е вярно :)
Кажи нещо смислено и ще те насърча, обещавам.
В момент на огромна радост мислиш ли, че мога да пиша/говоря смислени неща? И радостта ми (да уточня) не беше заради самата ваканция, а за нещо много по-важно - за това, което ще имам възможност да направя през ваканцията, а именно да отида при приятеля си, приятелите си, които не съм виждала вече седмица!
Това е хубаво. Пожелавам ти приятно изкарване :)

mmKamm
11-01-2009, 22:28
Eто, че можело. Мерси :)

LadyDi
11-01-2009, 22:29
Eто, че можело. Мерси :)
Всичко може.

LadyDi
11-01-2009, 22:39
Ми... ако ти кажа, ще ме напсуваш :P

mmKamm
11-01-2009, 22:43
аз няма да пиша кво ми идва на ум :-D

LadyDi
11-01-2009, 22:44
аз няма да пиша кво ми идва на ум :-D
И по-добре. Не би познала никога. :)

mmKamm
11-01-2009, 22:46
аз няма да пиша кво ми идва на ум :-D
И по-добре. Не би познала никога. :)Имам доста жогато въображение, но не ми се занимава честно казано да отгатвам :) Не ме инрересува просто :grin: Носи си титлата със здраве.

LadyDi
11-01-2009, 22:47
бивша мародераторка? :D
Да.
А след това имах и бан. Близо 2 години :) Наругах администратор.

LadyDi
11-01-2009, 22:48
Носи си титлата със здраве.
Аз не съм я искала. Но благодаря.

mmKamm
11-01-2009, 22:50
К. споко с теб сме ВИП и без да го пише некъде 8-)личи си от километри 8)

ЛейдиДи ма и ти си била една буйна душица....ругаеща неподходящите !

b0Nb0n
11-01-2009, 22:52
Носи си титлата със здраве.
Аз не съм я искала. Но благодаря.
то и на краля като му прът меч в гърлото казва че не е искал короната ама му режат главата тъкаче и звезда на чолото си лепнеш ще изгрей слънцето и нема се виждаш
8)

LadyDi
11-01-2009, 22:52
ЛейдиДи ма и ти си била една буйна душица....ругаеща неподходящите !
Предполагам не си влизала тук тогава. Затова не знаеш :)
Тогава тука цареше пълна тирания.

LadyDi
11-01-2009, 22:53
Носи си титлата със здраве.
Аз не съм я искала. Но благодаря.
то и на краля като му прът меч в гърлото казва че не е искал короната ама му режат главата тъкаче и звезда на чолото си лепнеш ще изгрей слънцето и нема се виждаш
8)
Това че не съм я искала, не значи, че ми пречи. Свободни сте да си мислите каквото искате.

b0Nb0n
11-01-2009, 22:55
Носи си титлата със здраве.
Аз не съм я искала. Но благодаря.
то и на краля като му прът меч в гърлото казва че не е искал короната ама му режат главата тъкаче и звезда на чолото си лепнеш ще изгрей слънцето и нема се виждаш
8)
Това че не съм я искала, не значи, че ми пречи. Свободни сте да си мислите каквото искате.
щом ми позволяваш да си квот си искам добре но ти тъко що направи грешка защото сега не знаеш какво си мисля не знаеш не знааааааеш на на на на
:-P

LadyDi
11-01-2009, 22:56
Ах, какъв ужас.
Как ли ще го преживея :)

b0Nb0n
11-01-2009, 22:57
Ах, какъв ужас.
Как ли ще го преживея :)
не знам спасявай се не ма интересуват спеклитети проблеми ае по живо по здраво

psychopath
11-01-2009, 23:09
бивша мародераторка? :D
Да.
А след това имах и бан. Близо 2 години :) Наругах администратор.аз си мислех, че си преспала с някой от "властта" :D
между другото, ако имаш някакви права, моля те разкарай ми ранга! 8-)

LadyDi
11-01-2009, 23:10
бивша мародераторка? :D
Да.
А след това имах и бан. Близо 2 години :) Наругах администратор.аз си мислех, че си преспала с някой от "властта" :D
между другото, ако имаш някакви права, моля те разкарай ми ранга! 8-)
Нямам права :) Съжалявам.

desyty
11-02-2009, 00:30
Няма ли и У село София да ни пуснат ваканция..

stefity
11-02-2009, 06:32
В цяла Варна всички са във всеобща паника... Около 520 човека има заразени със тоя свински грип и се увеличават... И всичкото това става в рамките на няколко дни, а също така и цяла Варна е в грипна.

