PDA

View Full Version : Оф..незнам! пр0чети



perfektencom
11-02-2009, 09:53
<<Момче съм>>

Чувствам се много гадно,значи много се лигавя,имам чувството че вече нямам и приятели или пък ако имам те са с мензащото съм лигав и ги забавлявам,искам да стана малко сериозен,смисал аз имам чувстовто че се държа напрао като обратен,със това мое лигавене , а после съжелявам!Никой не обича лигавенето!А аз имам чувството че някой са с мен защото съм такъв!Дайте свеоето мнение и съвет как да спра да се лигава!мисля че ме разбрахте.Момчетата почняаха да странят от мен дайте ми съвет,смисал имам чувството че съм сам!

Hurtmore
11-02-2009, 10:05
Ами то, това си зависи само от теб, промени се. Така ще видиш кои са с теб, защото си лигав и ги забавляваш и кои наистина държат на теб. Дори и да си сам ще намериш хора, които са истински, просто спри с лигавщините докато е време.
Успех (:

meche95
11-02-2009, 10:11
Ами то, това си зависи само от теб, промени се. Така ще видиш кои са с теб, защото си лигав и ги забавляваш и кои наистина държат на теб. Дори и да си сам ще намериш хора, които са истински, просто спри с лигавщините докато е време.
Успех (: :wink:
ии от къв зор се лигавиш :lol: :lol: да се правиш на интересен и да привличаш вниимание или ???

perfektencom
11-02-2009, 10:15
bез да усещам се лигава ..

meche95
11-02-2009, 10:21
даа то така ставаа пък знаеш че се лигавиш ае замисли се защ0о0о и тогааа

slynchoo
11-02-2009, 10:48
еми всичко си зависи от теб,ние не можем да ти помогнем.
Просто си кажи "Спирам!"..воля му е цаката.Успех!

elito0o0o0
11-02-2009, 10:51
Ти си едно тъпо лигаво същество! Как така не се усещаш? О боже мой! Стани по-сериозен бе. То зависи от теб всичко. Ние как можем да ти помогнем да спреш да се лигавиш? Боже ,боже... :( :( Иди но психолог.

п.с. Аз лично познавам много хора дет се лигавят и то ужасно. Например един път сме се събрали компанията ии една почна да се лигави и да удря шамари на момчетата ,да се хили отвратително ... и т.н. ... После викаше ,че искала да спре да се лигави и да се държи по-сериозно (като теб) ,а още си е същото лигаво лайно. :( :? И аз се лигавя понякога,но не прекалявам. Всеки има такива моменти,но това да ти е навик на теб... боже! Та то става повече от нетърпимо.

deni15
11-02-2009, 12:25
и аз съм много лигава и понякога даже прекалявам и не се усещам,но пък и да си много сериозен не е хубаво ;д

Unendlich
11-02-2009, 12:53
и аз съм много лигава и понякога даже прекалявам и не се усещам,но пък и да си много сериозен не е хубаво ;д


С тази разлика, че той е момче, а на момчетата не им отива да се лигавят. ;) Едно е да са по-отпуснати и пак да има майтапи, ама друго е вече да се лигавят, а нашият автор ясно подчертава, че много се лигави, щом и момчетата почват да странят от него. ;) Авторе, само мога да ти кажа, да се стягаш, докато е време. ;) Защото то уж неволно се почва така с лиготията и докато се усетиш вече ще си на "другия бряг" .. Пък и момичетата не харесват лигави момчета, това е признак на лекота, дано си ме разбрал и успех. :) ;)

ef4etyYy
11-02-2009, 13:04
и аз съм много лигава и понякога даже прекалявам и не се усещам,но пък и да си много сериозен не е хубаво ;д


С тази разлика, че той е момче, а на момчетата не им отива да се лигавят. ;) Едно е да са по-отпуснати и пак да има майтапи, ама друго е вече да се лигавят, а нашият автор ясно подчертава, че много се лигави, щом и момчетата почват да странят от него. ;) Авторе, само мога да ти кажа, да се стягаш, докато е време. ;) Защото то уж неволно се почва така с лиготията и докато се усетиш вече ще си на "другия бряг" .. Пък и момичетата не харесват лигави момчета, това е признак на лекота, дано си ме разбрал и успех. :) ;) +


бтв подписа ти рлз :lol:

