PDA

View Full Version : Сваля ли ме ?



VenusDoom
11-02-2009, 16:00
Преди 8 дни ме преместиха в друго даскало и там се запознах с едно адски красиво и сладко момиче. Слабичко, но толкова усмихнато и прекрасно ... влюбих се в него оше от 1-вия ден. Тя има гадже от около 6 месеца, а аз имам връзка с една от 5 месеца (днес станаха). На 14 сме и двамата и си харесваме. Просто не обичам глупости и й казах, при което тя каза, че и тя ме харесва но си има гадже и има сериозни чувства към него от много време. Сега ще ме питате дали и аз си обичам момичето ... обичам го, но чувствата ми започват да избледняват. Та ... седиме заедно (тя ме помоли да седна до нея) ходим да пушиме с още 2 човека всеки празен момент. Преди 2 дни и написах sms : "Лека и мека сладурано, падам си много по тебб !" при което отговорът беше : "лека и мека сладур ... ". Само се бута в мен, прегръща ме, на игра ми хваща рачичката в час ... щипе ме, и всичко друго което се сетите. Проблема е, че не мисля, че ако й предложа ще каже да. Смисъл тя си излиза с гаджето й (не че аз не излизам ама аз съм по-студен от нея). Днес един приятел беше седнал до мен междучасието, и тя седна до мен на моя стол (пред мен) и започна да се обяснява че седи тука шото и е зает стола ... Виждам, че я интересувам гледами се доста през часовете, но не знам дали това е знак, че ще го зареже. Не искам да и досаждам, но не трябва да оставям нещата така. Държа се естествено, забавен съм и венаги усмихнат. Какво да правя ? Как да започна и аз да я свалям, така че да иска да ми се хвърли на врата ... ако щете го наречете : Как да стана по-секси. Искам и мнения от момичета за бавен но многоо хубав ефект. Смисъл как да я свалям така, както тя ме сваля мен ?!

haritov
11-02-2009, 16:04
Аман от такива като тебе :? ти си бахти сита

FeelMyPain
11-02-2009, 16:09
На 14 май най-ефикастната свалка беше удряне,блъскане и щипане. :neutral:

RoCkSpOt
11-02-2009, 16:14
На 14 сме и отиваме да пушим ... я земете се гръмнете и 2-та :-o

Priceless
11-02-2009, 16:16
Сладурииииии :-|

girl333
11-02-2009, 16:17
според мен първо реши с коя от двете искаш да си? В противен случай има опастност от два стола да се окажеш на земята. :? Демек реши коя и бъди само с нея :)

soul1199
11-02-2009, 16:18
ми и ти я закачай,помоли я да излезете някой път само двамата :)

MaLkaTa_LaDy
11-02-2009, 16:26
Първо вземи си изясни чувствата с гаджето ти. Ако нямаш чувства към нея, по-добре да я скъсаш. Какво само я залъгваш. После то е ясно, че си още малък и не ги разбираш тези неща, но не мислиш ли, че е добно да си имаш приятел/приятелка и да се сваляш с друг/а? Всъщност няма да обсъждам темата защо харесваш другото момиче, няма смисъл. Но как да ти кажа - няма определена стратегия по която можеш да свалиш всяко момиче. Има някои по-лесни [както си личи и тази е такава] има други по-трудни с характер. Но това, което можеш да направиш е да и правиш мили жестове, да оставате повече насаме, да си споделяте и ала бала, сеш' се...

П.п. Мисленето ти е детско, което съответно не ме кефи. ;)

kombarka
11-02-2009, 16:44
В противен случай има опастност от два стола да се окажеш на земята. :?

Добре казано 8-)


Доколкото разбрах не обичаш вече приятелката си. (обичаш е пресилено)... Скъсай с нея и бъди директен с другата. Не е чак толкова трудно! :?

FeelMyPain
11-02-2009, 16:47
В противен случай има опастност от два стола да се окажеш на земята. :?