Честно казано тази ваканция не е повод за радост при каквито и да е обстоятелства... Не знам какво радостно има в това, че в цялата страна върлува нещо, което поваля хората толкова бързо и за толкова кратко време.... Било то дори обикновен грип или нещо по-сериозно.

xoxi
11-02-2009, 07:15
В цяла Варна всички са във всеобща паника... Около 520 човека има заразени със тоя свински грип и се увеличават... И всичкото това става в рамките на няколко дни, а също така и цяла Варна е в грипна.

Честно казано тази ваканция не е повод за радост при каквито и да е обстоятелства... Не знам какво радостно има в това, че в цялата страна върлува нещо, което поваля хората толкова бързо и за толкова кратко време.... Било то дори обикновен грип или нещо по-сериозно.

Направо ми взе мислите !

Хубаво е да видиш приятелите си, но не е хубаво да се радваш заради тази ваканция.
Аз в момента се радвам, че не сме във ваканция и още не е известен случай със заразен в града. :)

mmKamm
11-02-2009, 09:29
ва в рамките на няколко дни, а също така и цяла Варна е в грипна.

Честно казано тази ваканция не е повод за радост при каквито и да е обстоятелства... Не знам какво радостно има в това, че в цялата страна върлува нещо, което поваля хората толкова бързо и за толкова кратко време.... Било то дори обикновен грип или нещо по-сериозно.
Честно казано, мисля, че си малоумна. 100000000000 пъти вече обясних, че не се радвам, заради самата ваканциа, да не говорим, заради повода на ваканцията, а заради възможностите, които ми открива ваканцията, тоест да мръдна от Бургас и да видя единствените ми любими истински приятели, които са в София !!!!!!!!!!!!!!!! Колко пъти трябва да го пиша, за да разберете. Ясно че, че поводът не е щастлив. Кво?Мислиш, че се радвам, щото хората измират от свински грип ли? Някъде да съм казала, че се кефя за повода на ваканцията? Самия факт, че не съм ангажирана от училище една седмица ме радва, а не причината за това! Разберете го най-сетне и спрете с глупави коментари и упреци.

mmKamm
11-02-2009, 09:50
Защото си една тъпа мекица и си пусната във ваканция с цел да ти се ограничат контактите и съответно заразата, а не да пропътуваш България, за да можете по-качествено да си разнесете бацилите и да изпускате материал в училище. Толкова ли е трудно за полираното ти от ТНС мозъче да схване една толкова проста концепция?1-во аз не съм болна, така че нямам бацили за разнасяне. 2-ро мен въобще, ама въобще не ме ебе, че е по-полезно да си ограничавам контактите с хората, за да не лепна вируса. Просто един вирус е последното нещо, което може да ме изплаши, колкото и сериозен и опасен да е той. 3-то пропускането на материал в училище въобще не ме интересува. 4-то мозъка ми си е много в ред, просто ти не можеш да зацепиш лесно, че въобще не ме интересува нито това, което е причинило ваканцията, нито целта на ваканцията !!!!!!!!!!!!!
Единственото което ме интересува е, че съм в ПОЧИВКА и имам една седмица СВОБОДНИ дни, да правя каквото си поискам, РАЗЛИЧНО ОТ УЧИЛИЩЕ. Тва, че има хора, на които им се ходи, защото не искат да изпускат материал, не значи, че аз съм от тях. И сега 100% ще следва коментар от рода "Да, ти затва си толкова проста"...Искам да ти кажа, че никак не съм проста. Уча в най-доброто училище в Бургас вече 3-та година и нямам абсолютно никакви проблеми с изкласяването. 2-ра по успех в класа !

mArMaLaDkA
11-02-2009, 09:55
Успехът в училище пък е последният критерий, по който може да се мери интелигентността на един човек. :-o

LadyDi
11-02-2009, 10:01
Абе какво му е по-особеното на този грип?