CrAzYanDlaZy
11-02-2009, 13:32
Аз се лигавя постоянно. :grin: :D :D
Винаги успявам да оправя кофти настроенията на хората. :) В това няма лошо, но и понякога трябва да бъдеш сериозен. Покажи на приятелите си, че можеш да си сериозен или поне опитай- нищо не губиш. Така те ще знаят, че могат да разчитат на теб, а не че само можеш да се лигавиш. :-D
Това е от мен и късмет. :)

soul1199
11-02-2009, 16:07
според мен един човек за да ти е истински приятел трябва да те приема такъв,какъвто си :)

Luscious_Heart
11-02-2009, 16:48
Ти си едно тъпо лигаво същество! Как така не се усещаш? О боже мой! Стани по-сериозен бе. То зависи от теб всичко. Ние как можем да ти помогнем да спреш да се лигавиш? Боже ,боже... :( :( Иди но психолог.

п.с. Аз лично познавам много хора дет се лигавят и то ужасно. Например един път сме се събрали компанията ии една почна да се лигави и да удря шамари на момчетата ,да се хили отвратително ... и т.н. ... После викаше ,че искала да спре да се лигави и да се държи по-сериозно (като теб) ,а още си е същото лигаво лайно. :( :? И аз се лигавя понякога,но не прекалявам. Всеки има такива моменти,но това да ти е навик на теб... боже! Та то става повече от нетърпимо.
За момче е по-приемливо.
За момиче е грозно и такива съм ги нацепвала много здраво.

r0ckst4r
11-02-2009, 16:49
Големи приятели имаш щом те отбягват, само защото се лигавиш. Не се променяй заради тях, защото те никога няма да направят същото за теб.

И аз се лигавя доста като за момче и съм си напълно нормален - имам си приятели и от 2та пола и не съм обратен или нещо от сорта. 8-) :D

MadeOfWater
11-03-2009, 05:15
явно просто характера ти е такъв... :(

CrAzYanDlaZy
11-03-2009, 08:33
Ти си едно тъпо лигаво същество! Как така не се усещаш? О боже мой! Стани по-сериозен бе. То зависи от теб всичко. Ние как можем да ти помогнем да спреш да се лигавиш? Боже ,боже... :( :( Иди но психолог.

п.с. Аз лично познавам много хора дет се лигавят и то ужасно. Например един път сме се събрали компанията ии една почна да се лигави и да удря шамари на момчетата ,да се хили отвратително ... и т.н. ... После викаше ,че искала да спре да се лигави и да се държи по-сериозно (като теб) ,а още си е същото лигаво лайно. :( :? И аз се лигавя понякога,но не прекалявам. Всеки има такива моменти,но това да ти е навик на теб... боже! Та то става повече от нетърпимо.
За момче е по-приемливо.
За момиче е грозно и такива съм ги нацепвала много здраво.

нещо не си добре :? точно за момче не е приемливо!
..иначе аз съм си лигава :P :-)


да бе не било приемливо
:lol: :lol:

квото за едните, такова и за другите ;)

и момче да се лигави, и момиче прави едно и също впечатление 8)

lubomirky
11-03-2009, 08:45
Ти си едно тъпо лигаво същество! Как така не се усещаш? О боже мой! Стани по-сериозен бе. То зависи от теб всичко. Ние как можем да ти помогнем да спреш да се лигавиш? Боже ,боже... :( :( Иди но психолог.

п.с. Аз лично познавам много хора дет се лигавят и то ужасно. Например един път сме се събрали компанията ии една почна да се лигави и да удря шамари на момчетата ,да се хили отвратително ... и т.н. ... После викаше ,че искала да спре да се лигави и да се държи по-сериозно (като теб) ,а още си е същото лигаво лайно. :( :? И аз се лигавя понякога,но не прекалявам. Всеки има такива моменти,но това да ти е навик на теб... боже! Та то става повече от нетърпимо.

На теб кой ти дава право да го определяш като 'тъпо лигаво същество' ? Някога да си била до него и да си го виждала това? Може той просто да си въобразява и да взима лиготията като причина, поради която всички го отбягват. Може да е заради нещо друго, защо пък лиготия? Поне половината тийнейджъри са лигави, това какво трябва да значи, че половината нямат приятели ли?! Набива се във филми просто. И какво са ти виновни лигльовците на теб, никой не е виновен, че не обичаш да се смееш/забавляваш/да си живееш живота с усмивка.