PDA

View Full Version : мн.гадна ревност..



danibebi
11-02-2009, 13:26
Моля ви помогнете ми-знам че съм пускала тема за ревност от приятелка но немога да я намеря в търсачката.Чувствам се ужасно искам да спра тази ревност която изпитвам към най-добрата си фр.но незнам как :cry: някак си при мисълта че тя предпочита една друга фр пред мен и откачам :? и искам да спра да ревнувам най-добрата си фр от другата моля ви без упреци.Искам само съвети :cry:

cookie_master
11-02-2009, 13:37
намери си и други приятели и не обсебвай приятелката си

само това успях да измисля
:neutral:

aloveyou
11-02-2009, 14:00
намери си и други приятели и не обсебвай приятелката си

То друго не остава какво да прави..

Знаеш ли кой ревнува..??
Ревнува този,
който го е страх,че ще загуби нещото,
което не заслужава !!!

Еми щом тя е предпочела нея - значи има нещо в тази..

Или поговори с нея - или си намери други приятели както каза cookie_master

mrtn
11-02-2009, 14:32
Може би просто на теб така ти се струва, че те заменя с друга приятелка. Както ти казаха другите потребители, намери си друга приятелка, друго решение не виждам.

Unendlich
11-02-2009, 15:46
намери си и други приятели и не обсебвай приятелката си

само това успях да измисля
:neutral:


Не знаеш колко си права. :)


П.С. -> Колкото повече ревнуваш, толкова по-лошо за теб. Това е нейн избор, явно другото момиче ти дава нещо, което и не (тук не става въпрос за нещо материално, не ме разбирайте погрешно) . Авторке , по-хубаво за теб е да си намериш наистина други приятели, така ревността ще понамалява и накрая може да е друго положението. ;)

danibebi
11-02-2009, 16:07
Мерси за съветите но немога да си намеря други приятели-изключено :( :( може би ще поговоря с нея..не казвам че ме е заменила напълно..може просто така да си мисля защото мисля че аз и давам повече отколкото другата фр. - не говоря за материалното.. :)

cookie_master
11-02-2009, 16:45
намери си и други приятели и не обсебвай приятелката си

само това успях да измисля
:neutral:


Не знаеш колко си права. :)

хаха,мерси :oops:

cookie_master
11-02-2009, 16:46
Мерси за съветите но немога да си намеря други приятели-изключено :( :( може би ще поговоря с нея..не казвам че ме е заменила напълно..може просто така да си мисля защото мисля че аз и давам повече отколкото другата фр. - не говоря за материалното.. :)защо да не можеш да си намериш други приятели?нещо ще ти стане ли?

Unendlich
11-02-2009, 17:35
cookie_master, моля :smt003

Авторката : Ние не говорим за нищо материално, както споменах. Просто зависи и тя как ви чувства теб и другото момиче. За теб ти може да 'и даваш наистина всичко от себе си, но при нея нещата да са различни. Поговорете. Наистина трябва да си изясниш за себе си тези неща, защото така на сляпо не е удачно да говориш. И както кажа бисквитка :oops: - нищо няма да ти стане, ако намериш и други хора, според мен рано или късно всеки претърпява разочарование от най-близкия приятел (мое мнение) :) :P

elito0o0o0
11-02-2009, 19:56
:o Новото е по-добро от старото. :o Намери си нови приятели/ки. Нали знаеш? Колкото повече,толкова повече. Какво си се занемарила? Излез малко на дискотека нещо ,кафенце ,ала бала.. Ти си се хванала за тая твойта приятелка и нещеш да я пуснеш да диша. 8-) Да не ти е гадже,че да я ревнуваш. И аз съм имала такива приятелки. Веднъж са ти най-добрите приятелки , а после дори не се сещат за теб и постоянно си шушукат с някой друг,ноооо живота продължавааа... 8-) 8-) Що пък точно да е приятелка,а не приятел? Момчетата са по-добри приятели,отколкото момичетата. При момичетата има много интриги и т.н. На мен повечето ми приятели преди бяха момчета,но сега имам повече приятелки... К`во да се прави. Момчетата са на изчезване. 8-) 8-) Все пак още имам доста приятели момчета. 8-) :) :-)

danibebi
11-03-2009, 10:14
тя наистина ми е добра приятелка и мн я обичам :) това е приятелска ревност..не я ревнувам като гадже :lol: :lol: освен това не искам други приятели :? :) но все пак мс за съветите

elito0o0o0
11-03-2009, 11:06
тя наистина ми е добра приятелка и мн я обичам :) това е приятелска ревност..не я ревнувам като гадже :lol: :lol: освен това не искам други приятели :? :) но все пак мс за съветитеМи това,че не искаш др. приятели , не означава,че тя не иска. К`во си се сдухала? К`во си мислиш,че тя ще остави всички,че да има като приятел само теб ли? :lol: :lol: :lol: :lol: пахахха... боже..

NightGuardian
11-03-2009, 12:58
Абе еби га в гъза бе :booooomb:

moon4e123
11-03-2009, 14:32
намери си и други приятели и не обсебвай приятелката си

То друго не остава какво да прави..

Знаеш ли кой ревнува..??
Ревнува този,
който го е страх,че ще загуби нещото,
което не заслужава !!!

Еми щом тя е предпочела нея - значи има нещо в тази..

Или поговори с нея - или си намери други приятели както каза cookie_master

+1

danibebi
11-27-2009, 17:46
тя наистина ми е добра приятелка и мн я обичам :) това е приятелска ревност..не я ревнувам като гадже :lol: :lol: освен това не искам други приятели :? :) но все пак мс за съветитеМи това,че не искаш др. приятели , не означава,че тя не иска. К`во си се сдухала? К`во си мислиш,че тя ще остави всички,че да има като приятел само теб ли? :lol: :lol: :lol: :lol: пахахха... боже..

Да съм казала нещо такова а? :? Пфффф..освен това нещата се оправиха..и ревността мина и всичко е чудесно :)

MadeOfWater
11-27-2009, 18:47
С времето отминава.И аз минах през това ;)