Complicated
11-02-2009, 10:01
И във Враца ни пуснахааа. :grin: :grin: :grin: :grin:

meche95
11-02-2009, 10:05
еееееееееееееееееееееее честито :grin: аз пък съм болнаа :o :o :o

teenems
11-02-2009, 10:13
kakva vakanciq be :-o
БУРГАСКА ОБЛАСТ! ВСИЧКИ УЧИЛИЩА СА ВЪВ ГРИПНА ВАКАНЦИЯ ЕДНА СЕМИЦА !!!!!!! ТОКУ ЩО РАЗБРАХ ИИИИИ ЯКООО!!

ахаа ,суууупееер .
а още по-яко ее да си в грипна ваканция и да не си болеен :-P 8-)

mmKamm
11-02-2009, 10:28
kakva vakanciq be :-o
БУРГАСКА ОБЛАСТ! ВСИЧКИ УЧИЛИЩА СА ВЪВ ГРИПНА ВАКАНЦИЯ ЕДНА СЕМИЦА !!!!!!! ТОКУ ЩО РАЗБРАХ ИИИИИ ЯКООО!!

ахаа ,суууупееер .
а още по-яко ее да си в грипна ваканция и да не си болеен :-P 8-)Нали :grin: Не им завиждам на тези, които са болни...горките

Батълкард - Именно ! Страдай животно !

DebelaManekenka
11-02-2009, 10:31
ние сме от миналата седмица пък... 8)

mmKamm
11-02-2009, 10:32
ние сме от миналата седмица пък... 8)
2 седмици!!!
:grin:

BoCupycake
11-02-2009, 10:44
Ебати кефа,че сте във ваканция заради свинския грип, който може да бъде и смъртоносен.Стой си в Бургас,не влачете бацили и натука.
И мен не ми дремеше много,много за грипа ама като чух за смъртен случай почнах да се предпазвам повече.
Ама то така...никой не му дреме и не вярва докато не стане очеизваден фактор.

mmKamm
11-02-2009, 11:12
Мекицо мазна, аз така страдам, че на месец само данъците които плащам ще са ти мечтана заплата през целия живот... Затова предай поздрави на бъдещите си шефове в Макдоналдс и им врътни по една мазна, бургаска свирка, че след време ще е важно да има контакт...
Каква гордост ! Плащаш високи данъци. Плащай си ги. Боли ме гъза за тебе. На мен не са ми нужни много пари за да живея, така че няма да споря по темата със заплащането. Нещо против хората, които работят в Макдоналдс ли имаш?

hottie
11-02-2009, 11:13
Още ли ги мислиш данъците 8-)

cataclysm
11-02-2009, 11:30
Абе какво му е по-особеното на този грип?

Нищо.
Грип като грип.

LadyDi
11-02-2009, 11:33
Абе какво му е по-особеното на този грип?

Нищо.
Грип като грип.
И аз така чух, ама днеска като видях по улицата и в асансьора на общината хора с маски, леко тей се попритесних.

cataclysm
11-02-2009, 11:35
Да, бе... всички си мислят, че ще умрат ако хванат тоя вирус.

BoCupycake
11-02-2009, 11:35
Абе какво му е по-особеното на този грип?

Нищо.
Грип като грип.
И аз така чух, ама днеска като видях по улицата и в асансьора на общината хора с маски, леко тей се попритесних.
Във Враца има смъртен случай,но все още го прикриват.

LadyDi
11-02-2009, 11:37
Ама то ти можеш да умреш от всеки вид грип.
Какво му е по-специалното на този?

BoCupycake
11-02-2009, 11:39
Ама то ти можеш да умреш от всеки вид грип.
Какво му е по-специалното на този?
http://zdrave.log.bg/article.php?article_id=24833

scyLLa
11-02-2009, 11:41
Ама то ти можеш да умреш от всеки вид грип.
Какво му е по-специалното на този?
Кво му е специалното ли ?
Това не е грип, това е СВИНСКИ ГРИП !!!