Добре казано 8-)


Доколкото разбрах не обичаш вече приятелката си. (обичаш е пресилено)... Скъсай с нея и бъди директен с другата. Не е чак толкова трудно! :?
Тъп съвет.
Оная ще му откаже и той ЩЕ си остане на земята от двата стола...

cookie_master
11-02-2009, 17:07
На 14 сме и отиваме да пушим ... я земете се гръмнете и 2-та :-oточно така ;-)

HanopkaH
11-02-2009, 17:12
На 14 и пушите АХАХХАХ

IndependentGirl
11-02-2009, 17:27
Детската градина в бой.. 8-)

vampire_girl_
11-02-2009, 17:29
Струва ми се,че виждаш неща,които ти се искат - примерно в погледа и жестовете и,а ако не е така - ами предложи и,а ако знае какво иска,ще разбереш и ти.

beachy_bunny
11-02-2009, 17:33
Преди 8 дни ме преместиха в друго даскало и там се запознах с едно адски красиво и сладко момиче. Слабичко, но толкова усмихнато и прекрасно ... влюбих се в него оше от 1-вия ден. Тя има гадже от около 6 месеца, а аз имам връзка с Една от 5 месеца (днес станаха). На 14 сме и двамата и си харесваме. Просто не обичам глупости и й казах, при което тя каза, че и тя ме харесва но си има гадже и има сериозни чувства към него от много време. Сега ще ме питате дали и аз си обичам момичето ... обичам го, но чувствата ми започват да избледняват. Та ... седиме заедно (тя ме помоли да седна до нея) ходим да пушиме с още 2 човека всеки празен момент. Преди 2 дни и написах sms : "Лека и мека сладурано, падам си много по тебб !" при което отговорът беше : "лека и мека сладур ... ". Само се бута в мен, прегръща ме, на игра ми хваща рачичката в час ... щипе ме, и всичко друго което се сетите. Проблема е, че не мисля, че ако й предложа ще каже да. Смисъл тя си излиза с гаджето й (не че аз не излизам ама аз съм по-студен от нея). Днес един приятел беше седнал до мен междучасието, и тя седна до мен на моя стол (пред мен) и започна да се обяснява че седи тука шото и е зает стола ... Виждам, че я интересувам гледами се доста през часовете, но не знам дали това е знак, че ще го зареже. Не искам да и досаждам, но не трябва да оставям нещата така. Държа се естествено, забавен съм и венаги усмихнат. Какво да правя ? Как да започна и аз да я свалям, така че да иска да ми се хвърли на врата ... ако щете го наречете : Как да стана по-секси. Искам и мнения от момичета за бавен но многоо хубав ефект. Смисъл как да я свалям така, както тя ме сваля мен ?!


Ти си много тъп ... не заслужаваш приятелката си ..

Hilary_
11-02-2009, 17:52
... влюбих се в него оше от 1-вия ден.
да добре ..

Тя има гадже от около 6 месеца,
т'ва трябва да те навява на някакъв извод ..

Просто не обичам глупости и й казах, при което тя каза, че и тя ме харесва но си има гадже и има сериозни чувства към него от много време.
и тук това трябва да те навява на още нещо??

Сега ще ме питате дали и аз си обичам момичето ... обичам го, но чувствата ми започват да избледняват.
хах .. след като избледняват .. това не е обич ..

Проблема е, че не мисля, че ако й предложа ще каже да.
мм дам .. и аз смятам, че това ти е проблема ..

.. но не знам дали това е знак, че ще го зареже.
не не е знак .. знак е на лигавщина .. от нейна страна ..

Не искам да и досаждам, но не трябва да оставям нещата така.
а какво трябва да напраиш?? Да я "откраднеш" от другото момче ли?? хах .. след като ти е казала, че има сериозни чувства към приятеля й няма какво да й се натискаш .. :?

