PDA

View Full Version : Красиво момиче



RoCkSpOt
11-02-2009, 16:23
Здравейте на всички... искам да ви попитам нещо ... значе в момента съм в такава ситуация ... запознах се с 1 момиче(по интернет) чати ме си тва онова на еднаква възраст сме (16) тя не е от моя град... но е доста близко на 10 мин път е ... смл разтоянието не е проблем ... НО тя е мн мн хубава ... като казвам хубава имам предвит да видите некое момиче в някой сайт за запознаства и да мислите,че е факе да не и давате 16 години а повече ... и всички големи "батковци" ги харесват ... и се чуда дали да се занимавам не съм грозен,но наистина тя е мн мн красива ...

FeelMyPain
11-02-2009, 16:26
Брат имах един приятел така се фана с една такава каквато ти описваш.
Нищо сериозно не излезе, но поне човека си я изплющя и доста хора му завиждаха.
Ако търсиш нещо сериозно недей се захваща.

soul1199
11-02-2009, 16:27
ами помоли я да се срещнете :)

MaLkaTa_LaDy
11-02-2009, 16:28
Достойнството му е майката. :D

RoCkSpOt
11-02-2009, 16:31
ами помоли я да се срещнете :)

Ами тя ще идва сега скоро в моя град ... но незнам просто е като кукла барби ...

stoney
11-02-2009, 16:33
Много зовиси от нейния характер- ако наистина се смята, за голяма работа, не мисля,че си струва да се занимаваш...
Ако,от друга страна, е сравнително "земен" и прятен човек,не виждам какво ти пречи да я поканиш да излезете.
В крайна сметка ти си знаеш най-добре,разбира се, какво искаш и какво може да очакваш :)

soul1199
11-02-2009, 16:35
ами помоли я да се срещнете :)

Ами тя ще идва сега скоро в моя град ... но незнам просто е като кукла барби ...еми щом ще идва-идеална възможност за теб :) кажи й да се видите,няма да се притесняваш :wink: :P

kombarka
11-02-2009, 16:35
Ти сигурен ли си че си пишеш с това момиче?
С тоя интернет не всичко е сигурно :?

RoCkSpOt
11-02-2009, 16:35
Ми така като си пишем си е свястна ... сега ако имах едно БМВ друго щеше да е :-o :D :(

FeelMyPain
11-02-2009, 16:38
Ти сигурен ли си че си пишеш с това момиче?
С тоя интернет не всичко е сигурно :?
Да и поиска голи снимки.Те доказват повечето неща. 8-)

RoCkSpOt
11-02-2009, 16:41
Ти сигурен ли си че си пишеш с това момиче?
С тоя интернет не всичко е сигурно :?

1 приятел я знае ... :-o

ivcheto0o
11-02-2009, 16:41
това че е красива не означава че е надута.....опознай я и сам ще можеш да прецениш заслужава ли си....

golqmumnik
11-02-2009, 16:45
Брат имах един приятел така се фана с една такава каквато ти описваш.
Нищо сериозно не излезе, но поне човека си я изплющя и доста хора му завиждаха.
Ако търсиш нещо сериозно недей се захваща.
Точно така,такива моми са за хора като мен с бизнес и яки коли,на мен само пурите са ми по сто лева,а не някакви скапани ученици дето тате им дава два лева за закуска.За авторът остават очилатите пъпчиви зубърки с косми под носа :razz:

stylo
11-02-2009, 16:47
това че е красива не означава че е надута.....опознай я и сам ще можеш да прецениш заслужава ли си....

++++++++

Напълно съм съгласна.Може да е адски красива и пак да е свястна.Запознайте се поговорете си такива неща,виж и характера и тогава прецени.

Hilary_
11-02-2009, 17:53
Ако тя има интерес към теб значи другото (и другите) са от без значение .. :)

vampire_girl_
11-02-2009, 17:58
Брат имах един приятел така се фана с една такава каквато ти описваш.
Нищо сериозно не излезе, но поне човека си я изплющя и доста хора му завиждаха.
Ако търсиш нещо сериозно недей се захваща.

Баси тъпото изказване.
По твоята логика - красивите момичета да ги заточим някъде и да бъдат употребявани само за чукане,тъй като не може да излезе нищо сериозно?
Много глупаво.
Всичко е до характера.
Това,че е красива не означава,че е курва или някаква,дето хвърчи в облаците.
Да излезе с нея няколко пъти и сам да си направи изводите.