LadyDi
11-02-2009, 11:42
Ами значи нищо по-особено. Освен, че няма още ваксина за него.

scyLLa, хитро. Дано не си като баба ми, дето спря да яде свинско заради грипа.

scyLLa
11-02-2009, 11:45
А едва ли ще спра да ям свинско заради швайне грипе, но попринцип те старите хора са така
Но щом има толкова (уш) умрели замисли се.....

cataclysm
11-02-2009, 11:50
scyLLa, хитро. Дано не си като баба ми, дето спря да яде свинско заради грипа. :lol:

та както казах грипа не е нищо особено
и да от всеки грип може да се умре ако не се пазиш

scyLLa
11-02-2009, 11:54
scyLLa, хитро. Дано не си като баба ми, дето спря да яде свинско заради грипа. :lol:

та както казах грипа не е нищо особено
и да от всеки грип може да се умре ако не се пазиш
Добре виж колко много хора умряха.Искаш да кажеш че и от другите грипове хората ей така си умират ?
Те са готови да обевят пандемия а ти ми говориш че грипа не е нищо особено

cataclysm
11-02-2009, 11:59
ем който (... аз мойто положение :Д) няма хигиена пати от тоя вирус

говоря за най- простото
а именно да си мием ръцете

както каза LadyDi от всеки грип може да се умре
независимо какъв е

хем не знаеш хем се вкарваш в някви филми

Complicated
11-02-2009, 12:04
Абе какво му е по-особеното на този грип?

Нищо.
Грип като грип.
И аз така чух, ама днеска като видях по улицата и в асансьора на общината хора с маски, леко тей се попритесних.
Във Враца има смъртен случай,но все още го прикриват.
Сериозно ли? :shock: :shock:

LadyDi
11-02-2009, 12:04
scyLLa, разгледай малко статистики да видиш колко хора са измирали от грип през годините.
Испанския грип???
Пиши там в гугъл, грип пандемия и ще видиш.

scyLLa
11-02-2009, 12:21
scyLLa, разгледай малко статистики да видиш колко хора са измирали от грип през годините.
Испанския грип???
Пиши там в гугъл, грип пандемия и ще видиш.
Чакай сега говорим за 2009 година, а не за "през годините", защото в днешно време не е нормално да се умира от грип.
Айде обесни тогава защо има около 4500 смъртни случая,а заразените са 400 000 по целия свят.Нима за вас това е нищо особено ? :shock:

TheMadHatter
11-02-2009, 12:28
Е, какво са 4500 човека?

Аха- ха- ха... хъъ.

scyLLa
11-02-2009, 12:31
Е, какво са 4500 човека?

Аха- ха- ха... хъъ.
Нали, и аз тва си викам ......

b0Nb0n
11-02-2009, 12:34
scyLLa, разгледай малко статистики да видиш колко хора са измирали от грип през годините.
Испанския грип???
Пиши там в гугъл, грип пандемия и ще видиш.
Чакай сега говорим за 2009 година, а не за "през годините", защото в днешно време не е нормално да се умира от грип.
Айде обесни тогава защо има около 4500 смъртни случая,а заразените са 400 000 по целия свят.Нима за вас това е нищо особено ? :shock:
е като няма ваксина е нормално маняк

scyLLa
11-02-2009, 12:36
scyLLa, разгледай малко статистики да видиш колко хора са измирали от грип през годините.
Испанския грип???
Пиши там в гугъл, грип пандемия и ще видиш.
Чакай сега говорим за 2009 година, а не за "през годините", защото в днешно време не е нормално да се умира от грип.
Айде обесни тогава защо има около 4500 смъртни случая,а заразените са 400 000 по целия свят.Нима за вас това е нищо особено ? :shock:
е като няма ваксина е нормално маняк
Има ваксина, но забравих как се казваше лекарството

b0Nb0n
11-02-2009, 12:39
scyLLa, разгледай малко статистики да видиш колко хора са измирали от грип през годините.
Испанския грип???
Пиши там в гугъл, грип пандемия и ще видиш.
Чакай сега говорим за 2009 година, а не за "през годините", защото в днешно време не е нормално да се умира от грип.
Айде обесни тогава защо има около 4500 смъртни случая,а заразените са 400 000 по целия свят.Нима за вас това е нищо особено ? :shock:
е като няма ваксина е нормално маняк
Има ваксина, но забравих как се казваше лекарството
а случайно да е в някви уграничени количества

