PDA

View Full Version : Пиърсинг на устната ! ( Бургас )



silwinka
11-02-2009, 14:48
Някой ще ми каже в Бургас кое е най-доброто студио където мога да си сложа обеца на устната в ляво .. и боли ли много ( от имащите тук ) , към каква цена да се ориентирам ?
имам и още въпроси :
- с пистолет ако си направя , к'ви са последиците и к'ви обеци слагат ?
- ще е фатално ли ако сама се продупча ( с абокат ) .. ?
- Какъв цвят трябва да е абоката ( чух , че май бил зелен) , ама да питам за по - сигурно > :razz:

Jamalska
11-02-2009, 14:50
Не боли.
Към 20-25 за дупка и още някфи за обица.

Rhype
11-02-2009, 15:12
Velev tattoo знам едно студио (май така се казваше) ,може там да го направиш.

dead_princess
11-02-2009, 15:23
О,боже :lol: пиърсинг се прави само и само с абокат! Кви са тези пистолети..те се използват само за меката част на ухото.Ако се пробиеш с пистолет - първо, че зараства по-бавно, второ имаш по-голям шанс да си докараш инфекция.
Ако се пробеш сама също не е особено добре.Можеш да си докараш някоя инфекция или да нацелиш някоя вена.
За абокат не знам какъв цвят трябва да е..
Цените както ти казаха са - 20-25-30лв (: След като те пробият ще ти сложат медицинска обица, която след време ще можеш да смениш.

magicfairy
11-02-2009, 16:10
Сега ще ти обясня с по 2-3 думи 8-)

Не живея в Бургас и незнам студия, аз си го правих във Варна.
Мен ме пробиха за 30 лв. , обицата ми я подари момчето от студиото, а отделно една паста, сандрин и риванол за промивания и глупости около 10 лв май.
Колкото до болката, ами не е кой знае каква, поносима е. Аз бях толкова развалнувана, че почти нищо не усетих. 8-)
С пистолет абсолютно никога никога не си пробивай нещо различно от мекото на ухото.
Сама е още по-глупава постъпка. Знаеш ли каква инфекция може да се получи.
Да знаеш, че около седмица след пробиването ще ти е малко трудничко, за да се храниш нормално си, защото 1-во леко ще те боли и 2-ро още няма да си свикнала с обицата, но след това всичко се оправя. Месец след пробиването трябва по 3 пъти на ден и след всяко хранене да се жабуриш със Сандрин, защото не трябва да има храна около дупката. 1 месец след пробиването не трябва да махаш обицата (поне на мен така ми казаха, сега незнам), аз я смених след месец и нещо, защото ме беше страх. 8-) Другото което е, венците ти слизат надоло, защото дискчето на обицата се удря в зъбите и също така ти се преебава емайла. Първата седмица без твърди храни и горещи напитки, а ако има отток, спада след около 5 дена :).Ами мисля, че това е в общи линий, ако се сетя друго ще добавя. :)