ScarletBite
11-02-2009, 18:01
Вероятно е красива, но чак пък такава неземна хубост?!
Една дума - Фотошоп 8)
Не си мисли, че е някоя богиня.Вероятно като се запознаете, ще видиш, че е просто едно поддържано момиче с добра физика и симпатична муцунка. :-)
А в случай, че е някаква версия на Клаудия Шифър на младини... не, не ми се вярва.Тези никога не си правят регистрации в сайтове за запознанства, под нивото им е. :D

FeelMyPain
11-02-2009, 18:02
Сега...
Как да ти го обясня, че да ме разбереш...
Различни градове...
Красиво момиче...
Сайт за запознанства => 100тина съобщения на ден...
Огромно самочувствие...

-----------------------------

Невъзможна любов.
Дай ми аргумент или пример и ми докажи, че греша?

vampire_girl_
11-02-2009, 18:07
Различни градове - казва,че са 10 мин. Това е,все едно е от друг квартал.
И ето - пак слагаш всички под общ знаменател.
Твоя работа.Просто е дразнещо да се пише за дадена група от хора, като за безлична маса с еднакви качества и липса на такива.

FeelMyPain
11-02-2009, 18:14
Мисля, че мога да сложа всички куклички от сайтове за запознанства под общ знаменател, защото в една интернет "връзка" не влиза под влияние характера на човек, а той е индивидуалността, която отличава хората един от друг.В интернет всеки си е такъв какъвто си иска.
Ако ми намериш една кукличка от сайт за запознанства, която би се качила на рамката на бмх-а на някой обикновено момче от съседен град, ще си призная, че съм бил в дълбока грешка.

ScarletBite
11-02-2009, 18:19
Сега...
Как да ти го обясня, че да ме разбереш...
Различни градове...
Красиво момиче...
Сайт за запознанства => 100тина съобщения на ден...
Огромно самочувствие...

-----------------------------

Невъзможна любов.
Дай ми аргумент или пример и ми докажи, че греша?
Че какво й е невъзможното на тази любов? :?
Ок, приемаме, че наистина е невероятно красива.
По-вероятно е да й е писнало от цялото това внимание, от протягащите се ръце, от натегачите-бройкаджии... да иска да бъде с нормално момче, защото дълбоко в себе си е едно нормално момиче.
А самочувствието защо да пречи?Нека авторът да знае, че тази няма да може да я впечатли с любимото на повечето момчета поведение на мачо-баровец... просто се е нагледала.Този образ е измислен, по-умничките се усетиха отдавна, макар някои още да кълват. :-)
Няма да може и да я разиграва и да я върти на пръста си, защото изхвърча.Но иначе е повече от прекрасно, че момичето си знае цената.
Бтв, защо мъжете се страхуват от красиви жени? :-o Комплекс за малоценност? :-o

FeelMyPain
11-02-2009, 18:25
Във турски сериал по бтв може и да стане ама не и в реал лайф.
Кво мислиш, че ще си каже.
Писнало ми е да се возя на скъпи коли, да ми подаряват скъпи подаръци и да имам всичко каквото искам.
Ще си хвана доброто чувствително момче на 30 км от нас и ще заживеем щастливо на село.Ох как ми се доят кравички.
Доста наивно разсъждавате.
Материализмът върти света.

vampire_girl_
11-02-2009, 18:28
Мисля, че мога да сложа всички куклички от сайтове за запознанства под общ знаменател, защото в една интернет "връзка" не влиза под влияние характера на човек, а той е индивидуалността, която отличава хората един от друг.В интернет всеки си е такъв какъвто си иска.
Ако ми намериш една кукличка от сайт за запознанства, която би се качила на рамката на бмх-а на някой обикновено момче от съседен град, ще си призная, че съм бил в дълбока грешка.

......На живо е дори в пъти по-хубава.Съвсем земна е и до колкото я познавам не би имала проблем и да бяга след бмх-а.
За интернет връзки не говоря.Такова животно няма.Могат да се запознаят в нета,но докато не се видят и не се "сложат на кантара" ,не може да се нарече връзка.Както и не смятам,че е възможно да се поддържа пълноценно,но това е друг въпрос.