Как да започна и аз да я свалям, така че да иска да ми се хвърли на врата ...
омг .. ;д

Как да стана по-секси.
пластична операция .. ;д

FeelMyPain
11-02-2009, 17:54
Още ли не са измислили рингтоне, който като го слушаш ставаш по-секси и момичетата ти се хвърлят на врата? :( :(

Priceless
11-02-2009, 17:57
Още ли не са измислили рингтоне, който като го слушаш ставаш по-секси и момичетата ти се хвърлят на врата? :( :(

Мне, ама има такива парфюми :D

FeelMyPain
11-02-2009, 18:05
Тц...Ще се доверя на рингтона.

Priceless
11-02-2009, 18:08
Е да ама сигурно ще си почакаш малко. ;/

john95
11-02-2009, 18:11
мм рингтона е уникален аз го имам вече 8)

Фрашкано е на врата ми ама след като споменах за тона сигурно и за вас ще се намери място'


:lol:

FeelMyPain
11-02-2009, 18:17
Прати ми го по скайп искам и аз да съм секси :cry:
6ek6i_batkyYy97

ScarletBite
11-02-2009, 18:29
Айде бе... и аз съм на 14... не ъпдейтнахме ли вече на ниво флиртове, цветя, комплименти? :lol: :lol: :lol: Какви са тези детински изпълнения... щипели се... ходили да пушат... :lol:

john95
11-02-2009, 18:30
Айде бе... и аз съм на 14... не ъпдейтнахме ли вече на ниво флиртове, цветя, комплименти? :lol: :lol: :lol: Какви са тези детински изпълнения... щипели се... ходили да пушат... :lol:

Мечти мечти 8-)

Sladurchoo
11-02-2009, 18:35
На 14 сме и отиваме да пушим ... я земете се гръмнете и 2-та :-oточно така ;-)

asp1r1n94
11-02-2009, 19:00
Зарежи мацките и залягай над учебниците!!! 8)

kombarka
11-02-2009, 19:14
В противен случай има опастност от два стола да се окажеш на земята. :?

Добре казано 8-)


Доколкото разбрах не обичаш вече приятелката си. (обичаш е пресилено)... Скъсай с нея и бъди директен с другата. Не е чак толкова трудно! :?
Тъп съвет.
Оная ще му откаже и той ЩЕ си остане на земята от двата стола...

ох лелее :razz: без коментар...

FantaMen
11-03-2009, 10:22
Само като прочетох "излизам с ЕДНА" пич или си ебахти глупака или си от онези които търсят нещо ново да мушнат... Като си има приятел новото момиче просто и казваш избирай мен или него и готово.А като си в хладни отношения с тази "ЕДНА" оставяй я никои не те кара на сила....

VenusDoom
11-03-2009, 14:46
ОМГ ... както и да е няма да коментирам. Събрах смелост и скъсах с приятелката ми, а сега какво ?!

InloveAgain
11-03-2009, 15:21
ами ..ти коя искаш в крайна сметка.. приятелката си или момичето от класа ти .. и мислиш ли ,че си заслуважа да оставиш приятелката си (евентуално,ако така решиш)..заради момичето от класа ти ,което не се знае още с колко се сваля,защото аз познавам доста такива :). Помисли!!!!!!

vellvet
11-03-2009, 16:17
ооо типичните дечица толкова е сладко :grin: като цяло играйте си докато не паднете и не се ударите след това все някой ще плачка ;)

kidwestern
11-03-2009, 16:20
всички сте прости , само АЗ съм умен, сере ми се.

jimei
11-03-2009, 16:26
всички сте прости , само АЗ съм умен, сере ми се.


Глупости. Не ти се сере. Пикае ти се.

Комплексар такъв.

Hilary_
11-03-2009, 16:37
всички сте прости , само АЗ съм умен, сере ми се.

поне не сери в темите "умнико" .. :x

Lincheto
11-03-2009, 16:40
всички сте прости , само АЗ съм умен, сере ми се.

[BOW] 8-)

haritov
11-03-2009, 16:43
не бе качва те :D

jimei
11-03-2009, 16:51
не бе качва те :D


Учителю... вие... не знаех...