PDA

View Full Version : бръснене...



nomusicnolife666
11-02-2009, 09:00
знам ще кажете че има много такива теми но искам да ви попитам защото е много лошо .. момичета кокато си обезкосмявате интимните части с самобръсначка нагоре или надоло я движите защото когато използвам моята и ставам на червени петна боли ме и имам чуството че не съм се избръснала все едно има още затова моля даите съвет :( :( :( :(

Stan4o123
11-02-2009, 09:06
ами аз съм момче,но все пак,1во обилно с пяна за бръснене,и после нагоре се бръснеш...обаче го прави рязко,но не натискай по кожата,щото си разраняваш кожата,така че рязко,но не натискай много,по-добре мини 5 пати,обаче не бързай!

ameli
11-02-2009, 16:12
най-важното е да не е на сухо-задължително сапун (или каквото имаш)

по-добре да е надолу :) и след това се намажи с нещо :)

nomusicnolife666
11-02-2009, 19:59
най-важното е да не е на сухо-задължително сапун (или каквото имаш)

по-добре да е надолу :) и след това се намажи с нещо :) да слагам сапун ноще си купя пяна и досега го правих нагоре но вече почвам надоло защото днес беше ужасна болка и много щипе от сапуна а след като изляза от банята се мажа с лосион за тяло насякаде :-D

Serenavanderwoodsen
11-03-2009, 16:21
Наи-добре е да не се бръснеш първо защото със самобръсначката много бързо порастват отново, второ се появяват пъпчици и подкожни косъмчета.По-хубаво е да отидеш на козметик или с епилатор или нещо друго... само не със самобръсначката. :)

ameli
11-03-2009, 17:55
^щом е решила така, значи знае за последиците ;) остави я да си прави както иска, а ти ходи по козметици ;)

nomusicnolife666, сапуна може да ти щипе, защото си се порязала ;)

LovelyGirl
11-03-2009, 18:46
Аз го правя настрани.Ползвай пяна наистина, много по-добре е :)
След това винаги се мажи с нещо.Аз използвам лосион за тяло.
Ако си се порязала някъде, изчакай малко време преди да се намажеш, за да не почне да ти щипе.
Както каза ameli - най-вероятно си се порязала и затова ти щипе сапунът.