DebelaManekenka
11-02-2009, 12:46
чак пък уграничени :-o

TheMadHatter
11-02-2009, 12:49
чак пък уграничени :-o Някой е уринирал върху буквичката "у".
Странно...

psychopath
11-02-2009, 13:01
И във Враца ни пуснахааа. :grin: :grin: :grin: :grin: уикенда съм във Враца...дано не се разболея деба!
дано ни ограничат контактите от местните пичета :lol:

clever
11-02-2009, 13:36
и аз искам ваканция веееееееееее
стига сте ме дразнилии !!!!!!!!!! :-x
:D :D

Lucho
11-02-2009, 13:51
Споко бе. Рано или късно навсякъде ще излезем...споко...въпрос на време е :)

cherinka
11-02-2009, 14:58
който иска да ходи на училище, нека си ходи
докато всички са болни, аз ще си се подмятам в нас
отвратителна гледка е да идеш на училище, за да научиш нещо, а от всякъде да се подмятат сополи, кашлици и болни хърла, които по един или друг начин се опитват да контактуват с теб.
БОЛНИ ХОРА, СТОЙТЕ СИ У ВАС, ЩОТО ЗАРАДИ ВАС МИ ПИСНА ДА СИ СТОЯ ВКЪЩИ!

баси, изтървах геометричната прогресия, заради вас, уроците за всички народи, населявали областта, в която живеем, сложността и важността да можеш да философстваш, и куп теми, есета и разсъждения върху Ботевите творби!

Мамицата ви болнави хора!

mmKamm
11-02-2009, 17:24
Днес в автобуса чух за бременна жена, която е починала, тЕй че си е сериозна работа тва. Добре, че съм с непоклатима имунна система и боледувам най-много 3 пъти годишно и то от гнойна ангина.
А ваксина казаха, че ще бъде измислена около февруари месец. Все още няма демек ще измрем !

DebelaManekenka
11-02-2009, 17:29
Днес в автобуса чух за бременна жена, която е починала, тЕй че си е сериозна работа тва. Добре, че съм с непоклатима имунна система и боледувам най-много 3 пъти годишно и то от гнойна ангина.
А ваксина казаха, че ще бъде измислена около февруари месец. Все още няма демек ще измрем !

непоклатима имунна система - 3 пъти годишно :lol:

ти луда ли си :-o

mmKamm
11-02-2009, 17:31
Днес в автобуса чух за бременна жена, която е починала, тЕй че си е сериозна работа тва. Добре, че съм с непоклатима имунна система и боледувам най-много 3 пъти годишно и то от гнойна ангина.
А ваксина казаха, че ще бъде измислена около февруари месец. Все още няма демек ще измрем !

непоклатима имунна система - 3 пъти годишно :lol:

ти луда ли си :-o
Еми...така я определям аз...ся колко е непоклатима е друг въпрос :D
А 3 пъти годишно мисля, че не е много...има хора които всеки месец са болни :) Аз тази година съм боледувала веднъж за сега ( по-сериозно).

ameli
11-02-2009, 17:36
^аз за първи път от 3-4 години хващам настинка и се прибрах в нас за 2 дена :shock: ако чух правилно на варненци ни удължават ваканцията до края на седмицатаааа :-P

mmKamm
11-02-2009, 17:37
^аз за първи път от 3-4 години хващам настинка и се прибрах в нас за 2 дена :shock: ако чух правилно на варненци ни удължават ваканцията до края на седмицатаааа :-PХа и ние сме до края...надявам се до началото на другата да съм се разболяла, за да си я удължа на 2 семици :lol:

Iria
11-02-2009, 17:43
Ние сме ваканция от днес до петък (обл. Търговище), обявиха я още петък.

