PDA

View Full Version : [СЕРИОЗНА ТЕМА: vol. 2] Как се нарича това нещо о.О ?!



smiirnoff
11-02-2009, 16:22
След днешните размисли и страсти (:Д), се замислих за нещо и сега мисля да ви позанимавам малко с моите глупави мисли о.О

Представете си следната ситуация (говоря ХИПОТЕТИЧНО, което означава, че както съм написала ситуацията, тя е ТОЧНО така! - без да ми говорите, че не може така и etc.):

Момче (X) и момиче (Y) са заедно от доста време (8-9-10 месеца и нагоре)(като гаджета имам предвид) ии се обичат (или не се обичат, но изпитват адски силни чувства един към друг, държат един на друг, etc.)
Няма пречки по между им, не кръшкат (:Д), вярват си ..
Обаче в един момент момичето се запознава с друго момче (Z). От началото двамата не си говорят много, най - много 'здрасти, к'во правиш, чао ..', нищо повече. НО започват да се опознават и си говорят доста - пак за общи неща, но вече са по - отворени един към друг. И в един момент момичето започва да изпитва доста странно чувство към момчето Z. Ще го дефинирам малко странно:
Момичето чувства някаква странна приятелска 'любов' (не точно любов, но това е горе - долу подходящо), но в същото време чувства и, че не е точно приятелска о.О
Дори тя не може да си го обясни (както и аз).
Тоест, хубаво и е с момчето Z, чувства го близък, но в същото време си обича (изпитва силни чувства) нейното си момче Х.

Момичето Y не иска да е нещо повече от приятелка с момчето Z, но не може да си обясни какво е това чувство, защото го изпитва за пръв път.
о.О


Някой сега ако може да ми обясни:
- какво е това чувство
- изпитвал ли го е
- как може той (съфорумника) да го дефинира (чувството)
- мисли ли, че това чувство е 'лошо', и че момичето трябва да спре да го изпитва (няма значение това как ще стане)
- ии последно - това може ли да попречи на момичето Y да бъде с момчето X ?

(Пак казвам, че момичето Y не иска да бъде нещо повече от приятелка с момчето Z, а може би и момчето Z е на мнението на момиче Y, но просто момичето изпитва някакво странно влечение към момчето Z.)


^^

tihichkoto
11-02-2009, 16:31
Момичето ще чака да отмине тръпката. Ако не отмине - "cut", "paste".

stylo
11-02-2009, 16:40
може би това е изпитание на съдбата.Ако наистина обича гаджето си с др момче ще бъде само приятелка.Това е просто привличане

ivcheto0o
11-02-2009, 16:47
според мен това чуство е привличане.И не е "лошо",но определено може да повлияе на връзката с приятеля и,щом изпитва нещо към друг нещо не е както трябва,можебе това което изпитва към приятеля си е навик и привързаност...

TheMadHatter
11-02-2009, 17:08
Хипотетично съм пиян.
Ипотеетично нямам пари.

Riva
11-02-2009, 17:22
Няма нищо лошо да ти е приятно да си в компанията на момче.

lubomirky
11-02-2009, 17:27
краткотрайно харесване? допада ти момчето Y, но само в началото, защото е интересен и е нов.

beachy_bunny
11-02-2009, 17:29
Хипотетично нищо не разбрах :)

IndependentGirl
11-02-2009, 17:33
Момичето не знае какво иска.. и какви точно чувства изпитва към двете момчета.. :)

mOBSCENE
11-02-2009, 18:09
Моментно е.Всичко ще отмине.Случвало ми се е^^
Голяма заблуда,но не обръщам внимание .

MiChKoO
11-02-2009, 18:27
привързаност може бии .... :) изпитвала съм го.. :oops:

Kukumqvka
11-02-2009, 19:03
На момичето му харесва компанията на момчето Z.
И това го обърква :-o

smiirnoff
11-02-2009, 19:07
Момичето чувства някаква странна приятелска 'любов' (не точно любов, но това е горе - долу подходящо), но в същото време чувства и, че не е точно приятелска о.О
Дори тя не може да си го обясни (както и аз).

за улеснение ^

Python5
11-03-2009, 00:39
Много подли същества са жените - хипотетичната тема на авторката го доказва. Мъж никога не може да обича две жени едновременно.

Priceless
11-03-2009, 05:38
Много подли същества са жените - хипотетичната тема на авторката го доказва. Мъж никога не може да обича две жени едновременно.

Има нещо вяррно сякаш.

