PDA

View Full Version : За една ''приятелка''??



vanesa0pld
11-02-2009, 16:26
От тази година съм в нов клас.Сприятелих се с една групичка момичета-да ги нарече Петя,Ани,Боби и Ники.
Петя и Ани седят зад мен,а аз седя с Боби,а пред нас седи Ники.И Боби и Ники имат едно и също село и една събота и неделя решиха да се видят там-оттам тръгна проблема.Преди Боби ми обясняваше задачите,говорехме си през цялото време,но сега тя се държи различно
Когато я попитам за някоя задача(от началото на годината това се е случвало 2 пъти) тя започва да си крие задачите.Когато и разказвам нещо не ме изслушва, а си говори с Ники.Когато тръгна да кажа нещо на Ники,дори и да е нещо полезно например:Аз знам отговорите на теста по бел'' и тя само: оффф,добре.
Незнам защо се държат така-вече 2 пъти ме заразвят.И защото аз,Ники и Боби ще пътуваме заедно те не казват:Ние 3 ще пътуваме заедно'' а казват"Ние двете(т.е Боби и Ники) ще пътуваме зедно''
Защо според Вас става така?не съм им направила нищо..не съм се променяла...държа се както преди но..
Какво да правя?

cookie_master
11-02-2009, 16:42
Еми не знам на какво се дължи.
Аз имам подобен проблем:С едно момиче много си допаднахме,общувахме си и изведнъж тя се сприятели с едно друго момиче и спря да говори с мен.Примерно вместо да каже айде да излезем,казва само на въпросното момиче да излезнат двете :( .Много е гадно,направо е отвратително
Извинявай,че намесих и моя проблем в твоята тема

vanesa0pld
11-02-2009, 16:47
Еми не знам на какво се дължи.
Аз имам подобен проблем:С едно момиче много си допаднахме,общувахме си и изведнъж тя се сприятели с едно друго момиче и спря да говори с мен.Примерно вместо да каже айде да излезем,казва само на въпросното момиче да излезнат двете :( .Много е гадно,направо е отвратително
Извинявай,че намесих и моя проблем в твоята тема
няма проблем
много е гадно така... :(
а и плюс това в старият клас ме тормозеха психически,дотолкова че бях започнала да пиша предсмъртно писмо, и се надявах че в новеит клас ще си намеря приятели(защото имам само 1 приятел)
Но и новият клас е съставен от ''фешЪъъънЧетъъъъ"" така че няма шанс.. :(

cookie_master
11-02-2009, 16:56
ужас :(
не знам просто..
с това момиче ми е много приятно,просто усещах как ще си станем добри приятелки..
но нищо не пречи да си потърсиш приятели и от другите класове,нали? :)

soul1199
11-02-2009, 16:56
мисля,че трябва да поговориш с тях,на какво се дължи това отношение към теб и т.н.

ivcheto0o
11-02-2009, 16:58
Еми не знам на какво се дължи.
Аз имам подобен проблем:С едно момиче много си допаднахме,общувахме си и изведнъж тя се сприятели с едно друго момиче и спря да говори с мен.Примерно вместо да каже айде да излезем,казва само на въпросното момиче да излезнат двете :( .Много е гадно,направо е отвратително
Извинявай,че намесих и моя проблем в твоята тема

и аз имам подобен проблем...2 годино бяхме неразделни,а сега......

Не мога да ти дам друг съвет освен да поговориш с тях или да си намериш други приятелки може и от друг клас

December
11-02-2009, 17:00
М и аз съм д/г така...вече се примерих, че съм обградена от лицемерни кучки, които знаят само да използват :)
Don't worry, be happy x)

resinger
11-02-2009, 17:18
В днешно време приятели трудно се намира, по скоро има познати. То сега ако не пушиш, не пиеш и не носиш дрехи за 200лв значи не си от наще. Попринип като срещнеш нови хора и си казваш "Кви готини хора, тука е мн яко" и като мине малко време, като разкрият истинския си потенциал, оставаш с 1,2 познати, а понякога и без такива. В такива случаи, когато някой ти обръща гръб, винаги има друг вариант за теб. Потърси някои други приятели, с които не си се виждала отдавна. Много е приятно да се срещнеш, да си поговориш с човек, с който не си виждала много време.

JCoutureJunkie
11-02-2009, 17:59
Мила,съчувствам ти.Аз съм 9-ти клас и имам горе-долу същия проблем.Моите две приятелки от класа си седят двете,а аз сама.Миналата година седях с едната от тях.Тази година на 15-ти септември като я питах дали ще седим пак заедно тя ме отши с едно "не" по най-бруталния начин.Често ме пренебрегват,но точно когато съм готова да им вдигна скандал те започват да се държат пак добре.Много е гадно така.Не знам какво да те посъветвам,аз съм стигнала до заключението,че сама съм си достатъчна и вече дори ми е по-приятно да стоя сама на чин,а не някой да ми дрънка нещо и накрая заради нея да правя контролно примерно.Ти си слушай в час,през междучасията излизай по коридорите,заговаряй се с хора от другите класове (разбирам,че си 8-ми клас,така че по-добре с други осмокласници,защото може и те да не са си намерили приятели)Ще видиш,че това дори е по-забавно,отколкото приятелката ти да седи до теб 7 часа на ден.Така ще си омръзнете.
Другото,което искам да те посъветвам е,да не се натъжаваш толкова за такава дреболия.Може да имаш 1 истински приятел и пак да се чувстваш по-добре,отколкото да имаш 5-6,които те мамят и те използват.В днешно време трудно се намират приятели,защото сме станали големи материалисти.Болшинството от днешните тийнейджъри се водят по това,какви марки дрехи носиш и какъв телефон имаш.Ако не си кифла,трудно можеш да станеш известна е нещо друго не защото нямаш талант,а защото това вече не е на почит.Същото е с приятелите.Докарай ги някакси тези 5 години и това е.Не си затормозявай мозъка с хора,които очевидно не те заслужават.Ако го правиш,те ще се чувстват достатъчно силни,да се смажат при всеки удобен момент.Наслаждаваай се на живота и хич да не ти дреме за тези простовати интригантки!

silwinka
11-03-2009, 19:39
Поговори с тях .. кажи им к'вот каза на нас ( трудно е , ако си леко стисната ) но действай .. всички сме имали такива проблеми ! Може да са се нагооворили за теб , и да говорят на твой гръб , така че следи положението : ), Да не си казала нещо с което си ги обидила ? Може би .. си говорила с някой за тях ( нещо коет не им допада или е тайна .. ) Не знаам ! Не ви познавам .. Не ви знам отношенията .. но най - лесно да ги питаш .. Ние не можем да гадаем , мила :mrgreen: Вярвам , че ако са ти няк'ви ' приятели ' ще ти обеснят цялата ситуация .. или пък ще се променят ( буквално казано ..) Успех

plmn
11-03-2009, 20:03
говори с тях и се опитай да разбереш за кво се правят на интересни
от сега ти казвам, че нищо няма да уточните 'шот тва са лапешки истории и съм сигурен, че и те не знаят що се правят
накрая ги зарязвай и си намери други приятелки, не си губи времето с тия