PDA

View Full Version : Парене



Shadowsogirl
11-02-2009, 17:04
След два месеца и половина канене си купих Garnier Pure 3в1... Преди половин час да беше измих си лицето с вода, че да е мокро, сложих си от него, изчаках три минути и го изплакнах. Сега обаче не знам защо, ама ми пари страшно много, все едно ми забиват нещо в кожата и е супер некомфоротно. До сега си ползвах гела и тоника на Нивея young серията и не съм имала никакви проблеми... Кожата ми беше мека, нямах много пъпки, само една-ве от време на време... Четох обаче бая позитивни мнения за това чудо на Гарниер и реших да пробвам, уж за по-добър ефект, ама май няма да се получи. Та, какво да правя.. Да го ползвам ли пак или да отива в коша..? И ако го ползвам опасно ли е това парене и това, че е болезнено? Как мога да го успокоявам? мислех си да се изми с тоника на Нивея, ама да не стане още по-зле?

DarkWitch
11-02-2009, 17:08
Ами явно кожата ти е чувствителна към някоя съставка,а за паренето можеш да си сложиш някакъв успокояващ крем,който ти понася.Аз имах тестер от 3 в1 и след като го ползвах ми се получиха леки червени петна,които ме сърбяха,но изчезнаха след 10-15мин. :-o А и не смятам да си го взимам. :?

xHARDCANDYx
11-02-2009, 17:38
Не го задържай толкова дълго на лицето си...

anisummer
11-02-2009, 18:53
А бе момиче... ти цели 3 минути си си го държала на лицето. Как мислиш , че ще реагира кожата ти. Ти все пак си използвала други продукти и сега много рязко си сменяш козметиката. Ако искаш маска добре -стой 3 минути, ама на тебе ти трябва само почистване - някъде около 20, 30 секунди и после ОБИЛНО изплакваш.

Shadowsogirl
11-02-2009, 18:59
Да де, ама ако искам да го ползвам като маска какво? Колко да чакам - минута? Защото четох, че като маска се ползва три минути...
Най-вереотяно ще си се върна към Нивеята...