FromAutumToAshes
11-03-2009, 05:50
Много такива хипотетично заблудени момиченца, които не знаят какво искат има на този свят. А това е жалко.
Това нещо "обичам ги и двамата/двете" винаги ми е звучало супер глупаво. Не знам. Смятам, че нормално мислещ човек не би направил такова изказване :)

XiPiXoPiGiRL
11-03-2009, 06:54
- м0ментн0 привличане (кат0 химия, н0 е прекален0 силн0 казан0)
- ахам.. даже съм била в п0д0бна ситуация и направих грешния х0д..
- ами пр0ст0 м0мичет0 вижда в `зет` нещ0 н0в0 и т0ва е првлякл0 вниманиет0 й..
- ами т0 е д0ста трудн0 да пр0мениш чувствата си към няк0г0.. н0 аз хип0тетичн0 ще п0съветвам м0мичет0 да не из0ставя приятеля си заради `зет`, защ0т0 след т0ва ще 0ткрие, че нищ0 не е бил0 так0ва какв0т0 и е изглеждал0 [сигурн0 има и такива сапунени сериали, в к0ит0 `зет` всъщн0ст е принца, н0 при мен личн0, не беше така.. върнах се при м0я, н0 0ттам нататък нищ0 не беше същ0т0 и след има~няма месец заблуди, че всичк0 ще се 0прави скъсахме.. 0ще не съм г0 прежалила, н0 кат0 съм наивна иди0тка, разбира се, че ще си блъскам главата в стената...]
- да, за съжаление.. 0тн0в0 п0втарям 0стави тази м0ментна зарибяфка да 0тмине..

пп. влизам в п0л0жениет0 на м0мичет0.... :(

umri
11-03-2009, 07:08
Баш за себе си говориш, ама все тая. Това чувство се нарича доказателство на тезата, че жените не знаят какво искат.

Zarity
11-03-2009, 09:24
Това чувство е нещо като предлюбов :-o Или неосъзната любов...Изпитвала съм я преди да тръгна с бившия си,а същевремено обичах друго момче....Самоче спрях да обичам това момче(тва е спорен въпрос,ама да не говорим за тва) и тръгнах с другото....Мдам... :)

nicolepcd
11-03-2009, 09:33
Тва е по трудно от 3тата задача по физика след урока, бе :lol:

Ми мисля, че тва момиче не знае кво иска и малко му е писнал сегашният й приятел 8-)

slun4ice_90
11-03-2009, 10:31
Просто привличане,но може и да се влюбва без дори да разбере т'ва.Поняка и така се случва.Аз също съм в такава ситуация,само че не ходя с никого.Е,влюбена съм,но при мен винаги е било по-сложно. :-D Избягвам да го виждам,макар че е от моя квартал.И е малко трудничко... :-o Просто не излизам вече с тази компания,в която е и той... :) Сещам се за него по 10 пъти на ден и мисля,даже го сънувам. :shock: Липсват ми прегръдките му и т.н,но за сега съм решила да е така.

GodLovesYou
11-03-2009, 10:35
Хипотетично съм пиян.
Ипотеетично нямам пари.
!!!

kombarka
11-03-2009, 11:04
Като момичето не иска да е с момчето... Какъв е проблемът? А да чувството... Ем изпитвала съм го, но не мога да го обясня. Вина може би? Хмм.. :-o

ПП x.y=z :razz:

ScarletBite
11-03-2009, 11:15
Нарича се раздвояване.
Поздрав с една чалгийка - Ивана - Ти и Той (http://vbox7.com/play:5a03c031) 8-)
Възможно е да е влюбена и в двамата.
Върви по ръба, дали го осъзнава?
Да си седне на заоблената част на гърба и да премисли хубаво нещата, преди да стане прекалено късно и да загуби и двамата.Така не може да продължава.
Ако не си изясни чувствата и остави нещата така, рано или късно ще се поддаде на сексапила на момче Z и ще опита да седне на два стола.А всички знаем какво става тогава 8)

myNameIsImmortal
11-03-2009, 11:54
.. А, Б, В.. колко много неизвесни букви.. да ги беше означила с Х и У, за да бъде поне неравенство..
Айде по темата, да не бъда като теб и да не оспамвам само темите и да говоря невярни неща, както правиш ти..
Значи 1вото нещо което е факт: Рано или късно се губи интереса, желанието, тръпката, искрата (или както искаш го наречи), между момчето и момичето.. и всеки си намира друг партньор с който да преживява нови и приятни случки, които да изпълват живота му с щастие.
Е да - винаги има изключения и аз познавам хора, които ходят от 2-3-4 години и още са заедно и тази искрица която ги крепи се увеличава с всеки изминал момент..
Но така хипотетично да приемем, че момчето вече можеби е започнал постепенно да губи интерес и да търси нова дама.. ?!
Доста очевидно е, че той самият е почнал да обръща много повече внимание на въпросното момиче (там 2рото дет не знам с коя буква беше..) и да бъде привлечен към нея..

Относно за това чувство, за което питаш - еми да, доста хора сме го изпитвали, аз също съм го изпитвал.. не е много приятно да не знаеш какво точно чувстваш но няма какво да се прави - с времето всичко се изяснява само...

Дали момчето може да тръгне със 2рото момиче казах по-горе и тук да довърша.. вариантите са 2:
- или е започнал да се влюбва в нея малко по малко и заради това гледа как и по какъв начин да говори с нея за колкото се може повече неща и да бъде по-общителен;
- или просто я има за приятелка и може да й се довери за всичко, само че при момчетата това е по-рядко срещано.. защото когато едно момче почне все повече и повече да търси обща точка на разговор с момиче и постоянно се опитва да я заговори и прочие, то тогава се подразбира че е влюбен в нея или малко по малко започва да се влюбва..

Еми това е..
Дано по някакъв начин да съм помогнал :)

smiirnoff
11-03-2009, 11:57
Момичето чувства някаква странна приятелска 'любов' (не точно любов, но това е горе - долу подходящо), но в същото време чувства и, че не е точно приятелска о.О
Дори тя не може да си го обясни (както и аз).



(Пак казвам, че момичето Y не иска да бъде нещо повече от приятелка с момчето Z, а може би и момчето Z е на мнението на момиче Y, но просто момичето изпитва някакво странно влечение към момчето Z.)


.. ето за тези, които не са разбрали и си говорят ей така ..
както и да е ..

Благодаря на всички, които отговориха ^^

Cucko0
11-03-2009, 12:07
ебахти омотана тема ........... :shock: :shock:

smiirnoff
11-03-2009, 12:14
Иммортал - ок
обаче историята е с 2 момчета и 1 момиче ^^
не обратното
се едно
то и обратното да е трябва да важи същото о.О

EeeBobii
11-03-2009, 12:23
Чували ли сте за думата - СИМПАТИЯ :-o

Nikneg
11-03-2009, 12:42
Чувството е породено чисто на основата на привличането,то за момента не е възможно да прерасне в любов,защото момичето (Y) вече го изпитва към момчето (X),но въпреки това то може да повлияе във взаимоотношенията с момчето (X).

Чувството към (Z) [F 'z']може да е равно на "адски силните чувства" към (X) [F'x']
Но [F'x'] вече е било утвърдено в времето прекарано с (X) и [F'z'] не може да измести [F'x'],затова [F'z'] достига само до приятелско привличане

Тоест [F'z']= [F'x'] при едновремено възникване,но ако [F'x'] възникне по-рано във времето, то [F'z'] отива на по-ниско равнище (изтънява) :)

може [F'z'] да измести [F'x'] ,само когато [F'x'] не е 'любов'


извинете ако съм написал някоя глупост !

smiirnoff
11-03-2009, 12:52
еми много добре си го написал
ама какво е [F'x'] [F'y']

Nikneg
11-03-2009, 13:02
еми много добре си го написал
ама какво е [F'x'] [F'y']

[F'x'] e чувството към момчето (X)

[F'z'] e чувството към момчето (Z) :)

oпaaa момчето е (Z) :-o

поправено :)

smiirnoff
11-03-2009, 13:19
Благодаря за точното описание на ситуацията ^^

BigFakeSmile
11-03-2009, 15:28
Момичето не знае какво иска.. и какви точно чувства изпитва към двете момчета.. :)

^Е това за какво го казваш, не помага. Ами, случвало ми се е. Да може би увлечение се нарича, тръпка в скучната ти връзка. При мен тази "тръпка" се превърна в нещо повече. Тогава зарязах приятеля си заради нея (тръпката :D ) . Ноо взех, че се влюбих в този новия, а после стана лошо, той бил женкар. Ето ти типичен пример. Но аз не съжалявам, защото ако бях останала с приятеля си щеше да ми е скучно...а аз държа да има емоции..дори и лоши да са ;dd

kidwestern
11-03-2009, 16:27
хипотетичен необръсбат мазен хой

loliii
11-03-2009, 16:32
Ми това е привличане и всъщност това, че момичето не иска да бъде нещо повече от приятелка с Z, е достатъчно. Ако привличането отмине без много мъки, всичко ще си е по старому.

cinderella_gugutka
11-03-2009, 18:10
еми падаш си по него ,но допускаш 1 голяма грешка.искаш да разбереш дали си падаш по него и затова го сравняваш с това 4увство което изпитваш към гаджето си .то не е същото и правиш заклю4ението 4е не си падаш по него .но сега ще ти покажа грешката-оби4аме всеки 4овек по разли4ен на4ин .сигурно ще се запиташ кой оби4аш(харесваш) пове4е,но на този въпрос нямам отговор...може би времето ще покаже ...