PDA

View Full Version : писна ми!



mylove
11-02-2009, 17:53
Добър вечер, искам да ви помоля за съвет... Проблемът е следният, приятеля ми никога не отстъпва, постоянно иска той да е правият и никога не прави компромиси, изморих се вече за всяко нещо винаги той е прав, никога не си признава грешките...Вчера се скарахме заради това че сам останала пет минути с др момче а не с него, а аз останах с това момче защото бяхме на изпит и не разбих едни неща с цел да ми ги обясни... Приятелят ми ми дигна скандал пред всички как съм предпочитала другият пред него, даже не ме остави да му обясня... накрая се сдобрихме ест аз отстъпих и той ме изкара виновна за всичко, и каза че е бил прав в случая... Моля ви кажете ми какво да правя... Немога да го оставя прекалено много го обичам... :)

Hilary_
11-02-2009, 17:57
След като го обичаш му обясни, че в тази връзка не може винаги ти да си виновната .. в тази връзка не винаги той е правия .. обясни му, че е човешко да се греши и понякога е добре да се правят компромиси, обясни му как се чувстваш, как те кара да се чувстваш след тези скандали .. нека осъзнае, че не може всичко да е по неговите правила .. в тази връзка НЕ е само той!!! :-o

Успех ..

FeelMyPain
11-02-2009, 17:57
Повечето(всички?) момчета искат все да са прави.

mylove
11-02-2009, 17:59
След като го обичаш му обясни, че в тази връзка не може винаги ти да си виновната .. в тази връзка не винаги той е правия .. обясни му, че е човешко да се греши и понякога е добре да се правят компромиси, обясни му как се чувстваш, как те кара да се чувстваш след тези скандали .. нека осъзнае, че не може всичко да е по неговите правила .. в тази връзка НЕ е само той!!! :-o

Успех ..
Благодаря ти за отговора :) мисля да си поговорим още тази вечер! :) ако не нз какво да правя вече мн се изморих!

vampire_girl_
11-02-2009, 18:01
щом си се изморила,ако не се вслуша в думите ти - дай си почивка.

Hilary_
11-02-2009, 18:01
След като го обичаш му обясни, че в тази връзка не може винаги ти да си виновната .. в тази връзка не винаги той е правия .. обясни му, че е човешко да се греши и понякога е добре да се правят компромиси, обясни му как се чувстваш, как те кара да се чувстваш след тези скандали .. нека осъзнае, че не може всичко да е по неговите правила .. в тази връзка НЕ е само той!!! :-o

Успех ..
Благодаря ти за отговора :) мисля да си поговорим още тази вечер! :) ако не нз какво да правя вече мн се изморих!

Една малка тайна от мен .. аз бях по същия начин .. поговори с него и му дай да разбере, че наистина е сериозно .. нека си даде сметка какво би могъл да загуби при евентуално не успешния негов опит за промяна .. :? Искрено се надявам да вложи малко старание, за да се оправят нещата .. :?

MaLkaTa_LaDy
11-02-2009, 18:02
Мммм говорене... xxx Постави го на мястото му. Покажи му, че ако не се държи така както трябва с теб, ще те загуби. Все пак ти не си негова собственост. Казваш, че го обичаш прекалено много, а себе си не обичаш ли? Направи го заради себе си, бъди егоист.

ivcheto0o
11-02-2009, 18:03
поговори си с него сериозно и не отстъпвай толкова лесно...връзката трябва да се крепи на доверие и компромиси...по добре го остави сега за да не съжаляваш по късно че си си губила времето,вашата връзка е обречена

Kukumqvka
11-02-2009, 18:03
Почти съм сигурна,че той няма да те разбере (след разговора) и дори ще ти се разсърди,че си мислиш таки работи.Ако стане така,според мен връзката ви ще е изчерпана ..

FeelMyPain
11-02-2009, 18:07
Почти съм сигурна,че той няма да те разбере (след разговора) и дори ще ти се разсърди,че си мислиш таки работи.Ако стане така,според мен връзката ви ще е изчерпана ..
Има хора, които се нервят бързо и са по-емоционални така да се каже от нормалното...Не бива с лека ръка да "изчерпваш" една връзка заради малко несходство в характерите.

Pupcho
11-02-2009, 20:54
Повечето(всички?) момчета искат все да са прави.
Може би защото повечето(всички?) момчета СА прави. ;}

rusoto_baby_f
11-02-2009, 21:17
Повечето(всички?) момчета искат все да са прави.
Може би защото повечето(всички?) момчета СА прави. ;}

хаха :-D :-D :-D Време за реклама..... :D




Към авторката:
Единствения начин е да говориш с него...и да му обясниш, че понякога е нужно и той да отстъпи...(в случайте когато не е прав)
Все пак в една връзка трябва и двамата да правят компромиси...

ScarletBite
11-02-2009, 21:24
Научи се да отстояваш мнението и позициите си.

FromAutumToAshes
11-03-2009, 05:37
Е поговорете и се уточнете. Не виждам дрруг вариант. Обясняваш как се чувстваш от това нещо и ако и той те обича наистина и му пука за теб, ще се постарае да се поправи.