FeelMyPain
11-02-2009, 18:33
Ако са от 1 град... едва ли ще бяга 30 км след бмх-а нали :)
Пак и ти сама смяташ, че не е възможно, защо спориш 8-)

ScarletBite
11-02-2009, 18:36
Във турски сериал по бтв може и да стане ама не и в реал лайф.
Кво мислиш, че ще си каже.
Писнало ми е да се возя на скъпи коли, да ми подаряват скъпи подаръци и да имам всичко каквото искам.
Ще си хвана доброто чувствително момче на 30 км от нас и ще заживеем щастливо на село.Ох как ми се доят кравички.
Доста наивно разсъждавате.
Материализмът върти света.
:lol: :lol: :lol: Говорим за момиче на 16 години, не за някаква мутреса! :lol: :lol: :lol: Излез от филма!Това, че гадовете й се натискат, не я прави някаква по-специална особа!
П.С. Видях я... Това ли ти е неземната красавица?! :-D Напълно обикновено симпатично момиченце. 8) Интересно ако не й беше изрусена косата, дали щеше да я мислиш за чак толкова невероятна... 8) :-o

FeelMyPain
11-02-2009, 18:38
не е тая.
и не сам аз автора.
май ти си във филма.. :booooomb:

ScarletBite
11-02-2009, 18:40
май ти си във филма.. :booooomb:
Щом казваш... :lol:
Иначе знам кой е автора, нали затова беше П.С. 8)

DiabolicalSoul
11-02-2009, 18:45
Здравейте на всички... искам да ви попитам нещо ... значе в момента съм в такава ситуация ... запознах се с 1 момиче(по интернет) чати ме си тва онова на еднаква възраст сме (16) тя не е от моя град... но е доста близко на 10 мин път е ... смл разтоянието не е проблем ... НО тя е мн мн хубава ... като казвам хубава имам предвит да видите некое момиче в някой сайт за запознаства и да мислите,че е факе да не и давате 16 години а повече ... и всички големи "батковци" ги харесват ... и се чуда дали да се занимавам не съм грозен,но наистина тя е мн мн красива ...Ми и аз съм минал от там - нищо интересно - страстта отминава, ама всички ти завиждат, че си спал с нещо тооолкова яко
даже не ме е зарязала тя - просто като приятели сме си по-добре (и да знаеш малко е комплексиращо - щото вс готини пичиве е свалят и все се мъчиш да си на нейното ниво и т.н.)

а бе ти си знаеш! от опит не боли- смело и смахнато и виж кво ще излезе.

FeelMyPain
11-02-2009, 18:48
Тоз пич мн правилно казва...

Бтв ся се сетих нещо.
Преди 1 2 седмици гледам аз една ей такава дето си беше хубава, но приятеля и съвсем обикновено момче.Под всяка снимка , където са заедно по 50 коментара кво си го земала тоз грозния, бахти идиота и т.н...
Предполагам, че на момчето няма да му е особено приятно да чете подобни неща..

sweet_sorcerer
11-02-2009, 19:59
Сега...
Как да ти го обясня, че да ме разбереш...
Различни градове...
Красиво момиче...
Сайт за запознанства => 100тина съобщения на ден...
Огромно самочувствие...

-----------------------------

Невъзможна любов.
Дай ми аргумент или пример и ми докажи, че греша?
Брутално,но вярно..А за последният ти пост-не са хората тея,дето ще определят той смотан ли е или не.Ако тя си го харесва,да си заврат мненията .......е,сещташ се къде! :P Евала на мацката,че не се води по акъла на другите!

kidwestern
11-02-2009, 20:06
Здравейте на всички... искам да ви попитам нещо ... значе в момента съм в такава ситуация ... запознах се с 1 момиче(по интернет) чати ме си тва онова на еднаква възраст сме (16) тя не е от моя град... но е доста близко на 10 мин път е ... смл разтоянието не е проблем ... НО тя е мн мн хубава ... като казвам хубава имам предвит да видите некое момиче в някой сайт за запознаства и да мислите,че е факе да не и давате 16 години а повече ... и всички големи "батковци" ги харесват ... и се чуда дали да се занимавам не съм грозен,но наистина тя е мн мн красива ...


интро.
запознава се с няква кифла в импулс.
немога моляви се не ми го причинявайте..