LadyDi
11-02-2009, 17:47
^аз за първи път от 3-4 години хващам настинка и се прибрах в нас за 2 дена :shock: ако чух правилно на варненци ни удължават ваканцията до края на седмицатаааа :-PХа и ние сме до края...надявам се до началото на другата да съм се разболяла, за да си я удължа на 2 семици :lol:
Ама тогава няма да можеш да идеш до София да си видиш любимите приятели, а ще трябва да си лежиш у вас и да ти текат разни секрети.

mmKamm
11-02-2009, 18:00
^аз за първи път от 3-4 години хващам настинка и се прибрах в нас за 2 дена :shock: ако чух правилно на варненци ни удължават ваканцията до края на седмицатаааа :-PХа и ние сме до края...надявам се до началото на другата да съм се разболяла, за да си я удължа на 2 семици :lol:
Ама тогава няма да можеш да идеш до София да си видиш любимите приятели, а ще трябва да си лежиш у вас и да ти текат разни секрети.И без тва наще ме преебаха, заради проблемите в училище. Другото, което ми прееба прекрасната ваканция при моите любими хора е това, че човека, който ми е нужен за това живее в Бермудския триъгълник и за него няма ваканция. Така, че предпочитам да лежа 2 седмици в нас и да гледам филми, докато ми се излекува депресията и течащия нос.

stefity
11-02-2009, 18:58
^аз за първи път от 3-4 години хващам настинка и се прибрах в нас за 2 дена :shock: ако чух правилно на варненци ни удължават ваканцията до края на седмицатаааа :-P

Сигурна ли си, че е до края на седмицата? :)

scyLLa
11-03-2009, 11:59
...А ваксина казаха, че ще бъде измислена около февруари месец...
Ваксина няма, но лекарство има
Тамифлу, Реленца и още едно беше, не мога да се сетя името

gabi_94
11-03-2009, 12:18
...А ваксина казаха, че ще бъде измислена около февруари месец...
Ваксина няма, но лекарство има
Тамифлу, Реленца и още едно беше, не мога да се сетя името

има ваксина, но естествено първо САЩ трябва да се запаси :D , а и четох, че некъде си ваксинирали некви затворници, ама май в малка държавица беше, а в България ваксина ще пристигне края на януари, февруари, когато вече ще има 2 000 000 болни от свински грип :D Баси простотията, нямам думи, днес ще ми правят сиг изследване за свински грип, съмнявам се да съм болна точно от него, при положение че температурата ми спадна и оспексина ми помага. Но всеки с грип трябва да си прави изследване, а мен чак ме е страх да ходя в болницата да не лепна нещо от там. А иначе да, тамифлуто и реленцата лекуват свинсия грип, но струват към 50. 60 лева

DisturbiaV
11-03-2009, 12:37
И съм в шок.От днес и ние сме вакания,а попринцип училището ни никога не намалят часове,пък да не горим за дни.

scyLLa
11-03-2009, 13:22
...А ваксина казаха, че ще бъде измислена около февруари месец...
Ваксина няма, но лекарство има
Тамифлу, Реленца и още едно беше, не мога да се сетя името

има ваксина, но естествено първо САЩ трябва да се запаси :D , а и четох, че некъде си ваксинирали некви затворници, ама май в малка държавица беше, а в България ваксина ще пристигне края на януари, февруари, когато вече ще има 2 000 000 болни от свински грип :D Баси простотията, нямам думи, днес ще ми правят сиг изследване за свински грип, съмнявам се да съм болна точно от него, при положение че температурата ми спадна и оспексина ми помага. Но всеки с грип трябва да си прави изследване, а мен чак ме е страх да ходя в болницата да не лепна нещо от там. А иначе да, тамифлуто и реленцата лекуват свинсия грип, но струват към 50. 60 лева
Ами ходи в болницата със маска аз вече един път ходих зимаха ми кръв и нищо ми нямаше, сега пак ме боли главата, ходих на лекар той ми изписа едни антибиотици и си седя в нас.
Иначе за ваксината, нормално първо Американците да се запасят.
Тамифлу и реленцата 50-60 лева са нищо при положение, че толкова смъртни случай има вече от тоя скапан грип