PDA

View Full Version : Скукааааааа



nikodine
11-02-2009, 16:49
Здравейте, имам един проблем който ми е много трудно да го реша. Значи аз с моята приятелка сме вече от 1 година, след 23 дена правим 1 годинка, отначало беше всичко супер, само като се видехме и засичвахме и пощурявахме от радост че единият е тук и че се виждаме, после станаха проблеми с течение на връзката ни с родителите ни, повече от моите родители, проблеми имаше и с това че ме пренебрегваше по едно време заради най добрата и приятелка, а сега..... ами днес се скарахме защото тя ми каза че в четвъртак щяла да ходи вечерта на дискотека с приятелката си, аз и казах че неискам да иде с нея, а искам с мен да иде, и я попитах защо не ми е казала че иска да ходи, като имате напредвид че предната седмица исках и и казвах да отидеме на диско 3 пъти!!! И днес ми казва че съм станал МНОГО сериозен, отначало съм бил веселяк, а сега..... Питах я, добре, защо не ми каза по рано, и защо като съм ти станал толкова скучен защо бягаш от мен с твойта приятелка, а неостанеш до мен и непоговориме, защо не ми помогнеш, а тя- ами не се бях сетила..... Х_х Исках да ви попитам, какво да направя сега, аз също се чувствам по сериозен тип, но това съм си аз, немога да бъда клоун изпълняващ номера на манежа, какво да сторя сега, така че да си върна тръпката и желанието на приятелката си да е с мен, и да умира за мен както в началото? Изпуснах се и казах днес една фраза от изречение- ...."тъпата ни връзка".... А тя каза, ами дам май връзката ни е станала тъпа, Хора помогнете какво да направя??? Нямам пари всеки ден или всяка седмица да пътуваме някъде, немога и всеки ден подаръци да и правя, цветя поне и нося почти през 2 дена, толкова хубаво ни беше и през лятото, и през миналата зима.... какво стана незнам, моля ви помогнете с някой съвет как да постъпя сега, така че да не я загубя и да не се разделяме, знам че тя ме обича, аз УЖАСНО много я обичам, но ето че за едно такова нещо немога да измисля изход. По какъв начин да си възвърнем моментите когато излизахме и на улиците, на центара, бяхме само аз и тя за всеки от двамата, никой друг несъществуваше около нас, бяхме си изградили наш свят в който бяхме само аз и тя. Зарязах всичките си приятели за да съм с нея, жертвах тях за да може цялото ми свободно време да и го давам, сега с никой приятел не се виждам, за да мога да съм повече и повече време с нея. Но ето до къде стигнахме.... на нея и е станало скучно и тъпо. Как да оправя нещата, знам че за всичко има начин, само че ето че аз немога да се сетя в момента за начин, затова се обръщам към вас, как вие бихте постъпили така че да не загубите човека до себе си, и да възродите пламъкът, интереса, забавлението между двама ви, представете си че сте на мое място, какво бихте сторили??? (да не ви се случва никога)

Kukumqvka
11-02-2009, 16:56
Имайте си повече доверие и си давайте повече почивка един от друг ..
щото наистина омръзва.Понякога тя да си ходи само с нейните дружки някъде и обратно.Разнообразие е да има ..

cookie_master
11-02-2009, 17:02
Човек,момичето иска да излезне с някоя приятелка.Мисля,че я задушаваш :? .Остави я малко на мира,излез и ти с приятели

Bellatrix
11-02-2009, 17:05
ЛОЛ, тва да се откажеш от приятелите си в името на връзката е доста глупаво. Опитай се пак да се свъжеш с тях и си излизайте от време на време поотделно ти и тя. Иначе е нормално в един момент да писнеш. тва е една година, в която не сте се отлепяли един от друг. Отдръпни се малко, дай и пространство. Като си почине сама ще се върне.

ПП. Варинат номер 2 (по - невероятен) - Има друг.

soul1199
11-02-2009, 17:05
Може би е искала малко да се оттърси от всичко и да разпусне с някоя приятелка.Остави нещата,както са,времето ще покаже :)

IndependentGirl
11-02-2009, 17:14
Доверието е основата на една връзка.. :) Давай й повече време и свобода... Нека си излиза с приятелки, а ти не ревнувай и не й звъни по 100 пъти.. ти също си излизай с приятели.. недей да ги оставяш.. :? Не е нужно всеки ден да й подаряваш цветя и да й правиш подаръци.. даже и през 2 дни.. 8-) Просто става досадно, банално и омръзва.. Колкото по-рядко я изненадваш, толкова по-изненадана ще е.. :D Мисля, че сам трябва да намериш начин да разнообразиш връзката ви... например отидете на място, където не сте ходили или рядко ходите.. или направете нещо различно.. :) Трябва да намериш подходящо време в подходяща обстановка, за да й обясниш това, което и на нас обясни.. как искаш връзката ви да потръгне отново и нещата да са си същите.. и че не би искал да я загубиш.. и т.н.. :)

nikodine
11-02-2009, 17:37
Благодаря ви за съветите, сигурно и вие ме разбирате просто когато обичаш някого толкова много..... много.... неискаш да се отделяш и за секунда време от него и да го пускаш.