П.С. Изобщо не съм съгласен с това за момчетата, че искаме вечно да сме прави. Това няма нищо общо с пола. Момче, момиче ти като си тъп и твърдоглав си си такъв без значение какъв пол си, на колко години си, какъв цвят на косата имаш и други такива.

mylove
11-03-2009, 05:57
Благодаря на всички за изчерпателните отговори, ще си поговорим сериозно днес вечерта! :)

FromAutumToAshes
11-03-2009, 06:03
Успех :)

MaLkaTa_LaDy
11-03-2009, 06:49
И после пиши какво е станало

GasneshtOgan
11-03-2009, 23:51
в един момент ще ти се натрупа толкова много че ще му го кажеш ама точно кратко и без право да успори :D :D :D ако го обичаш и той е ок че винаги е прав остави го да си вярва :)

FantaMen
11-04-2009, 00:27
А от къде знаеш че вината не е в теб.Не го защитавам но приемеш ли го 2-3 пъти.Кажи му да мълчи един път казваш му 2 изречения на кръст после чао и готово.Сам ще се осъзнае и ще те потърси ;)

misslowe
11-04-2009, 05:08
След като го обичаш му обясни, че в тази връзка не може винаги ти да си виновната .. в тази връзка не винаги той е правия .. обясни му, че е човешко да се греши и понякога е добре да се правят компромиси, обясни му как се чувстваш, как те кара да се чувстваш след тези скандали .. нека осъзнае, че не може всичко да е по неговите правила .. в тази връзка НЕ е само той!!! :-o

Успех ..

+

mylove
11-04-2009, 16:37
здравейте, поговорихме си и се изяснихме дано за напред да няма такива ситуациии благодаря на всички :-)

Nikneg
11-04-2009, 16:43
с комуникация всичко се оправя

lipstik
11-04-2009, 16:48
Повечето(всички?) момчета искат все да са прави.
Може би защото повечето(всички?) момчета СА прави. ;}

Напротив,АЗ винаги съм права :P

FallOutGirl
11-04-2009, 18:01
А от къде знаеш че вината не е в теб.Не го защитавам но приемеш ли го 2-3 пъти.Кажи му да мълчи един път казваш му 2 изречения на кръст после чао и готово.Сам ще се осъзнае и ще те потърси ;)

Да, тогава момчето ще си каже "абе аз за да съм с тва момиче трябва да се държа така и така, трябва да направя така и така" но трябва САМ да се осъзнае, трудно ще му го обясниш с думи а и не е правилно ти д аму обесняваш :)

cinderella_gugutka
11-04-2009, 18:17
зарежи го 8) той много ще иска да се съберете . след като ти обещае 3000 пъти 4е ще се промени ти се съгласи да му дадеш 2-и шанс,но ако го пропилее ве4е край.

qazwsx
11-04-2009, 21:21
Добър вечер, искам да ви помоля за съвет... Проблемът е следният, приятеля ми никога не отстъпва, постоянно иска той да е правият и никога не прави компромиси, изморих се вече за всяко нещо винаги той е прав, никога не си признава грешките...Вчера се скарахме заради това че сам останала пет минути с др момче а не с него, а аз останах с това момче защото бяхме на изпит и не разбих едни неща с цел да ми ги обясни... Приятелят ми ми дигна скандал пред всички как съм предпочитала другият пред него, даже не ме остави да му обясня... накрая се сдобрихме ест аз отстъпих и той ме изкара виновна за всичко, и каза че е бил прав в случая... Моля ви кажете ми какво да правя... Немога да го оставя прекалено много го обичам... :)
dobre pravi6 4e otstypva6... nau4i go da go ceni i vsi4ko 6te e nared :)

qazwsx
11-04-2009, 21:23
зарежи го 8) той много ще иска да се съберете . след като ти обещае 3000 пъти 4е ще се промени ти се съгласи да му дадеш 2-и шанс,но ако го пропилее ве4е край.
ako misli6 taka ne6tata nakraq vinagi 6te ostava6 s pryst nqkade tam dolu...

Zarity
11-04-2009, 21:28
Обичаш,не обичаш,късай го!
Абе момичета,вие имате ли достойнство!?Забога вземете се малко,защо позволявате на тея същества да ви контролират! :-o :D




Повечето(всички?) момчета искат все да са прави.
Може би защото повечето(всички?) момчета СА прави. ;}

Напротив,АЗ винаги съм права :P
НИЕ ВИНАГИ сме ПРАВИ :)

Bellatrix
11-04-2009, 21:42
Изиграй му същия номер някой път. Както най-невинно си е седял с някое момиче му вдигни щур скандал, за да види отстрани колко дебилно изглежда това. Току виж схванал намека.

MartyParty
11-05-2009, 14:18
Почти съм сигурна,че той няма да те разбере (след разговора) и дори ще ти се разсърди,че си мислиш таки работи.Ако стане така,според мен връзката ви ще е изчерпана ..
Мхм.Не си струва да си губиш времето с човек,който не те разбира за елементарни неща.