RoCkSpOt
11-02-2009, 21:37
Във турски сериал по бтв може и да стане ама не и в реал лайф.
Кво мислиш, че ще си каже.
Писнало ми е да се возя на скъпи коли, да ми подаряват скъпи подаръци и да имам всичко каквото искам.
Ще си хвана доброто чувствително момче на 30 км от нас и ще заживеем щастливо на село.Ох как ми се доят кравички.
Доста наивно разсъждавате.
Материализмът върти света.
:lol: :lol: :lol: Говорим за момиче на 16 години, не за някаква мутреса! :lol: :lol: :lol: Излез от филма!Това, че гадовете й се натискат, не я прави някаква по-специална особа!
П.С. Видях я... Това ли ти е неземната красавица?! :-D Напълно обикновено симпатично момиченце. 8) Интересно ако не й беше изрусена косата, дали щеше да я мислиш за чак толкова невероятна... 8) :-o

Как така я видя ? :-o

ScarletBite
11-02-2009, 22:03
vampire_girl_
МнениеПуснато на: Пон Ное 02, 2009 10:28 pm
Там е дал линкче...

umri
11-02-2009, 22:06
Здравейте на всички... искам да ви попитам нещо ... значе в момента съм в такава ситуация ... запознах се с 1 момиче(по интернет) чати ме си тва онова на еднаква възраст сме (16) тя не е от моя град... но е доста близко на 10 мин път е ... смл разтоянието не е проблем ... НО тя е мн мн хубава ... като казвам хубава имам предвит да видите некое момиче в някой сайт за запознаства и да мислите,че е факе да не и давате 16 години а повече ... и всички големи "батковци" ги харесват ... и се чуда дали да се занимавам не съм грозен,но наистина тя е мн мн красива ...
Бъди бай хуй и не и прави метани. Преждевременно се занимавай с още 2-3 момичета за да не ти обвзема съзнанието само една. Така и не мога да ти разбера въпросът... но като виждам какво пишеш си мислиш, че не си достатъчно добър за нея. Еми ако си мислиш, че не си достатъчно добър за нея значи явно не си. Имаш два избора. Първият е да си промениш мисленето и да приемеш факта, че тя не е нищо повече от теб и си достатъчно красив за да бъдеш с нея. Вторият е да се провалиш. Ти избираш. И запомни, че жените усещат слабите мъже и, ако покажеш признак на слабост и неувереност ще бъдеш отхвърлен и с разбито сърчице.

lubomirky
11-02-2009, 22:22
Брат имах един приятел така се фана с една такава каквато ти описваш.
Нищо сериозно не излезе, но поне човека си я изплющя и доста хора му завиждаха.
Ако търсиш нещо сериозно недей се захваща.
Точно така,такива моми са за хора като мен с бизнес и яки коли,на мен само пурите са ми по сто лева,а не някакви скапани ученици дето тате им дава два лева за закуска.За авторът остават очилатите пъпчиви зубърки с косми под носа :razz:

Зле си. Ако не те съжалявах, щях да ти се смея. Жалък си.

bebkata
11-02-2009, 22:25
Достойнството му е майката. :D

CrAzYanDlaZy
11-03-2009, 08:51
и всичко само заради външния вид :? :?

kombarka
11-03-2009, 11:14
FeelMyPain, абсолютно съгласна!... За жалост така стоят нещата :?

RoCkSpOt
11-03-2009, 17:11
Днес стана нещо инт ... тъй като аз си сложих на скипе (inlove) тя ме попита в кой съм влюбен и аз се избягвах въпроса смл овъртах ;d и нещо кво казах и тя вика защото съм влюбена и аз викам в кой и след известно лигавене и овъртане каза,че е влюбена в мен ... след това аз й казах че съм влюбен в нея и така ... Какво мислите по случая :shock:

ScarletBite
11-03-2009, 17:22
Че е искала да го обърне на майтап и да те разкара, а ти си взел, че си й направил признание :-D

RoCkSpOt
11-03-2009, 17:30
Че е искала да го обърне на майтап и да те разкара, а ти си взел, че си й направил признание :-D

:( :(

umri
11-03-2009, 17:33
Днес стана нещо инт ... тъй като аз си сложих на скипе (inlove) тя ме попита в кой съм влюбен и аз се избягвах въпроса смл овъртах ;d и нещо кво казах и тя вика защото съм влюбена и аз викам в кой и след известно лигавене и овъртане каза,че е влюбена в мен ... след това аз й казах че съм влюбен в нея и така ... Какво мислите по случая :shock:
Мисля, че си нещастник, че не си прочел това, което съм написал, че сте се държите и двамата като 13 годишни и това, което мога да ти гарантирам е, че накрая ти ще си нараненият.

