PDA

View Full Version : Любов и секс



MissMalibu
11-02-2009, 16:44
Чувала съм,че момичетата винаги обикват момчето с което за първи път са правили секс.Наскоро чух и че момче започва да обича момичето което е отворило,защото знае,че преди него не е имала никои друг и ще я обича 98 процента защото ще се радва,че и е първия и има такава като нея.Според вас това възможно ли е?Честно казано не можах да го повярвам,дали едно момче е способно на това?Какво мислите? :(

FeelMyPain
11-02-2009, 16:45
Тва 98 на lоve калкулатор ли го изчисли?

stoney
11-02-2009, 16:50
Глупости...
Може до го/я чувства някакси по-специален/на, но чак пък любов...
Изключения, разбира се, има ;]

flowerlina
11-02-2009, 16:51
Глупости, бройкаджиите да не би да обичат всяка девствена, която чукат :?

MissMalibu
11-02-2009, 16:56
Глупости, бройкаджиите да не би да обичат всяка девствена, която чукат :?


не говоря за бройкаджии а за сериозни момчета/момичета

soul1199
11-02-2009, 16:59
Глупости...
Може до го/я чувства някакси по-специален/на, но чак пък любов...
Изключения, разбира се, има ;]и аз така мисля :) :) :)

Kukumqvka
11-02-2009, 16:59
При някой може би е така ..
Но няма нищо любовно в тва някой да те отвори за 1ви път. 8-)

moneycomeme
11-02-2009, 17:12
Такива обобщителни изречения ме вбесяват!Така ли не осъзнаха някои хора,че телесното не е от значение в любовта-в тръпката,сексуалността,сим патията-може би,но не и в любовта!Там е доверието там е всичко,което не се брои,не може да се опише с думи и истинността...Не намесвайте любовта в секса...Секса е в следствие на любовта,а не обратното..Тези случаи,в които идва първо секса рядко прерастват в любов.. мнооого рядко...

smiirnoff
11-02-2009, 17:13
:lol:

HanopkaH
11-02-2009, 17:14
Я съм бройкаджия, сори :(

tihichkoto
11-02-2009, 17:18
Няма такива филми. Едното момиче, което беше с мен за първи път ме заряза кат купчина говна. Ей така й дойде от нищото. Просто ей така си била решила въпросната сутрин. А следващата, която отворих, стана неконтролируема и аз прекратих връзката. След това стана курва. И двете са си били боклуци през цялото време, просто чак сега го осъзнавам.

Bellatrix
11-02-2009, 17:21
Не е така. Ако не си влюбен в някого или поне силно склоннен да го обикнеш, секса не променя нищо.

mynichka93
11-02-2009, 18:56
Еми зависи от човека.Познавам момче, което наистина много повече се привърза към приятелката си след като разбра, че и е първия.Има момичета, които наистина много се привързват към първите им момчета, но повечето в повечето случаи като че ли е така защото си го внушават "Ау сега ще се привържа към него и няма да мога да преживея раздялата ни, защото той ми е първия" е да ама не винаги е така.Понякога момичето много бързо забравя момчето и отношенията си с него..А също и повечето момчета са така- търсят си момиче, с което да го направят за да могат да се похвалят често пъти това са техни приятелки или познати като мислят че постигайки интимна близост ще подобрят отношенията си.. :)