RoCkSpOt
11-03-2009, 17:41
Днес стана нещо инт ... тъй като аз си сложих на скипе (inlove) тя ме попита в кой съм влюбен и аз се избягвах въпроса смл овъртах ;d и нещо кво казах и тя вика защото съм влюбена и аз викам в кой и след известно лигавене и овъртане каза,че е влюбена в мен ... след това аз й казах че съм влюбен в нея и така ... Какво мислите по случая :shock:
Мисля, че си нещастник, че не си прочел това, което съм написал, че сте се държите и двамата като 13 годишни и това, което мога да ти гарантирам е, че накрая ти ще си нараненият.

Чак сега ти прочетох коментара ... смл преди 30 мин да е било ... преди тва имах проблем с броузера !

BloomF
11-03-2009, 17:44
Не сте се виждали още, но въпреки това сте влюбени един в друг... Уоу :-o :-D

RoCkSpOt
11-03-2009, 18:01
Не сте се виждали още, но въпреки това сте влюбени един в друг... Уоу :-o :-D

ИМА МНОГО ГОЛЯМА разлика м/у влюбваме и Обич !!!
:x :-o

vampire_girl_
11-03-2009, 18:01
vampire_girl_
МнениеПуснато на: Пон Ное 02, 2009 10:28 pm
Там е дал линкче...
Зле :?
Какво линкче о.О Линкчето беше по повод поста на FeelMyPain.
Айде,обясни ми,моля те - как авторът ще даде линк в пост от моя профил.
Я мислете малко,преди да пишете простотии...
Момичето,което показах си има приятел,който със сигурност не е Авторът.

RoCkSpOt
11-03-2009, 18:22
Нещо сте се объркали много с тия линкове :-o Как да разбера дали се ебава или нз ?

vampire_girl_
11-03-2009, 18:31
Отиди на врачка :)


оф,питай,чакай,наблюдавай... как!? :х

soul1199
11-03-2009, 19:32
Днес стана нещо инт ... тъй като аз си сложих на скипе (inlove) тя ме попита в кой съм влюбен и аз се избягвах въпроса смл овъртах ;d и нещо кво казах и тя вика защото съм влюбена и аз викам в кой и след известно лигавене и овъртане каза,че е влюбена в мен ... след това аз й казах че съм влюбен в нея и така ... Какво мислите по случая :shock:еми радвай се :P

RoCkSpOt
11-03-2009, 20:39
Да я питам ли "това което днес каза наистина ли го мислиш ?"

vampire_girl_
11-03-2009, 21:19
Трябва да нацелиш точното време,че иначе най-много да я изплашиш.
И зависи от времето,дали тзи думи ще са най-подходящи.

RoCkSpOt
11-03-2009, 21:40
Трябва да нацелиш точното време,че иначе най-много да я изплашиш.
И зависи от времето,дали тзи думи ще са най-подходящи.

Как да разбера кое е най-подходящото време ? :-o

DiabolicalSoul
11-04-2009, 12:31
Да я питам ли "това което днес каза наистина ли го мислиш ?"NE!!!!!!!!
Стига вече се съмнява, момичето ти вика, че те харесва.
Не се дръж като някав комплексар, не позирай!!!
аре излезте някой път и се дръж възможно най-"все едно нищо не е станало" и си с няква приятелка - бъзикай се, а бе дръж се нормлано! Не е нужно тя да ти обяснява, че не може без теб само за дето не си вярваш!

аре успех!

п.с. "Най-страшно е когато мечтите се сбъднат"

едит: аре дай един линк на личен де! стана ми интересно.

ScarletBite
11-04-2009, 12:36
vampire_girl_
МнениеПуснато на: Пон Ное 02, 2009 10:28 pm
Там е дал линкче...
Зле :?
Какво линкче о.О Линкчето беше по повод поста на FeelMyPain.
Айде,обясни ми,моля те - как авторът ще даде линк в пост от моя профил.
Я мислете малко,преди да пишете простотии...
Момичето,което показах си има приятел,който със сигурност не е Авторът.
Наистина много зле. 8-) :oops: